TOPlist
shop.musicserver.cz
Till Lindemann z Rammstein a Joey z Kelly Family vydávají knížku z výpravy do Amazonie

Till Lindemann z Rammstein a Joey z Kelly Family vydávají knížku z výpravy do Amazonie

Vydáno: 27.11.2020 14:06 v sekci Novinky - Jiří V. Matýsek | foto: National Geographic
Každý muzikant tráví nucenou koncertní pauzu po svém. Frontman německých tvrďáků Rammstein Till Lindemann například vydává knihu. Ta poněkud překvapivě vychází pod patronací časopisu National Geographic.

Publikace popisuje Lindemannovu cestu po řece Javari v Peru a Brazílii. Výpravu zpěvák absolvoval společně s muzikantským kolegou Joeym Kellym - ano, tím Joeym z rodinného kasaštyku Kelly Family.

Stěžejní částí knihy s názvem "Amazonas: Reise zum Rio Javari" (v překladu něco jako "Amazonie: Výprava po řece Javari"), kterou si fanoušci už mohou objednat na webu shop.rammstein.de, jsou fotografie Thomase Statchelhause a Matthiase Matthiese, které doplňují Lindemannovy básně a také rozhovory s oběma protagonisty.

Kolem Rammstein a jejich lídra je navíc v poslední době docela rušno. Skupina na svém instagramu potvrdila, že se zavřela do studia, kde kutí následovníka loňského eponymního alba. Naplánované turné, které se žel České republice vyhne, je (zatím) posunuto na rok 2021.

A tím ještě nekončíme. Začátkem tohoto měsíce se totiž objevilo oznámení, že sólový projekt Lindemann končí. Tedy alespoň v podobě, v jaké jej známe. Po dvou společných albech se totiž cesty Tilla Lindemanna a švédského muzikanta Petera Tägtgrena rozešly. Posledním společným počinem se tak stane koncertní záznam natočený letos v březnu v Moskvě. Vyjít by měl v březnu následujícího roku.

Německá formace v těchto dnech slaví pětadvacet let od vydání debutu "Herzeleid". Kromě toho, že si můžete pořídit speciální edici (díky sesterskému magazínu Spark navíc se slevou), se do patřičného retro hávu oděla i oficiální stránka kapely. Určitě se podívejte, stojí to za to.


  • Lindemann (Mentos, 27.11.2020 16:46) Reagovat

    Joey Kelly je teď i jeho nový parťák v projektu LINDEMANN

  • Upřímně (Olaf, 29.11.2020 00:48) Reagovat

    Na dvoulůžkovém pokoji v hotelu bych se s Tillem necítil bezpečně. Natož v Amazonii. :o)

    • Re: Upřímně (SWITCH, 29.11.2020 00:53) Reagovat

      Upřímně, já bych s radostí bral i jednolůžko

      • Re: Upřímně (Adele, 30.11.2020 13:13) Reagovat

        Ale ty jsi gay, vy to máte nastavený jinak!!

        • Re: Upřímně (SWITCH, 01.12.2020 20:00) Reagovat

          upřímně, nejsem žádnej gay, ale klasická česká buzna, ale jinak v pohodě Adelko ;)

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Cyndi Lauper, O2 arena, Praha, 23.2.2025
Naživo: Cyndi Lauper poprvé a naposledy zazářila v O2 areně. Uškodily jí jen dlouhé proslovy V osmdesátých letech největší konkurentka Madonny, dnes zpěvačka v pokročilém věku na rozlučkovém turné. Cyndi Lauper, popová ikona s nezaměnitelným hlasem, poprvé i naposledy koncertovala v Praze. Návštěvníci O2 areny tak... čtěte zde
Vydáno: 24.02.2025 12:08 v sekci Naživo
 Sharon Van Etten & The Attachment Theory 8/10
Recenze: Sharon Van Etten & The Attachment Theory se na eponymním albu vydali do temných rockových vod Sharon Van Etten je jednou z mála současných hudebnic, jejíž rukopis zůstává stejný a zároveň nepodléhá mainstreamu. To však neznamená, že by se charismatická zpěvačka bála experimentů. Ba naopak! Na nové desce se proto dala... čtěte zde
Vydáno: 24.02.2025 00:00 v sekci Recenze
Tereza Kerndlová - Diamanty 8/10
Recenze: Tereza Kerndlová vybrousila "Diamanty". Současný pop uchopila po svém Na své nové album nechala Tereza Kerndlová fanoušky čekat dlouhých sedm let. Nezvykle na něj předem nelákala žádnými singly, zato se inspirovala styly jako afrobeat, reggaeton a trap. A tato strategie jí vyšla - natočila moderní... čtěte zde
Vydáno: 23.02.2025 08:00 v sekci Recenze
To jste snad byli na úplně jiném koncertě!
Blogísek ultrapopaře: To jste snad byli na úplně jiném koncertě! Hudební recenze - a na musicserveru kromě desek hodnotíme i singly, klipy a koncerty - jsou vždy ze zásady subjektivní. Někdy opravdu velmi subjektivní. Názory se přirozeně často různí a občas je konfrontace autorů článků se... čtěte zde
Vydáno: 22.02.2025 08:00 v sekci Publicistika | Blogísek ultrapopaře
Tereza Kerndlová - Největší hity mi složil manžel. Konečně jsem dostala povolení to říct
Rozhovory: Tereza Kerndlová - Největší hity mi složil manžel. Konečně jsem dostala povolení to říct Tereza Kerndlová vydává 21. února po sedmi letech novou desku "Diamanty". Svůj pop na ní obohatila i o žánry jako afrobeat, trap či reggaeton, inspirují ji ale také interpreti jako Calin, Viktor Sheen a Sima. Na otázky odpovídala ze... čtěte zde
Vydáno: 21.02.2025 08:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Rammstein zveřejnili hodinový dokument z příprav posledního turné (03.01.2025 10:33)
- Rammstein letos oslaví Vánoce. Tedy vlastně jen jejich klávesák Flake (22.11.2024 19:18)
- Básně Tilla Lindemanna z Rammstein konečně vycházejí i v češtině (11.11.2024 14:56)
- Naživo: Rammstein tribute s orchestrem: Český Till, ohně i bizarní zážitky (02.10.2024 20:15)
- Video: Vesmírný poutník Till Lindemann surfuje v klipu "Übers Meer" vesmírem a čelí vlastnímu konci (27.09.2024 11:39)
- Naživo: Okoukané triky stále uhranou davy. Rammstein se vrátili do Letňan (12.05.2024 09:00)
- Fotogalerie: Rammstein se opět pokusili podpálit Letňany (12.05.2024 06:59)
- Video: Till Lindemann v "Entre Dos Tierras" zmateně putuje po Mexiku (23.01.2024 12:47)
- Till Lindemann v Praze představí svůj do 18 let nepřístupný sólový projekt (31.10.2023 20:02)
- Video: "Sportovci lépe š...jí," zpívá Till Lindemann v klipu k songu "Sport Frei" (28.10.2023 14:00)

ALBUM TÝDNE 08/2025

Sharon Van Etten & The Attachment Theory

Sharon Van Etten je jednou z mála současných hudebnic, jejíž rukopis zůstává stejný a zároveň nepodléhá mainstreamu. To však neznamená, že by se charismatická zpěvačka bála experimentů. Ba naopak! Na nové desce se proto dala dohromady s The Attachment Theory, aby potěšila opravdové hudební fajnšmekry.

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Čt 27.02.
Loreen (SWE) (Roxy, Praha)
Čt 27.02.
JJ Grey & Mofro (US) (Lucerna Music Bar, Praha)
Pá 28.02.
Kiasmos (ISL) (SaSaZu, Praha)
Út 04.03.
Dean Lewis (AUS) (Forum Karlín, Praha)
Út 04.03.
Animals As Leaders (US) / Night Verses (US) (Roxy, Praha)
St 05.03.
Alex Warren (US) (Roxy, Praha)
Pá 07.03.
The Underground Youth (UK) (Futurum Music Bar, Praha)
So 08.03.
Toro y Moi (US) (Archa+, Praha)
So 08.03.
FKA Twigs (UK) (Forum Karlín, Praha)
Ne 09.03.
The Game (US) (Roxy, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

The Prodigy Justin Bieber Vladimír Mišík Prince Lady Gaga Madonna Beyoncé Taylor Swift The Weeknd Viktor Sheen Mirai Coldplay Jan Kavale Lucie Vondráčková Vypsaná fiXa Kabát Hugo Toxxx Stanislav Kubeš Pink Floyd Queen
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím