shop.musicserver.cz
Nové desky 49/2023 - od Nicki Minaj přes Tate McRae po No Name

Nové desky 49/2023 - od Nicki Minaj přes Tate McRae po No Name

Vydáno: 13.12.2023 16:00 v sekci Nové desky - Tomáš Parkan a Tomáš Rozkovec | foto: UMG Recordings

Jestli jste si mysleli, že těsně před Vánocemi už nic moc nevychází, mýlili jste se. Čeká na vás nová Nicki Minaj, záznam koncertu Marka Ztraceného, návrat Rebeccy Ferguson a No Name, druhá deska Tate McRae, další album Neila Younga, metaloví Dimmu Borgir a Atreyu, Kenny G s ukolebávkami nebo pocta Marianne Faithful.

V pátek 8. prosince vyšly tyto nové tituly:

Nicki Minaj - Pink Friday 2
žánr: rap / pop rap

 Nicki Minaj - Pink Friday 2
Protože je Nicki Minaj stále všude plno díky jejím spolupracím a účastem na různých soundtracích, ani vám možná nepřijde, že je to pět let, co vydala své poslední album "Queen". Jak je z názvu "Pink Friday 2" zřejmé, navazuje na něm na první díl z roku 2010. Tvořit jej začala už v roce 2018, není tedy divu, že za tu dobu se kolem ní mihla slušná řádka producentů a spolupracovníků. Nejvíce práce odvedli ATL Jacob, Tate Kobang, Boi-1da a Dr. Luke a k nim se připojili Finneas, Murda Beatz, FnZ, Bnyx, J Reid, Frankie Bash nebo Don Cannon. V případě samplů americká rapperka sáhla po písničkách od Blondie, Cyndi Lauper, Ricka Jamese, Beenie Man či dvojice The Notorious B.I.G. a Bone Thugs-N-Harmony. Na hostování si za ní do studia zaběhli J. Cole, Lil Wayne, Tate Kobang, Drake, Lourdiz, Lil Uzi Vert, Skillibeng, Skeng, Future a Tasha Cobbs Leonard. Výsledek Nicki sdílí na svém YouTube profilu.


Různí - The Faithfull: A Tribute To Marianne Faithfull
žánr: rock

Různí - The Faithfull: A Tribute To Marianne Faithfull
Na pětadvacet uznávaných umělců se sešlo, aby vzdalo holt Marianne Faithfull. Výsledkem je dvojLP, an němž v podání slavných hvězd jako Tracy Bonham, Cat Power & Iggy Pop nebo Pom Poms uslyšíte celkem devatenáct skladeb, které jejich autorka - slavná britská zpěvačka, skladatelka, hudebnice a herečka - prezentovala naživo v letech 1964 až 2004. Výdělek z prodeje navíc účinkující muzikanti štědře věnují právě Marianne, která se stále zotavuje z dlouhodobých následků onemocnění covid-19. Navštivte YouTube, kde je album "The Faithfull: A Tribute To Marianne Faithfull" k poslechu.


Tate McRae - Think Later
žánr: pop

 Tate McRae - Think Later
Tate McRae vtrhla na hudební scénu před třemi roky jako velká voda a díky hitům jako "You Broke Me First", "She's All I Wanna Be" nebo "10:35" s Tiëstem se na nás hrne stále. Loni vydala tato kanadská hvězda debut "I Used to Think I Could Fly" a nyní na něj navazuje dvojkou "Think Later". Pod většinou ze čtrnácti songů není podepsaný nikdo jiný než Ryan Tedder. K němu se navíc přidali Greg Kurstin, Amy Allen, Ilya, Delacey, Ido Zmishlany nebo Savan Kotecha. Co společnými silami vytvořili, zjistíte na zpěvaččině YouTube a také na jejím květnovém koncertě v pražském Foru Karlín.


No Name - V pôvodnom znení
žánr: pop / pop rock

 No Name - V pôvodnom znení
Slovenská skupina No Name vydává očekávané album "V pôvodnom znení". Devátá řadovka košické skupiny přichází osm let po předchozí "S láskou". Relativně velký časový odstup vysvětluje Igor Timko: "Natočili jsme duet s Karlem Gottem, písničku pro film 'Poslední aristokratka', napsali song pro Terezu Maškovou, píseň ke stému výročí Československa, odehráli jsme akustické turné, vedle toho jsme stíhali to nejdůležitější, a sice naše rodiny." Autorsky, hudebně i textově se na novince podílela celá kapela, ale největším přínosem autorsky přispěl Roman Timko. Deska obsahuje jedenáct položek, hostují Rasťo Kopina a Božidara Turzonová. Pro ukázky zamiřte na YouTube.


HEALTH - Rat Wars
žánr: alternativní noise rock

Health - Rat Wars
Americká noiserocková banda HEALTH jde opět se svojí kůží na trh. Její šestá studiovka "Rat Wars" se nese v původním soundu, kterým se tato formace prezentuje, tedy kombinaci noise rocku, elektroniky a industriální hudby. Sází na rychlé, agresivní kompozice plné energie. Tematicky se zabývá tématy jako válka, násilí, duševní zdraví a sociální nespravedlnost. Na nahrávce se podílelo několik hostujících umělců, včetně frontmana Lamb Of God Randyho Blytheho, který hostuje ve skladbě "Cold Blood". Pokud vám není cizí post-punk a hledáte něco nového a experimentálního, pak navštivte YouTube profil této neotřelé formace.


Marek Ztracený - Marek Ztracený v Edenu Live 2023 (DVD) (Supraphon)
žánr: pop

Marek Ztracený - Marek Ztracený v Edenu Live 2023
Byl trochu šok, jakým způsobem vyprodal Marek Ztracený svůj letošní koncert v pražském Edenu, a ještě větší, že se mu to povedlo ještě dvakrát. Není tedy divu, že se jednalo o zcela unikátní událost české pop music, hodnou zaznamenání. A tak se i stalo a záznam tohoto koncertu nyní vychází na DVD "Marek Ztracený v Edenu Live 2023". Nalezete na něm celkem třiadvacet položek a lákají na něj dvě upoutávky na muzikantově YouTube.


Tip týdne

Rebecca Ferguson - Heaven Part II
žánr: soul / pop

Rebecca Ferguson - Heaven Part II
Nebýt dvou singlů s Nilem Rodgersem, neslyšeli bychom o anglické soulové zpěvačce dlouhých sedm let. Rebecca Ferguson si totiž dala oddech od muziky a věnovala se především svým čtyřem dětem. Letos se ale vrátila a natočila své údajně poslední album. Jak napovídá jeho název "Heaven Part II", vrátila se s ním ke svému úspěšnému debutu z roku 2011. Kontaktovala tehdejšího spoluautora a producenta Ega Whitea a k němu přizvala ještě několik nových kolegů, jako jsou Troy Miller, Ben Cullum, Andy Bannister nebo Parker Ighile (ten si v jedné písničce i zahostoval). Výsledkem je desítka songů opět propojující soul, r'n'b, pop, gospel a jazz. Proč si myslíme, že by byla obrovská škoda, kdyby tímto počinem kariéra této dámy skončila, zjistíte na YouTube.


Neil Young - Before And After
žánr: blues rock/ folk rock

Neil Young - Before And After
K osmasedmdesátým narozeninám kanadsko-amerického zpěváka a skladatele Neila Younga vychází jeho v pořadí čtyřicáté páté studiové album. Jmenuje se "Before and After", a jak už z tohoto názvu můžete tušit, nejedná se o zcela autorskou novinku. Kolekce přináší třináct písní, které Neil prezentuje jen v akustickém hávu, tedy ve složení kytara a hlas. Na seznam přidal ty své nejznámější skladby ze své bohaté diskografie. Novinka je poctou jeho kariéře a zároveň je to příležitost pro nové posluchače objevit jeho tvorbu v novém světle. Do ukázek se můžete zaposlouchat na YouTube profilu této legendy.


Dimmu Borgir - Inspiratio Profanus
žánr: black metal

Dimmu Borgir - Inspiratio Profanus
Po dvojici kladně přijatých desek "Abrahadabra" a "Eonian" a remixované verzi materiálu z roku 2001 "Puritanical Euphoric Misanthropia" Norové Dimmu Borgir bilancují svůj třicetiletý odkaz vydáním kolekce coververzí. Shagrath a jeho tým vzdávají hold interpretům, kteří měli největší vliv na tvorbu dnes už legendární skvadry. Fanoušci se můžou těšit na metalové klasiky z repertoáru skupin jako Venom, Celtic Frost, Accept, ale také Deep Purple a Twisted Sister. Ukázky najdete na YouTube.


Kenny G - Innocence
žánr: smooth jazz

 Kenny G - Innocence
Kenny G se vrací po dvou letech s novou řadovkou "Innocence". Její název rozhodně není náhodný - skrývá se za ním nevinnost, konkrétně ta dětská. Dvanáctku songů tak tvoří především ukolébavky různého původu. Většinu z nich napsal americký smoothjazzový saxofonista sám či za spolupráce Waltera Afanasieffa, Randyho Waldmana a Williama Rosse. Zbylé písně si vypůjčil od hudebníků a skladatelů, jako jsou Richard Rodgers, Fréderic Chopin, Effie I. Canning a Harold Arlen. Usínat v poklidu můžete i vy při jejich poslechu na Kennyho YouTube.


Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK / Tomáš Brauner - Dvořák: Slovanské tance
žánr: klasická hudba / vážná hudba

 Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK / Tomáš Brauner - Dvořák: Slovanské tance
"Slovanské tance" Antonína Dvořáka, které vznikly na objednávku berlínského nakladatele Fritze Simrocka coby pokračování Brahmsových "Uherských tanců", není třeba nějak zvlášť představovat. Jejich nová nahrávka v podání Symfonického orchestru hl. m. Prahy pod taktovkou Tomáše Braunera vychází z hluboké interpretační tradice, její plastický a transparentní zvuk zachycuje ty nejlepší kvality krásné secesní Smetanovy síně Obecního domu. Více informací a především ukázky z alba naleznete na stránkách Supraphonu.


Matěj Metoděj Štrunc - Cuts&Lines (EP)
žánr: folktronika / ambient

 Matěj Metoděj Štrunc - Cuts&Lines (EP)
Instrumentální EP "Cuts&Lines" je v pořadí druhé sólové dílo herce a hudebního skladatele Matěje Metoděje Štrunce. Po debutu "Lidověk", na kterém se prodírá lidovou písní a obléká notorické melodie do moderního hávu, je aktuální kolekce téměř výhradně jen instrumentálním počinem. Výjimkou je poslední skladba - zhudebněný "Sonet 66" Williama Shakespeara, nazpívaný britským hercem a zpěvákem Jakem Cecilem v anglickém jazyce.


Atreyu - The Beautiful Dark Of Life
žánr: metalcore

Atreyu - The Beautiful Dark Of Life
Kalifornská metalcorová sebranka Atreyu přichází se svým vůbec nejambicióznějším projektem, devátou studiovkou "The Beautiful Dark Of Life". Podle muzikantů vezme posluchače na cestu napříč životními etapami a prostřednictvím šestnácti písní hovoří otevřeně o tématech jako úzkost, deprese, láska nebo důvěra v sebe samého. Jestli se Američanům toto dílo povedlo, posuďte sami - poslechněte si ukázky jejich YouTube profilu.


V krátkosti

 • The Band Of Heathens - Simpler Things
  Kdo máte rád rock and roll americké formace z texaského Austinu, možná budete jejich novou deskou překvapeni. Deset písniček totiž pojali převážně akusticky. (YouTube)

 • Blu & Nottz - Afrika
  Dvojice amerických rapperů a producentů se spojila na společné nahrávce. V deseti tracích jim hostují například G Kidd, Black Shakespeare, Quelle Chris, Black Spade, ScienZe, Cashus King, Eloh Kush, Xiomara, Ill Camille, Montage One nebo Tristate. (YouTube)

 • Jerskin Fendrix - Poor Things (soundtrack)
  Jedním z oceňovaných snímků letošní festivalové sezóny je černá fantasy komedie s Emmou Stone v hlavní roli "Chudáčci". Jednu z cen si odnesl i anglický autor scénické hudby, která nyní vychází na soundtracku. (YouTube)

 • The Killers - Rebel Diamonds
  Američtí rockeři vydávají deset let po kompilaci "Direct Hits" další sbírku největších hitů. Devatenáctku pecek seřazených chronologicky uzavírá čerstvý kousek "Spirit". (YouTube)

 • Alison Goldfrapp - The Love Reinvention
  Sólový debut electropopové divy v úpravách pro taneční parket. (YouTube)

 • Porcupine Tree - Closure/Continuation.Live
  Zbrusu nový koncertní film a živé album významné progresivní party kolem Stevena Wilsona obsahuje záznam ze 7. listopadu 2022 v amsterdamské Ziggo Dome. Všechny písně z aktuální studiovky zde doplňují oblíbené kompozice z desek "Trains", "Blackest Eyes", "Fear of a Blank Planet" či "Anesthetize". (YouTube)

 • Omar Rodríguez-López - Amor De Frances
  Kompletní sólová tvorba ikonického prog-rockera z let 2004-2024 je zabalena do působivého vinylového boxu. Nabízí laskominy, jako je společná deska s Johnem Frusciantem, chaotická, ale milovaná "Cryptomnesia", přístupnější "Solar Gambling", raná "Se Dice Bisonte, No Bùfalo", ale také dvě dosud nevydaná alba a dalších jednatřicet řadovek, které byly dosud dostupné pouze digitálně. (YouTube)

 • Blue Öyster Cult - First Night / 50Th Anniversary Live
  Legendární rocková skupina z New Yorku, která letos slaví 50 let své existence, vydává záznam svého výročního koncertu. Na živáku se objeví všechny největší hity skupiny, včetně "Don't Fear the Reaper" a "Burnin' for You". (YouTube)

 • Dan McCafferty - In Memory Of Dan McCafferty: No Turning Back
  Dříve neobjevená a poctivě ukrývaná v soukromém archivu, to je nově vydávaná sbírka písní legendárního zpěváka skotské skupiny Nazareth (YouTube)

 • Mars Red Sky - Dawn Of The Dusk
  Pátá řadovka francouzských stonerů, kteří kombinují psychedelické riffy s bluesovými baladami. Nové album vychází 20. července.(YouTube)

 • Mott The Hoople - All The Young Dudes (50th Anniversary Deluxe Edition)
  Britská rocková skupina oslavuje padesát let svého nejslavnějšího díla, které se stalo klasikou a ovlivnilo mnoho dalších hudebníků. Nová edice obsahuje bonusové skladby a nové kusy. (YouTube)

 • Philip Selway & Elysian Collective - Live At Evolution Studios
  Třetí řadovka kapely z Londýna hrající ambientní rock s prvky elektroniky vychází živě z nahrávacího studia. (YouTube)

 • Sonny Vincent - Primitive 1969
  Nespoutaná energie garage rocku aneb Návrat kapely, která je na scéně už přes 50 let. Kolekce navazuje na jejich předchozí tvorbu a nabízí dvanáct nových songů plných syrové energie a rock'n'rollového ducha. (YouTube)

 • Warren Haynes - The Benefit Concert Volume 20
  Americká rocková skupina oslavuje 20 let charitativních koncertů novinkou s hosty z celého světa, včetně členů Grateful Dead, Allman Brothers Band a dalších. (YouTube)

 • Night Lovell - I Hope You're Happy
  Kanadský rapper se vrací s novou studiovkou. (YouTube)

 • Chris Garneau - Out Of Love (EP)
  Americký indiepopový písničkář se připomíná se čtveřicí kousků. (bandcamp)

 • Palace - Part II - Nightmares & Ice Cream
  Britští rockeři navazují na červnové EP jeho druhou částí trojicí novinek s nočními můrami a zmrzlinou. (YouTube


  Dále vychází

  Aandrq - Cunter
  Arlo Parks - My Soft Machine (Deluxe)
  Bastards - Arctic Hardcore
  Blue Öyster Cult - First Night / 50th Anniversary Live (Blu-ray)
  Body/Negative - Everett
  Bory - Whos A Good Boy
  Boyband - But It's Goth (Deluxe)
  Breeze - Sour Grapes
  Car Seat Headrest - Faces From The Masquerade (Live Album)
  Cassidy Paris - New Sensation
  Depeche Mode - Strange / Strange Too (DVD)
  Depeche Mode - Strange / Strange Too (BluRay)
  Ektomorf - Vivid Black
  Everdawn - Venera
  Fifth Note - Here We Are
  Charlie Parker - Now’s The Time: The Genius Of Charlie Parker #3
  James Elkington - Me Neither
  Jjjjjerome Ellis - Compline In Nine Movements
  June! - What A Life
  Kind Beast - Dirty Realism
  Koi & Dylvinci - Overdue (Deluxe)
  Kylie Minogue - Extension (The Extended Mixes)
  Kylie Minogue - Tension (The Extended Mixes)
  Lilyisthatyou - Pop Music
  Michael Nau - Accompany
  Muzikál - Kozí válka
  Pink Floyd - Atom Heart Mother (Hakone Aphrodite, Japan 1971) / Limited
  R.E.M. - Up / 25th Anniversary (Deluxe)
  Rage Behind - Eminence Or Disgrace
  Rainbow Girls - Welcome To Whatever
  Siobhán Donaghy - Revolution In Me (20th Anniversary Edition)
  Suede - Autofiction / Expanded
  Uncle Lucius - Like It’s The Last One Left
  Václav Hybš - Pocta slavným hlasům
  Vayda - Forrest Gump
  Void - Jadjow
  Wings Of Desire - Life Is Infinite
  Within Temptation - Enter & The Dance

  Vychází na vinylu:
  Blue Oyster Cult - First Night / 50th Anniversary Live
  Brian Eno - The Ship
  Bryan Adams - Live At The Royal Albert Hall
  Céline Dion - These Are Special Times
  Dan McCafferty - In Memory Of Dan McCafferty: No Turning Back
  Dimmu Borgir - Inspirato Profanus
  Ektomorf - Vivid Black
  Hum - Downward Is Heavenward
  Hum - Electra
  Hum - Inlet
  Hum - You’D Prefer An Astronaut
  Jana Uriel Kratochvílová, Illuminati.ca - Now & Then
  Joe Bonamassa - Black Rock
  Joe Bonamassa - Sloe Gin
  Joe Bonamassa - So It´s Like That
  Kenny G - Innocence
  Neil Young - Before And After
  Nicki Minaj - Pink Friday 2

  EP:
  Franziska Aigner - Heaven/hell
  Iamliving - Nebra Sky, Part 1
  John-Robert - Garden Snake
  Ratbag - Why Aren’T You Laughing?

  Reedice:
  Céline Dion - These Are Special Times
  Cymande - Second Time Round
  Daniel Avery - Drone Logic
  DJ Rashad - Double Cup
  DJ Rashad - I Don’t Give A Fuck (EP)
  Kafka Band - Das Schloss (Supraphon)
  Marika Gombitová - Moj malý príbeh

 • NÁZORY

  DOPORUČENÉ ČLÁNKY
  Poly Noir - K mýmu ohni nesedej 7/10
  Video: Temná country Polyho z Insanie se představuje komiksovým klipem "K mýmu ohni nesedej" Dark-country projekt frontmana Insanie Polyho nazvaný Poly Noir dostává konkrétnější kontury s prvním singlem - a rovnou titulním. Skladba "K mýmu ohni nesedej" totiž pojmenovala celé album, které by na značce Smile Music mělo vyjít... čtěte zde
  Vydáno: 18.05.2024 14:30 v sekci Audio / Video | Video
  Jan Váňa - A na Jordán dopadla tma 8/10
  Recenze: Jan Váňa předkládá na úsporném debutu "A na Jordán dopadla tma" sbírku zamlžených zrcadel pocitů a situací Písničkářství má na domácí scéně hluboce zapuštěné kořeny. Dříve byl jeho představitel často jinotajným mluvčím, který metaforami kličkoval mezi tím, co režim dovolil. Doba se změnila, sdělení postavené na textu ale... čtěte zde
  Vydáno: 18.05.2024 08:00 v sekci Recenze
  Akon, Forum Karlín, Praha, 16.5.2024
  Naživo: Akonův pražský koncert se ze splněného snu proměnil v noční můru Pomohl objevit Lady Gaga, natočil duet s Michaelem Jacksonem, stojí za hymnou šampionátu ve fotbale. Výčet toho, co se Akonovi během posledních dvaceti let podařilo, je úctyhodný a nebere konce. Jeho úspěchy ale zároveň neznamenají,... čtěte zde
  Vydáno: 17.05.2024 14:00 v sekci Naživo
  Moimir Papalescu - V podstatě jsem retro sám o sobě
  Rozhovory: Moimir Papalescu - V podstatě jsem retro sám o sobě Moimir Papalescu nepřehlédnutelně prostupuje domácí - převážně elektronickou - scénou. Působil či působí ve spoustě projektů, v poslední době se ale nejvíc přetřásá návrat formace Moimir Papalescu & The Nihilists. Bylo to... čtěte zde
  Vydáno: 17.05.2024 08:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
  Thirty Seconds To Mars, Sportovní hala Fortuna, Praha, 15.5.2024
  Naživo: Thirty Seconds To Mars si v Praze napravili reputaci. Přivezli povedenou show Americké bratrské duo Thirty Seconds To Mars se po šesti letech vrátilo do holešovické sportovní haly, aktuálně zaštícené názvem Fortuna, a to v rámci turné nazvaného "Seasons". Jak se návrat povedl a jak znějí nové skladby z... čtěte zde
  Vydáno: 16.05.2024 10:18 v sekci Naživo
  SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
  - Nové desky 19/2024 - od Kings Of Leon přes Anguse & Julii Stoneovy po Aleka Benjamina (15.05.2024 13:36)
  - Naživo: Tate McRae dovezla do Prahy bohužel jen pozlátko (09.05.2024 13:30)
  - Nové desky 18/2024 - od Sii přes Duu Lipu po Willow (08.05.2024 13:00)
  - Nové desky 17/2024 - od Pet Shop Boys přes Justice po St. Vincent (01.05.2024 12:00)
  - Nové desky 16/2024 - od Taylor Swift přes Pearl Jam po My Dying Bride (24.04.2024 10:00)
  - Nové desky 15/2024 - od Marka Knopflera přes Mirai po girl in red (17.04.2024 09:30)
  - Nové desky 14/2024 - od X Ambassadors přes The Black Keys po Bensona Boona (10.04.2024 10:00)
  - "Útok na lidskou kreativitu musí skončit," píší Billie Eilish, Pearl Jam i Robert Smith a bouří se proti AI (05.04.2024 10:48)
  - Český hudební trh v roce 2023 opět rostl, zájem o vinyly dosáhl svého stropu, překvapili Linkin Park (04.04.2024 15:00)
  - Nové desky 13/2024 - od Beyoncé přes Sum 41 po Sheryl Crow (03.04.2024 15:00)

  ALBUM TÝDNE 20/2024

  The Valentines
  You All Look Beautiful When You Dance

  Trojice The Valentines z Hradce Králové se na hudební scéně pohybuje už od roku 2017. Po několika singlech a EP se letos konečně rozhodla svůj rukopis otisknout i do debutového alba, které nazvala "You All Look Beautiful When You Dance". A povedlo se - deska hudebně baví, přitom textově vybízí k zamyšlení.

  8/10

  NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

  FILMSERVER.CZ PÍŠE

  FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

  SPARK PÍŠE

  CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

  Út 21.05.
  Reverend Peyton’s Big Damn Band (US) (Lucerna Music Bar, Praha)
  Ne 26.05.
  Myles Smith (UK) (Rock Café, Praha)
  Út 28.05.
  Bruce Springsteen & The E Street Band (US) (Letiště Letňany, Praha)
  Po 03.06.
  Rakim (US) (Lucerna Music Bar, Praha)
  Út 04.06.
  Sting (UK) (Amfiteátr Lochotín, Praha)
  St 05.06.
  Charlotte Sands (US) (Chapeau Rouge, Praha)
  Čt 06.06.
  Nickelback (CAN) (O2 Arena, Praha)
  Čt 06.06.
  ††† (Crosses) (US) (Roxy, Praha)
  Pá 07.06.
  Alfie Jukes (UK) (Café V Lese, Praha)
  So 08.06.
  Dropkick Murphys (US) (Velký sál Lucerna, Praha)

  » zobrazit všechny akce «

  OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

  Prince Justin Bieber Vladimír Mišík The Prodigy Queen Kabát Adele Sia Imagine Dragons Taylor Swift Bono Dua Lipa Rush Rammstein Mirai Beyoncé AC/DC Lady Gaga Coldplay Liam Gallagher
  filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
  musicserver.cz - hudba od začátku do konce
  ©2010-2024 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
  Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
  Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
  Tento server byl v roce 2023 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
  smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
  Zavřít reklamu