shop.musicserver.cz
Nové desky 8/2020 - od Lisy Loeb přes Marka Ztraceného po Five Finger Death Punch

Nové desky 8/2020 - od Lisy Loeb přes Marka Ztraceného po Five Finger Death Punch

Vydáno: 03.03.2020 06:47 v sekci Nové desky - Tomáš Parkan a Petra Hubáčková | foto: facebook interpreta

Když pomineme album Marka Ztraceného a Five Finger Death Punch, chybí tentokrát známá jména. Zastoupí je několik držitelů Grammy v čele s Lisou Loeb, Jamesem Taylorem, Sérgio Mendesem, Zaytovenem nebo bluesmanem Robertem Crayem. K nim se připojí i v minulosti nominovaní Tycho, The Secret Sisters či Caribou.

V pátek 28. února vyšly tyto nové tituly:

Lisa Loeb - A Simple Trick To Happiness (Furious Rose Productions)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: folk

Lisa Loeb - A Simple Trick To Happiness
Americká písničkářka Lisa Loeb se proslavila v roce 1994, kdy dobyla svět s hitem "Stay (I Missed You)". Ačkoli se od té doby v Evropě už takto neprosadila, předloni si například odnesla Cenu Grammy za Nejlepší album pro děti. Prvním dětským albem bylo v roce 2003 "Catch The Moon" a od té doby je střídá s těmi pro dospělé. Letos se tedy dostalo na to dospělé, které nese název "A Simple Trick To Happiness ". Společně s producentem Richem Jacquesem pro něj připravila jedenáct písniček, včetně úvodní "Doesn't It Feel Good", v níž se potkala s další americkou písničkářkou Michelle Branch. Zda by nová deska mohla znamenat návrat Lisy Loeb do Evropy, můžete zkoumat na jejím YouTube kanálu .


Five Finger Death Punch - F8 (Mystic Production)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme 62923
žánr: heavy metal

Five Finger Death Punch - F8
Novinka americké heavymetalové formace Five Finger Death Punch "F8" (čti "Fate") patří mezi nejočekávanější nahrávky moderní metalové scény. Nástupce dva roky starého počinu "And Justice For None" přináší třináct kousků a tři další bonusy navrch. Z rádií můžete znát již trojici singlů "Inside Out", "Full Circle" a "Living The Dream". Podle kytaristy kapely Zoltana Bathory je nový materiál důkazem zmrtvýchvstání FFDP. Úzce souvisí se snad vyhranými bitvami nad závislostmi frontmana Ivana Moodyho. Ukázky z novinky najdete k poslechu na YouTube.com.


Marek Ztracený - Planeta jménem stres (Supraphon)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: pop

Marek Ztracený - Planeta jménem stres
Marek Ztracený poněkud překvapivě vydal svoji sedmou desku "Planeta jménem stres", kterou si jeho fanoušci mohli poprvé koupit exkluzivně na jednom z jeho koncertů v O2 areně. Deska, která se do běžné distribuce dostala ve středu, nabízí jedenáct písniček, které muzikant ze Železné Rudy natočil ve frýdštejnském studiu DC Sound pod producentským dohledem Dalibora Cidlinského jr. (Xindl X, Slza, Tomáš Klus). I přes svůj název se jedná o velmi pozitivní nahrávku, na níž uslyšíte i dva hosty - poslední SuperStar Terezu Maškovou a slovenského rappera Rytmuse. Vzhledem k datu vydání už jste si mohli přečíst recenzi Josefa Martínka. Jeho názory můžete konfrontovat s těmi svými při poslechu ukázek na stránkách vydavatelství Supraphon.


Dark Fortress - Spectres From The Old World (Sony Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: black metal

Dark Fortress - Spectres From The Old World
Blackmetaloví odborníci, kapela Dark Fortress, se vrací s další deskou. "Spectres From The Old World" přináší dvanáct nových skladeb, jejichž ukázky si můžete poslechnout na stránkách internetového obchodu Amazon. Tematicky muzikanti navazují na nahrávku "Veneral Dawn" z roku 2014, přičemž novince podle nich nechybí větší agresivita a přímost.


James Taylor - American Standard (Universal)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: folk

James Taylor - American Standard
Americká písničkářská legenda James Taylor se vrací po pěti letech od poslední desky "Before This World", a jak napovídá název "American Standard", jubilejní dvacátá nahrávka tohoto hudebníka přinese písně prověřené časem i vkusem posluchače. Do výběru celkem čtrnácti skladeb zařadil takové klasiky jako třeba "Moon River", "Teach Me Tonight", "The Nearness Of You", "Ol' Man River" či "Pennies From Heaven". Do studia si pozval řadu významných hudebníků, namátkou jmenujme například houslistu Stuarta Duncana (Diana Krall), perkusistu Luise Conteho (Phil Collins), bubeníka Steva Gadda (Paul Simon, Eric Clapton) nebo bratra Alison Krauss, kontrabasistu Viktora Krausse. Co v tomto hvězdné týmu upekli, ochutnáte na hudebníkově YouTube kanálu.


Caribou - Suddenly (Bertus)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: electronica / neo-psychedelie / indietronica

Caribou - Suddenly
Kanadský skladatel a muzikant Dan Snaith se po odbočce k projektu a jménu Daphni letos opět vrací ke svému hlavnímu projektu s názvem Caribou a po poměrně dlouhých šesti letech vydává album "Suddenly". Původně měl pro nahrávku zhruba devět set hudebních nápadů, z nichž nakonec vzniklo dvanáct skladeb, v nichž se tematicky věnuje neustálému vývoji rodinných vztahů a vztahů s přáteli. Co je tím myšleno, můžete pátrat na speciálním YouTube profilu, případně naživo v dubnu v pražském Foru Karlín.


Robert Cray - That’s What I Heard (Nozzle Records)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: blues / blues rock

Robert Cray - That’s What I Heard
Americký zpěvák a kytarista Robert Cray se už pomalu, ale jistě začíná řadit mezi legendy svého žánru, a tak každé jeho nové album je v bluesovém světě pořádná událost. Novinka dostala název "That’s What I Heard" a je jeho první sólovou nahrávkou po šesti letech. Dvanáctka písniček je kombinací jeho vlastní tvorby a zároveň poctou jeho vlastním hrdinům soulu, rhythm and blues a gospelu, jako jsou Don Gardner, Billy Sha-Rae, Dennis Coffey a Earl Van Dyke. Producentem alba je bubeník Steve Jordan, který má prsty i v předchozí desce, již Cray nahrál s uskupením Hi Rhythm. První dvě ochutnávky servíruje muzikant na svém Youtube.com.


Tip týdne

Sierra Hull - 25 Trips (Rounder Records)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: bluegrass

Sierra Hull - 25 Trips
Americká bluegrassová mandolinistka Sierra Hull nás dosud míjela, což zřejmě nebylo správně. Už v jejích jedenácti letech si jí všimla Alison Krauss a začala ji podporovat. Díky tomuto mentorování dosud hudebnice vydala celkem čtyři řadovky, vysloužila si nominaci na Grammy, a dokonce si zahrála i v Bílém domě. Její čtvrté album, které nazvala "25 Trips", by nám tedy už uniknout nemělo, zvlášť po tom, co jej první reakce začaly přirovnávat ke Chrisu Thilemu a jeho Nickel Creek. Pokud byste potřebovali ještě nějaké další lákadlo, pak vězte, že jí na desce doprovázeli vedle bratra Alison Krauss Viktora Krausse na kontrabas také jeden z nejlepších bluegrassových kytaristů světa Bryan Sutton a neméně slavný Justin Moses na dobro. Seznámení se Sierou Hull a její novou kolekcí můžete absolvovat na jejím YouTube proflu.


Lil Keed, Zaytoven, Lil Gotit & Lil Yachty - A-Team (Bertus)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: hip hop / trap

Lil Keed, Zaytoven, Lil Gotit & Lil Yachty - A-Team
Americký producent, klávesista a DJ Xavier Lamar Dotson aka Zaytoven má na svém kontě spolupráci například s Future, Guccim Manem či Usherem, s nímž obdržel Grammy za album "Raymond v. Raymond". Už nějaký čas ale vydává i počiny pod svým jménem a k jejich nahrávání si často přizve nějakého hosta. Pro letošní projekt "A-Team" se dal dohromady hned se třemi - jsou jimi rappeři Lil Keed, Lil Gotit a Lil Yachty. Společnými silami připravili celkem deset tracků a do dvou z nich si přizvali ještě jako hosty rappery G Herbo a Dae Dae. Výsledek uslyšíte na YouTube kanálu Zaytovena.


Beneath The Massacre - Fearmonger (Sony Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: death metal

Beneath The Massacre - Fearmonger
Po dlouhých osmi letech přichází deathmetalová formace Beneath The Massacre s nástupcem úspěšné nahrávky "Incongruous". Deska dostala do kolébky název "Fearmonger" a fanoušky potěší desítkou nových skladeb. Ty se tematicky dotýkají kapitalismu, populismu a omezenectví lidí. Přesvědčte se sami po poslechu kousku "Autonomous Mind" na YouTube.com a o svůj názor se s námi podělte do komentářů.


The Secret Sisters - Saturn Return (New West)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: americana / folk / country rock

The Secret Sisters - Saturn Return
The Secret Sisters se k natočení svého čtvrtého alba "Saturn Return" opět vrátily do domácího studia Brandi Carlile, aby zde pod producentským dohledem majitelky a Tima a Phila Hanserothových natočily desítku písniček, které oscilují mezi americanou, folkem, country a rockem. Americké sesterské duo přesto nevstupovalo do stejné řeky jako před třemi lety, dámy tentokrát totiž nahrávaly coby nastávající matky a na náladě desky se to pochopitelně podepsalo. První reakce jsou veskrze pozitivní, a tak uvidíme, zda si i tentokrát vyslouží nominaci na Grammy jako v případě předchůdce. Koumat nad tím můžete při poslechu ukázek na jejich YouTube profilu.


Tycho - Simulcast (Bertus)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: chillwave / down tempo / post rock

Tycho - Simulcast
Je to teprve pár dnů, co v pražské Roxy vystoupil Scott Hansen aka Tycho, a nyní ho tu máme znova s albem "Simulcast". De facto se nejedná o kolekci nových kusů, ale o instrumentální verzi předchozí, na Grammy nominované desky, "Weather". Nahrával ji společně s producentem Countem a sám o ní prohlásil: "Díky těmto dvěma albům jsem chtěl představit stejné myšlenky ve dvou jazycích, jednom více doslovném a ve druhém, který je více otevřený interpretaci." Zda vám bude bližší původní podoba, nebo spíše ta současná, zjistíte na bandcamp profilu Tycha.


Eric Lu - Chopin 24 Preludes Op. 28, Brahms, Schumann (Warner Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: vážná hudba

Eric Lu - Chopin 24 Preludes Op. 28, Brahms, Schumann
Cenami ze světových soutěží, včetně prestižní varšavské International Fryderyk Chopin Piano Competition, ověnčený klavírista Eric Lu nám představí své druhé album, postavené právě na Chopinově tvorbě. Základem je jeho čtyřiadvacet preludií, nicméně jak napovídá název a celkový počet jednatřiceti skladeb, doplnil je americko-čínský virtuos ještě kusy od Johannese Brahmse a Roberta Schumanna. Jejich seznam a ukázky hledejte na stránkách vydavatelství Warner Classic.


Sérgio Mendes - In The Key Of Joy (Universal)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: bossa nova / latin pop

Sérgio Mendes - In The Key Of Joy
"In The Key Of Joy" je prvním albem Sérgia Mendese po pěti letech a za tu dobu se mu nastřádalo poměrně dost materiálu. Na dvou CD nabídne slavný brazilský hudebník osmadvacet písniček a také nespočet hostů, z nichž většinu budou znát spíše zasvěcení. Vedle poměrně známých Commona a will.i.ama se po bok někdejšího člena Brasil '66 postavili například Cali y El Dandee, Buddy, Hermeto Pascoal, Roge, Guinga, Sheléa, Sugar Joans, Gracinha Leporace a Joe Pizzulo. Pokud máte chuť si trochu hodit bokem, je vám k dispozici Mendesův YouTube kanál.


Lil Baby - My Turn (Universal)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: folk / pop / pop rock

Lil Baby - My Turn
Americký rappper Lil Baby se prozatím neprotáhl do té nejužší špičky americké rapové scény, ačkoli s nominací na Grammy a platinovým oceněním dva roky starého debutu k tomu nemá příliš daleko. Je možné, že se mu to povede již s druhým albem "My Turn", které uvedl singl "Catch the Sun" z filmu "Queen & Slim". Ten pochází z produkce Hit-Boye, k němuž se připojili například Murda Beatz, Wheezy, DJ Paul, Twysted Genius, Tay Keith nebo Quay Global. Nechybí ani několik hostů, jako jsou Future, Lil Uzi Vert, Lil Wayne, Gunna či Young Thug. Výsledek uslyšíte na rapperově YouTube.


V krátkosti

 • Cierra Ramirez - Over Your Head (Tribeca)
  Americká herečka známá například ze seriálu "The Fosters" se pustila i do hudební kariéry a vydává debut "Over Your Head". S desítkou písniček, v nichž si zahostovali Bulova a Trevor Jackson, se můžete seznámit na jejím YouTube.
 • Daniel Davies - Signals (Bertus)
  Britský hudebník Daniel Davies, který se proslavil spoluprací s režisérem Johnem Carpenterem, vydává nové album "Signals". Osm skladeb uslyšíte na muzikantově bandcampu.
 • The Waco Brothers - Resist! (Bertus)
  Country-rockoví The Waco Brothers se vracejí po čtyřech letech s albem "Resist!". První dvě z celkového počtu dvanácti skladeb můžete slyšet na soundcloud profilu labelu Bloodshot.
 • Warren Wolf - Reincarnation (Bertus)
  Stejně dlouhou pauzu jako předchozí interpret měl také americký jazzový vibrafonista Warren Wolf. Jeho album nese příznačný název "Reincarnation" a v jeho deseti skladbách vzdává hold soulovým a R&B hitům devadesátých let. Jakým, zjistíte na webu labelu Mack Avenue.


Dále vychází:

Aevum - Multiverse (Bertus)
Alabaster Deplume - To Cy & Lee: Instrumentals Vol. 1 (Bertus)
Angelica Garcia - Cha Cha Place (Bertus)
Ava - Waves (Bertus)
Behzod Abduraimov - Rachmaninoff In Lucerne - Rhapsody On A Theme Of Paganini, Symphony No. 3 (Sony Music)
Big Gigantic - Free Your Mind (Bertus)
Blood And Sun - Love & Ashes (Bertus)
Brooke Bentham - Everyday Nothing (Bertus)
Bullion - We Had A Good Time (EP) (Bertus)
Compagnia Di Punto - Beethoven: Symphonies Nos. 1-3 (Arr. By Ries & Ebers) (Sony Music)
Doctor Fluorescent - Doctor Fluorescent (Bertus)
Four Year Strong - Brain Pain (Pure Noise)
Gigi Masin - Calypso (Bertus)
Glacier Veins - The World You Want To See (Bertus)
Gladie - Safe Sins (Bertus)
Grimm Grimm - Ginormous (Bertus)
Holy - Ryder (Bertus)
Chronicles Of Hate - The Birth Of Hate (Bertus)
Insect Ark - The Vanishing (Bertus)
Jeremy Neale - We Were Trying To Make It Out (Bertus)
Jóhann Jóhannsson & Yair Elazar Glotman - Last And First Men (Bertus)
Kassa Overall - I Think I’M Good (Bertus)
Kevin Krauter - Full Hand (Bertus)
Kvaen - The Funeral Pyre (Bertus)
Leo Takami - Felis Catus And Silence (Bertus)
Lié - You Want It Real (Bertus)
Mia. - Limbo (Sony Music)
Milan Lasica - Mojich Osemdesiat (Opus)
Mobs - Cinema Paradiso (Bertus)
Neaera - Neaera (Bertus)
Night Crowned - Impius Viam (Bertus)
Niklas Paschburg - Svalbard (Bertus)
Real Estate - The Main Thing (Deluxe) (Bertus)
Různí - Nářečí v moravských lidových písních ()
Shell Of A Shell - Away Team (Bertus)
Soccer Mommy - Color Theory (Bertus)
Stallion - Slaves Of Time (Bertus)
Stallion - Slaves Of Time (Deluxe) (Bertus)
The Undertones - West Bank Songs 1978-1983 - A Best Of (Warner Music)
Thokkian Vortex - Thy Throne Is Mine (Bertus)
Today Is The Day - No Good To Anyone (Warner Music)
Tombs - Monarchy Of Shadows (EP) (Bertus)
Toundra - Das Cabinet Des Dr. Caligari (Bertus)
Wajatta - Don't Let Get You Down (Bertus)
Wasted Shirt (Ty Segall & Brian Chippendale) - Fungus II (Bertus)
Yuksek - Nosso Ritmo (Bertus)
ZZ Top - That Little Ol’ Band From Texas (DVD) (Universal)

Vychází na vinylu:
Alabaster Deplume - To Cy & Lee: Instrumentals Vol. 1 (Bertus)
Angelica Garcia - Cha Cha Place (Bertus)
Ava - Waves (Bertus)
Baker Chet - Baker Chet Sings (Universal)
Beneath The Massacre - Fearmonger (Sony Music)
Big Gigantic - Free Your Mind (Bertus)
Blood And Sun - Love & Ashes (Bertus)
Blue Effect - Nová Syntéza / Komplet (Supraphon)
Borknagar - Borknagar (Mystic Production)
Brooke Bentham - Everyday Nothing (Bertus)
Bullion - We Had A Good Time (EP) (Bertus)
Caribou - Suddenly (Bertus)
Daniel Davies - Signals (Bertus)
Dark Fortress - Spectres From The Old World (Sony Music)
Doctor Fluorescent - Doctor Fluorescent (Bertus)
Doors - The Soft Parade Lp (Warner Music)
Five Finger Death Punch - F8 (Mystic Production)
Gigi Masin - Calypso (Bertus)
Gladie - Safe Sins (Bertus)
Grimm Grimm - Ginormous (Bertus)
Henrik Lindstrand - Nattresa (Bertus)
Holy - Ryder (Bertus)
Insect Ark - The Vanishing (Bertus)
James Taylor - American Standard (Universal)
Jeremy Cunningham - The Weather Up There (Bertus)
Jeremy Neale - We Were Trying To Make It Out (Bertus)
Kassa Overall - I Think I’m Good (Bertus)
Kaytranada - Bubba (Sony Music)
Kevin Krauter - Full Hand (Bertus)
Leo Takami - Felis Catus And Silence (Bertus)
Lié - You Want It Real (Bertus)
Mia. - Limbo (Sony Music)
Mobs - Cinema Paradiso (Bertus)
Mondo Generator - Shooters Bible (Bertus)
Neaera - Neaera (Bertus)
Niklas Paschburg - Svalbard (Bertus)
Nina Hagen - Was Denn? (Sony Music)
Real Estate - The Main Thing (Bertus)
Robert Plant - Digging Deep Lp (Warner Music)
Sérgio Mendes - In The Key Of Joy (Universal)
Shakra - Mad World (Mystic Production)
Shell Of A Shell - Away Team (Bertus)
Soccer Mommy - Color Theory (Bertus)
St.vincent - Nina Kravitz Pesent Masseduction Rewired (Universal)
Stallion - Slaves Of Time (Bertus)
Stanley Turrentine - Comin' Your Way (Universal)
The Allman Brothers Band - Trouble No More: 50Th Anniversary Collection (Bertus)
Today Is The Day - No Good To Anyone (Warner Music)
Tombs - Monarchy Of Shadows (EP) (Bertus)
Toundra - Das Cabinet Des Dr. Caligari (Sony Music)
Tycho - Simulcast (Bertus)
Waco Brothers - Resist! (Bertus)
Wajatta - Don't Let Get You Down (Bertus)
Wasted Shirt (Ty Segall & Brian Chippendale) - Fungus II (Bertus)
Wishbone Ash - Coat Of Arms (Bertus)

Reedice:
Blue Effect - Nová Syntéza / Komplet (Supraphon)
Borknagar - Borknagar (Mystic Production)
Dark Funeral - Diabolis Interium (Re-Issue + Bonus) (Sony Music)
Nový orchestr Jaroslava Ježka, Bajo Trio 81 - Život je jen náhoda (Supraphon)
The Allman Brothers Band - Trouble No More: 50Th Anniversary Collection (Bertus)

NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Ondřej Klímek (Behind the Door, Vltava) - U Behind the Door je klíčovým prvkem kamarádství
Rozhovory: Ondřej Klímek (Behind the Door, Vltava) - U Behind the Door je klíčovým prvkem kamarádství Saxofonista a flétnista má výrazný podíl na tom, jak zní v posledním desetiletí kultovní Vltava, ale vídat ho na pódiu můžeme coby sidemana mnoha větších či menších muzikantů. Už dvacet let má ale také žánrově fluidní... čtěte zde
Vydáno: 25.02.2024 09:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
Zara Larsson - Venus 6/10
Minirecenze: "Venus" Zary Larsson je jen dalším kouskem do její průměrné sbírky Někdy se zdá, že zásobárna severských popových interpretek nemůže nikdy vyschnout. Jenže taky není všechno zlato, co se třpytí. Taková Zara Larsson má sice na svém triku několik docela velkých hitů, na ploše celých desek se jí... čtěte zde
Vydáno: 24.02.2024 09:00 v sekci Recenze | Minirecenze
Depeche Mode, O2 arena, Praha, 22.2.2024
Naživo: Depeche Mode v Praze skvěle zahráli, svou show ale neoslnili Depeche Mode na prvním ze dvou letošních českých halových koncertů precizně odehráli průřez svou bohatou diskografií, zklamali ale odfláknutou vizuální show. Snad i proto byla atmosféra v hale o trošku chladnější, než by se dalo... čtěte zde
Vydáno: 23.02.2024 14:13 v sekci Naživo
Pět nejlepších balad od Jennifer Lopez zpívaných ve španělštině
Top 10: Pět nejlepších balad od Jennifer Lopez zpívaných ve španělštině Jennifer Lopez vždy seděla na dvou židlích - zpívala i hrála. Ani v oblasti hudby, kde je známá dynamickými vystoupeními a spojováním žánrů, nezůstala pouze u angličtiny. Nyní se zaměříme na zpěvaččiny nejlepší skladby ve... čtěte zde
Vydáno: 23.02.2024 08:00 v sekci Publicistika | Top 10
Tokhi - My Mother Told Me
Video: Premiéra: Tokhi po bubenické řeži přichází s vlastní úpravou hitu ze seriálu "Vikingové" V závěru loňského roku vydal Tokhi, bubenický mág a guru projektu Groove Army, předělávku "Valhala čeká nás". Místo tradičních paliček se chopil mikrofonu a kultovní hit přetextoval a přearanžoval. Nyní na tento počin navazuje... čtěte zde
Vydáno: 22.02.2024 18:18 v sekci Audio / Video | Video
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Nové desky 7/2024 - od Jennifer Lopez přes Idles po Jasona Derula (21.02.2024 22:39)
- Nové desky 6/2024 - od Thoma Artwaye přes Zaru Larsson po Ushera (14.02.2024 21:31)
- Nové desky 5/2024 - od Kateřiny Marie Tiché přes L Devine po Kirina J Callinana (07.02.2024 16:00)
- Nové desky 4/2024 - od Jamese Arthura přes The Smile po Dymytry (31.01.2024 21:27)
- Publicistika: Čtyřicet nejlepších zahraničních desek roku 2023 podle musicserveru (30-21) (26.01.2024 20:35)
- Nové desky 3/2024 - od Green Day přes B-Side Band po Sleater-Kinney (24.01.2024 21:30)
- Nové desky 1-2/2024 - od The Vaccines přes Magnum po Kali Uchis (17.01.2024 08:30)
- Pink a Dua Lipa dál kralují českým rádiím, na paty jim šlape Marek Ztracený (11.01.2024 16:43)
- Nové desky 50/2023 - od Play$tation Princess přes Therion po devadesátku Willieho Nelsona (27.12.2023 16:30)
- Nové desky 49/2023 - od Nicki Minaj přes Tate McRae po No Name (13.12.2023 16:00)

ALBUM TÝDNE 08/2024

Brittany Howard
What Now

Brittany Howard má za sebou kariéru kytaristky a frontwoman blues-rockové skupiny Alabama Shakes. Na svém sólovém debutu "Jaime" z roku 2019 pracovala se širším hudebním plátnem zahrnujícím prvky soulu, elektroniky, jazzu a popu. A po této hluboce osobní desce se vrací s její následovnicí "What Now".

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Čt 29.02.
Shawn James (US) (Forum Karlín, Praha)
St 06.03.
Zara Larsson (SWE) (Forum Karlín, Praha)
Čt 07.03.
DJ Shadow (US) (Roxy, Praha)
Ne 10.03.
Madison Beer (US) (SaSaZu, Praha)
Po 11.03.
Idles (UK) (SaSaZu, Praha)
St 13.03.
Avatar (SWE) (SaSaZu, Praha)
Pá 15.03.
Sophie Ellis-Bextor (UK) (Palác Akropolis, Praha)
Út 19.03.
Katapult (CZ) (Forum Karlín, Praha)
Pá 22.03.
Ewa Farna (CZ) (O2 arena, Praha)
Ne 24.03.
Jason Derulo (US) (O2 arena, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík The Prodigy Prince Justin Bieber Dua Lipa Kanye West Viktor Sheen Karel Gott Depeche Mode Lucie Vondráčková Taylor Swift Madonna BTS Beyoncé Ty Dolla $ign Ed Sheeran Billie Eilish Michal Prokop Queen Lady Gaga
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2024 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2023 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
Zavřít reklamu