Aneta Langerová - Hvězda

Aneta Langerová videoklipem k "Hvězdě" láká na nový živák

Vydáno: 14.08.2017 08:26 v sekci Video - David Böhm | foto: Tomáš Rozkovec / musicserver.cz
"Hvězdu", která spadla z vynikajícího alba "Na Radosti", do kterého se zvukově nehodila, a tak vyšla jako samostatný singl, jsme vám představili již minulý rok. Ani za tu dobu však píseň neztratila nic ze své tajemné krásy. Nové video dává také poznat, jak funguje naživo.

Tím chce Aneta Langerová upozornit na nové koncertní CD a DVD "Na vlně radosti", které vyjde v září. Oba nosiče tedy připomenou loňské vystoupení ve Foru Karlín.

A lepší ochutnávku snad zvolit nešlo. Klip totiž ukazuje, že ani živé provedení neubírá z energie, jíž skladba oplývá. Ba naopak. Zpěvačka jako by až na koncertech naplno odhalila barvu svého jedinečného hlasu. Svou roli samozřejmě také hraje kapela, která zejména na konci drsnými kytarovými riffy nešetří.

Pokud si však přejete okusit karlínskou atmosféru na vlastní kůži, máte k tomu možnost 3. prosince. Nepůjde však o stejný koncert, Aneta totiž vystoupí i se symfonickým orchestrem Českého rozhlasu v rámci série akcí Nové horizonty. Mimo to ještě interpretka hostuje na podzimní šňůře Marty Kubišové.

8/10

  • No v podstate na Anetu (bulsara, 14.08.2017 08:51) Reagovat

    lákať ani netreba ... Hluchí či zadubení ignoranti nech si trhnú nohou ....

  • Aneta Langerová (človíček, 14.08.2017 09:08) Reagovat

    Je dobrá písničkářka, její karieru sleduji od začátku a líbí se mně její hudební cesta. Mám rád jak živáky, tak studiovky.

  • nová studiovka v nedohlednu (R. , 14.08.2017 11:40) Reagovat

    no já bych místo živáku raději uvítal novou studiovku - už je čas... :-/

    • Re: nová studiovka v nedohlednu (bulsara, 14.08.2017 13:35) Reagovat

      Skvelý živák "Pár míst" si po práve po stovkách následných koncertov s plnou kapelou zaslúži "brata" ... A po pravde, Aneta live je pridaná hodnota k štúdiovej kráse ...

    • Re: nová studiovka v nedohlednu (exBono, 15.08.2017 09:46) Reagovat

      Ona má alba propacované, poslední bylo z roku 2014 a před tím album Jsem z roku 2009.. Takže další album možná konec roku 2018 nebo 2019. Ale pořád si myslím, že to vydá před U2, která v tomto roce ohlásila na podzim už 2x nové album a nakonec to odložila a to jen kvůli tomu, že amerika zvolila D.Trumpa za prezidenta a až bude nové album od U2 veškeré prachy věnuje uprchlíkum v německu a tím u mně Bobo skončil.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Radim Kopáč - Všechno je špatně, zpátky na stromy! (český punk a hardcore v textech 1979 - 1989) 7/10
Hudba v tisku: Kniha "Všechno je špatně, zpátky na stromy!" nás vrací do těžké doby normalizace, kdy i u nás začal vznikat punk Kdo by neznal skupiny jako Visací zámek, Plexis, SPS nebo Wanastowi Vjecy? Všechny začínaly v osmdesátých letech minulého století. Jak se český punk a hardcore ještě za minulého režimu rodily, se snaží přiblížit kniha "Všechno je... čtěte zde
Vydáno: 07.01.2026 08:00 v sekci Recenze | Hudba v tisku
Michal Hrůza - Samota slouží mně. Koncert je největší odměna pro muzikanta
Rozhovory: Michal Hrůza - Samota slouží mně. Koncert je největší odměna pro muzikanta Zpěvák a skladatel Michal Hrůza si pro své fanoušky po pěti letech připravil nové album. Autentická deska plná příběhů a bezprostředních emocí dostala jméno "Kouzlo samoty". V jedenácti písních můžeme slyšet hudebníkův... čtěte zde
Vydáno: 06.01.2026 08:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
Vítěze Cen Anděl poznáme v dubnu, vyhlášení se uskuteční na pražském Výstavišti
Vítěze Cen Anděl poznáme v dubnu, vyhlášení se uskuteční na pražském Výstavišti Po skončení kalendářního roku 2025 přichází čas bilancování. V pestré nabídce různých odborných hudebních anket nebude chybět ani ta nejznámější - Ceny Anděl. Okřídlené sošky doletí ke svým majitelům už 11.... čtěte zde
Vydáno: 05.01.2026 16:00 v sekci Novinky
Tom Smith - There Is Nothing In The Dark That Isn't There In The Light 9/10
Recenze: Tom Smith chce na "There Is Nothing In The Dark That Isn't There In The Light" slyšet, jak s ním rozmlouváte Tom Smith je jako nezaměnitelný hlas formace přes dvě dekády napevno spojen s Editors. Až nyní zjevně přišel ten správný čas na jeho sólový debut "There Is Nothing In The Dark That Isn't There In The Light". Název o něm prozrazuje... čtěte zde
Vydáno: 05.01.2026 00:00 v sekci Recenze
Tři sestry - Pub Art 7/10
Recenze: Tři sestry povznesli svůj hospodský um na "Pub Art" Po čtyřiceti letech fungování může málokdo zcela bez výčitek pojmenovat své album "Pub Art". Jenže skupina Tři sestry se svou nezaměnitelnou poetikou piva, cigár a lascivního humoru skutečně povznesla hospodský punk na umění.... čtěte zde
Vydáno: 04.01.2026 08:00 v sekci Recenze
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Nejvíc nej: Dvacet nejlepších domácích desek roku 2024 podle musicserveru (15-11) (20.01.2025 09:30)
- Recenze: "Zázračná písně krajina 20 LET Symfonická" Anety Langerové nabízí dokonalou esenci všeho, co hudba přináší (21.12.2024 08:00)
- Video: Aneta Langerová novou interpretací ukazuje, jak "Hříšná těla, křídla motýlí" za dvacet let uzrála (09.12.2024 09:30)
- Fotogalerie: Od Anety přes Dhol Foundation po Zrní: opavský Slunovrat v obrazech (25.06.2024 09:53)
- Fotogalerie: Třetí den Rock for People nabídl pestrou mozaiku (15.06.2024 13:56)
- Aneta Langerová pokračuje v oslavách dvaceti let. Na podzim chystá velké koncerty s orchestrem (04.05.2024 11:30)
- Rozhovory: Aneta Langerová - Není na škodu se jednou za čas ohlédnout zpět (19.04.2024 08:00)
- Nové desky 11/2024 - od Justina Timberlakea přes The Black Crowes po Kacey Musgraves (20.03.2024 21:00)
- Video: Aneta Langerová nás v novém klipu provádí "Zázračnou písně krajinou" (13.03.2024 10:51)
- Aneta Langerová rekapituluje prvních dvacet let své kariéry dvoudiskovým výběrem "Zázračná písně krajina" (27.02.2024 13:39)

ALBUM TÝDNE 01/2026

Tom Smith
There Is Nothing In The Dark That Isn't There In The Light

Tom Smith je jako nezaměnitelný hlas formace přes dvě dekády napevno spojen s Editors. Až nyní zjevně přišel ten správný čas na jeho sólový debut "There Is Nothing In The Dark That Isn't There In The Light". Název o něm prozrazuje mnohé. Jeho komorní pojetí vás naplno vtáhne a s emocemi jde až na dřeň.

9/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Ne 11.01.
Pocta Davidu Stypkovi (CZ) (O2 universum, Praha)
So 17.01.
Stodola Michala Tučného (O2 arena, Praha)
Út 20.01.
Gregory Porter (O2 universum, Praha)
Pá 23.01.
Andrea Bocelli (IT) (O2 arena, Praha)
Ne 25.01.
Lorna Shore (US) / Whitechapel (US) / Shadow Of Intent (US) / Humanity’s Last Breath (SWE) (O2 universum, Praha)
Ne 25.01.
Raye (UK) (O2 arena, Praha)
Út 27.01.
ZAZ (FR) (O2 universum, Praha)
So 31.01.
Benjamin Amaru (CH) (Café V lese, Praha)
Čt 05.02.
Béla Fleck / Edmara Castañedy / Antonio Sánchez (US/CO/MEX) (Archa+, Praha)
So 07.02.
Alfa Mist (UK) (MeetFactory, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Prince Justin Bieber Vladimír Mišík The Prodigy Beyoncé Lady Gaga Madonna Ewa Farna Coldplay Kryštof
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2026 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe