shop.musicserver.cz
Nové desky 11/2024 - od Justina Timberlakea přes The Black Crowes po Kacey Musgraves

Nové desky 11/2024 - od Justina Timberlakea přes The Black Crowes po Kacey Musgraves

Vydáno: 20.03.2024 21:00 v sekci Nové desky - Tomáš Parkan a Tomáš Rozkovec | foto: SNL

Ačkoli největšími hvězdami jsou tento týden Justin Timberlake a Kacey Musgraves, rockeři a metalisti mají trochu přesilu. Pod vedením The Black Crowes se na vás řítí Dragonforce, The Dandy Warhols, Peter Garrett nebo Necrophobic. Trochu to vyvažují ještě Bára Zmeková, Rezz a rekapitulující Aneta Langerová.

V pátek 15. března vyšly tyto nové tituly:

Justin Timberlake - Everything I Thought It Was
žánr: r'n'b / pop

 Justin Timberlake - Everything I Thought It Was
Justin Timberlake nepatří k hudebníkům, kteří by chrlili jednu desku za druhou - jeho fanoušci si už zvykli, že si musejí počkat. Nejinak tomu bylo i v případě nástupce páté desky "Man Of The Woods", který dostal název "Everything I Thought It Was" a jehož příprava zabrala prakticky přesně šest let. Americký hudebník a herec ovšem trpělivost odměňuje hned osmnácti písničkami, v nichž se tak trochu vrací zpět ke kořenům, tedy k mixu r'n'b a popu. Mezi spoluproducenty se objevují slavná jména jako Louis Bell, Cirkut, Danja, Andrew DeRoberts, Rob Knox, Angel López, Ryan Tedder, Timbaland a Federico Vindver. Do trojice hostů se zařadili Fireboy DML, Tobe Nwigwe a také jeho někdejší formace 'NSync, s níž aktuálně pracuje na nové desce. První kritiky zařazují výsledek spíše do průměru. Proč tomu tak je, zjišťujte na Timberlakeově YouTube profilu.


Bára Zmeková - Jediný na světě
žánr: folk/ alt pop

 Bára Zmeková - Jediný na světě
Bára Zmeková svým debutem zaujala pevné místo na domácí hudební scéně a nyní na něj navazuje druhým albem "Jediný na světě". Přináší na něm jedenáct skladeb, v nichž důležitou roli hraje autorská výpověď a české texty postavené na osobní zkušenosti. Nahrávka vznikala od ledna 2023 v gotické budově v Úštěku na historickém pianu Steinway & Sons z roku 1892. Zde autorka trávila zimní dny a noci komponováním, zkoumáním rozpracovaných textů, experimentováním se zvukem hlasu, piana a syntezátorů. Spolupracovala se členy své kapely Viktorem Dořičákem, Michalem Mihokym, Ninou Marinovou a nově s multiinstrumentalistou Pavlem Šmídem či basklarinetistou Ondřejem Vychodilem. K nim se přidali ještě hudební hosté Lenka Dusilová, Petr Tichý s kontrabasem, Tomáš Liška s basovou kytarou či v Austrálii žijící violoncellistka Francesca Mountfort. Ukázky všech songů jsou ke slyšení na stránkách Supraphonline.cz.


The Black Crowes - Happiness Bastards
žánr: jižanský rock

The Black Crowes - Happiness Bastards
Rodáci z Atlanty The Black Crowes srší energií už od roku 1989. Jejich hudba je směsicí blues, rocku a southern rocku a postupně si získala srdce fanoušků po celém světě. "Happiness Bastards" je jejich devátá řadovka a slibuje návrat k syrové a autentické tvorbě. Desítka originálních skladeb je oslavou jejich jedinečného stylu, kterému vévodí charakteristický vokál Chrise Robinsona, doprovázený kytarovými riffy jeho bratra Riche. Zda se na skupině a jejím výkonu podepsala pauza, která trvala více než patnáct let, můžete zkoumat sledováním videí na jejich YouTube profilu.


Kacey Musgraves - Deeper Well
žánr: country folk / soft rock / folk pop

Kacey Musgraves - Deeper Well
Kacey Musgraves se pomalu, ale jistě propracovává do popředí hudební scény nejen v Severní Americe, ale také na ostatních kontinentech. Po rozvodové desce "star-crossed" vydává už o něco pohodovější "Deeper Well". Připravila pro ni celkem čtrnáct písní. Naprostou většinu napsala a nahrála společně se svým aktuálním producentským duem Daniel Tashian - Ian Fitchuk, které se díky spolupráci s rodačkou z texaského Goldenu stalo velmi vyhledávaným. Ojedinělými spoluautory se stali Tommy English a dvojice Shane McAnally a Josh Osborne. První dva zmínění společně se zpěvačkou natočili většinu nástrojů, pouze v několika případech jim vypomohli například Viktor Krauss na kontrabas, Greg Leisz a Justin Schipper na steel kytaru, na smyčcové nástroje Matt Combs a s vokály Sarah Buxton. Zda bude Kacey Musgraves opět sbírat hudební ceny, tipujte na jejím YouTube. Podle prvních kritik rozhodně není bez šancí.


Tip týdne

Rezz - Can You See Me?
žánr: EDM / house / new beat

 Rezz - Can You See Me?
Od roku 2018 sbírala kanadská DJka Rezz se železnou pravidelností minimálně jednu nominaci na ceny Juno ročně a dvě z nich se jí už podařilo proměnit v zisk křišťálové věže. Letos to je poprvé, co se jí to nepovedlo, ale třeba si to vynahradí příští rok díky albové čtyřce "Can You See Me?". Desítku skladeb, v nichž experimentovala s různými typy beatů, nahrála ve svém domácím studiu, které je celé černě vymalované, nasvícené rudými světly a jehož stěny tvoří dekorace z hororových filmů. Pro spolupráci si vybrala několik více či méně známých kolegů jako Blanke, Cyclops, Deadmau5, Digital Ethos, Eddie, Holly, Inzo, Kavari a Subtronics. Výsledek sdílí na svém YouTube kanálu.


DragonForce - Warp Speed Warriors
žánr: power / speed metal

Dragonforce - Warp Speed Warriors
Ostrovní DragonForce potěšili své příznivce novou studiovkou. Kapela původem z Londýna si jako producenta vybrala Damiena Rainauda a společně s ním a novou baskytaristkou Alicií Vigil stvořili deset nových songů včetně předělávky "Wildest Dreams" původně od Taylor Swift. Pokud si pořídíte limitku, čekají na vás navíc další čtyři položky. Jde o alternativní verze vybraných skladeb alba, v nichž hostuje například Matt Heafy nebo Alissa White-Gluz či Elize Ryd. Ukázku v podobě kousku "Burning Heart" najdete na YouTube kanálu kapely. Jak se vám líbí?


Peter Garrett - The True North
žánr: independent rock

Peter Garrett - The True North
Peter Garrett, ikona australské hudební scény a frontman Midnight Oil, se po úspěšném sólovém projektu z roku 2016 vrací s kolekcí nazvanou "The True North" ke svým rockovým kořenům a přináší svým fanouškům skvělý mix energických riffů, silných textů a nezaměnitelného hlasu. Novinku charakterizuje osvěžující zvuk spojující rock, folk a blues a je skutečným důkazem umělecké vyzrálosti a schopnosti interpreta stále oslovovat a inspirativně působit na posluchače. Ti se mohou těšit na upřímné a emotivní texty, které se dotýkají aktuálních témat a problémů naší doby. Ukázky k poslechu najdete na autorově YouTube profilu.


Aneta Langerová - Zázračná písně krajina 20 let
žánr: pop

Aneta Langerová - Best of
Letos je tomu dvacet let, co Aneta Langerová vyhrála Česko hledá SuperStar a vstoupila na tuzemskou hudební scénu, kde se úspěšně pohybuje dodnes. Takovéto výročí už je sakra dobrým důvodem pro rekapitulaci, což se děje prostřednictvím kompilace "Zázračná písně krajina 20 let". Bez jedné čtyřicet položek tracklistu vybrala zpěvačka osobně, nejen jako mapu své hudební tvorby, ale i jako poděkování za spolupráci s mnohými muzikanty, autory a producenty, kteří ji na její cestě podporovali. Najdeme zde tak vše podstatné od debutu "Spousta andělů" až po poslední hity z alba "Dvě slunce". Některé z nich jsou na výběru v koncertních úpravách a nechybějí ani dva nadační songy "Píseň pro Světlušku" a "Píseň pro Olgu". Novinkou je pak gospelová skladba s názvem "Zázračná písně krajina". Kompletní seznam včetně ukázek naleznete na Supraphonline.cz.


EP a minialba

 • Luke Dick - Lockeland
  Jméno amerického muzikanta vám zřejmě moc neřekne, ale vězte, že jeho písničky zpívají countryové hvězdy jako Dierks Bentley, Little Big Town, Eric Church, Zac Brown nebo Miranda Lambert či Natalie Hemby. Na svém minialbu představuje osmičku songů. Poslední dvě zmíněné dámy mu spolupráci oplatily. (YouTube)
 • Holly Humberstone - Work In Progress
  Je to pár týdnů, co se v pražském Rock Café zastavila britská písničkářka, aby představila svoji loňskou desku. Zahrála ovšem i svůj zbrusu nový singl "Dive", který nyní společně se třemi dalšími kousky vydává na svém novém EP. Tři z nich produkoval Rob Milton a jednu Andrew Sarlo. (YouTube)
 • Yoo Doo Right - The Sacred Fuck
  Předloňské album kanadské krautrockové formace si vloni vysloužilo nominaci na prestižní Polaris Music Prize. Nyní na něj muzikanti navazují pěticí novinek. (YouTube)
 • Sweet Pill - Starchild
  Ačkoli vlna žánru emo už pominula, partička z Filadelfie se k ní hrdě hlásí. Důkazem budiž čtveřice letošních songů. (bandcamp)
 • Xikers - House Of Tricky: Trial And Error
  Třetí díl série "House Of Tricky" vydává k-popový boyband prakticky přesně po roce od toho prvního. Jejich fanoušci se mohou těšit na šest skladeb. (YouTube)


The Dandy Warhols - Rockmaker
žánr: alternativní rock

The Dandy Warhols - Rockmaker
Legendární kapela z Portlandu se vrací. Po jedenácti řadovkách dokazují The Dandy Warhols, že mají světu stále co říci. "Rockmaker" je oslavou jejich osobitého stylu, který mísí psychedelický rock, glam a garážový rock s nakažlivými melodiemi a chytlavými texty. Tracklist zdobí hostování Blacka Francise z Pixies a kytaristy Slashe a oba posouvají zvuk bandu na novou, dosud neslyšenou úroveň. Pokud máte rádi svěží rockové, inovativní a odvážné počiny, navštivte jejich YouTube. My doporučujeme především videoklip k "Summer of Hate".


Tierra Whack - World Wide Whack
žánr: hip hop / jazz funk / r'n'b

 Tierra Whack - World Wide Whack
Americká zpěvačka a hudebnice Tierra Whack vydala před šesti lety mixtape "Whack World". Ten jí vynesl možnost spolupráce s hvězdami jako Beyoncé, Alicia Keys, Tyler, The Creator nebo Melanie Martinez. Nyní se konečně propracovala ke svému debutovému albu, jejž nazvala "World Wide Whack". S producenty jako J Melodic, Kenete Simms, Nick Verruto, Ric & Thadeus, Davwave nebo Mitch Beer připravila patnáct kousků, v nichž míchá hip hop s jazzem, funkem, r'n'b a alternativou. Zjevně se jí to podařilo skvěle - na metacritic sesbírala recenze na 85 %. Seznámit se s ní a především novými písničkami můžete na jejím YouTube.


Luboš Pospíšil - Vzdálená tvář / 30th Anniversary
žánr: folk rock

Luboš Pospíšil - Vzdálená tvář / 30th Anniversary
Luboš Pospíšil je známý český zpěvák a hudebník. Od roku 1969 vystupoval s C&K Vocalem a posléze se osamostatnil. Svoji první sólovou desku vydal v roce 1983. Vystupoval se svojí skupinou 5P. Album "Vzdálená tvář", které nyní znovu vychází ke třicátému výročí, Pospíšil natočil se svým dlouholetým muzikantským souputníkem Bohumilem Zatloukalem. Vokály přispěla Jarmila Jamajka Koblicová. Ačkoliv převážně akustická deska vznikla ve studiu Sono, má uvolněnou, napůl live atmosféru a samotné nahrávání netrvalo déle než pět dní. Část alba tvoří akustické verze písní z dříve vydaných studiovek a část písně nové. Reedice prošla analogovým remasteringem. Poslouchat můžete na autorově YouTube profilu.


V krátkosti

 • Charles Lloyd - The Sky Will Still Be There Tomorrow
  Americký jazzový saxofonista ani ve svých šestaosmdesáti letech nemyslí na odpočinek a po triptychu s trii vydává nové album, kde mu dělali společnost tři o generaci mladší kolegové - kontrabasista Larry Grenadier, klavírista Jason Moran a bubeník Brian Blade. (YouTube)

 • Four Tet - Three
  Po čtyř letech se s novým materiálem vrací na scénu anglický hudebník Kieran Hebden. Pro svou dvanáctou studiovku natočil celkem osm tracků na pomezí elektroniky, ambientu, minimalismu a experimentalu. (YouTube)

 • Dan Boeckner - Boeckner!
  Kanadský indierocker známý hraním s Wolf Parade, Operators, Divine Fits a Handsome Furs představuje svůj nový projekt Boeckner a vydává eponymní debut. (YouTube)

 • Lustmord - Much Unseen Is Also Here
  Stejný počet skladeb jako Four Tet nahrál pro své nové album také velšský hudebník a zvukový inženýr Brian Williams, avšak zatímco jeho kolega jimi vyplnil něco málo přes čtyřicet minut, autor temného ambientu na ně potřeboval dvojnásobnou stopáž. (bandcamp)

 • Whom Gods Destroy - Insanium
  Debutové album americké progresivní metalové superskupiny. (YouTube)

 • Chuck Strangers - A Forsaken Lover’S Plea
  Člen hiphopového klanu Pro Era si pro svoji letošní sólovku nachystal sedmnáct tracků. Zahostovali mu v nich Joey Bada$$, The Alchemist, Remy Banks, Obii Say a Erick The Architect. (YouTube)

 • Caity Baser - Still Learning
  Svůj druhý mixtape vydává anglická zpěvačka, která už stihla spolupracovat s interprety jako Sigala, Mae Muller, Stefflon Don nebo Joel Corry. (YouTube)

 • Scott Stapp - Higher Power
  Čtvrtá sólová nahrávka zpěváka slavných Creed. (YouTube)

 • Gouge Away - Deep Sage
  Třetí studiovka alternativně rockové formace z Fort Lauderdale. (YouTube)

 • Atrophy - Asylum
  Američtí thrasheři se připomínají třetím albovým zářezem. (YouTube)

 • Per Wiberg - The Serpent’s Here
  Švédský multiinstrumentalista a bývalý hráč na klávesové nástroje u Opeth přichází se svým druhým sólovým albem, které navazuje na jeho prvotinu "Head Without Eyes" z roku 2019. (YouTube)

 • Aborted - Vault Of Horrors
  Dvanáctá nahrávka belgické deathmetalové sebranky. (YouTube)

 • Estopa - Estopía
  Španělské duo, které kombinuje rock s rumbou, se hlásí s dvanáctkou písniček. (YouTube)

 • Lords Of Black - Mechanics Of Predacity
  Šestá studiová deska prog-powermetalové skupiny ze Španělska. (YouTube)

 • Vltimas - Epic
  Mezinárodní black/deathmetalové kombo přichází s druhou studiovkou. (YouTube)

 • Necrophobic - In The Twilight Grey
  Desátá řadovka kultovní švédské black/deathmetalové skvadry. (YouTube)


  Dále vychází

  21 Savage - American Dream
  Air - Moon Safari / 25th Anniversary
  Alexa Feser - Kino
  Beans - Boots N Cats
  Bedbug - Pack Your Bags The Sun Is Growing
  Bob Junior - Friends Vol. 1
  Brat - Social Grace
  Brother Dege - Aurora
  Cory Wells - Harboring The Hurt I’ve Caused
  Devon Welsh - Come With Me If You Want To Live
  Germ - Every Dog Has Its Day
  Glas - Kisses Like Feathers
  Grieving - Everything Goes Right, All At Once
  Heavee - Unleash
  Chastity - Trilogy
  Christian Alicea - Yo Deluxe
  John Lurie - Painting With John
  Lucifer Was - En Fix Ferdig Mann
  Lutharö - Chasing Euphoria
  Necrophobic - In The Twilight Grey / Limited
  Nemzzz - Do Not Disturb
  Nina Simone - Nina's Back
  Nothing But Thieves - Dead Club City (Deluxe)
  Potato Beach - Dip In
  Různí - Kimberly Akimbo
  Různí - Uptown Top Ranking: Trojan Ska And Reggae Chartbusters
  Spectres - Presence
  Status Quo - Early Years 1966-1969
  The Fourth Wall - Return Forever
  The Messthetics And James Brandon Lewis - The Messthetics And James Brandon Lewis

  Vychází na vinylu:
  Aborted - Vault Of Horrors
  Annie Anxiety - Barbed Wire Halo (EP)
  Atrophy - Asylum
  Bára Zmeková - Jediný na světě
  Beans - Boots N Cats
  Brother Dege - Aurora
  Dan Boeckner - Boeckner!
  Devon Welsh - Come With Me If You Want To Live
  Dragonforce - Warp Speed Warriors
  Flux Of Pink Indians - Neu Smell (EP)
  Four Tet - Three
  Glas - Kisses Like Feathers
  Heavee - Unleash
  Charles Lloyd - The Sky Will Still Be There Tomorrow
  Jethro Tull - The Château D’Hérouville Sessions 1972
  Justin Timberlake - Everything I Thought It Was
  Kacey Musgraves - Deeper Well
  Lords Of Black - Mechanics Of Predacity
  Luboš Pospíšil - Vzdálená tvář / 30th Anniversary
  Lustmord - Much Unseen Is Also Here
  Miles Davis - Volume 2
  Necrophobic - In The Twilight Grey
  Nina Simone - Nina's Back
  Peter Garrett - The True North
  Různí - Uptown Top Ranking: Trojan Ska And Reggae Chartbusters
  Scott Stapp - Higher Power
  The Black Crowes - Happiness Bastards
  The Dandy Warhols - Rockmaker
  The Messthetics And James Brandon Lewis - The Messthetics And James Brandon Lewis
  Tierra Whack - World Wide Whack
  Vltimas - Epic
  While She Sleeps - Self Hell
  Whom Gods Destroy - Insanium

  EP:
  Library Card - Love Letter To Patriarchy
  Neid - Still Offensive
  Tristán - Music
  Wildes - Subsidence

  Reedice:
  Crushed - Extra Life (EP)
  Doris Troy - Another Look
  - No Mythologies To Follow

  DOPORUČENÉ ČLÁNKY
  Koho neminout na letošním Metronome Prague? Šest tipů na hvězdy i černé koně
  Publicistika: Koho neminout na letošním Metronome Prague? Šest tipů na hvězdy i černé koně Pražský festival Metronome je pravidelnou přehlídkou neotřelých jmen: nabízí pečlivý výběr domácích interpretů i řadu mezinárodních hvězd. Letos pro vás máme opět několik tipů, které byste v programu neměli opomenout.... čtěte zde
  Vydáno: 18.06.2024 08:00 v sekci Publicistika
  Rock for People - Den čtvrtý, Park 360, Hradec Králové, 15.6.2024
  Naživo: Závěr Rock for People patřil Pendulum, Bombay Bicycle Club, The Darkness a dalším. Přinášíme i Top 10 toho nej z festivalu Tak je to za námi. Hradecká hudební přehlídka ve svém devětadvacátém ročníku udělala skoro všechno správně, znovu jí obrovsky přálo štěstí a ještě nedávno naprosto nemyslitelných více jak 40 tisíc fanoušků se domů... čtěte zde
  Vydáno: 17.06.2024 13:08 v sekci Naživo
  Aurora - What Happened to the Heart? 9/10
  Recenze: Bojovnice ve stříbrné zbroji Aurora se ptá: "What Happened to the Heart?" Kvalitou se novinka vyrovná zpěvaččinu debutu Roztančená, rozhekaná a rozjařená Aurora se dva roky po desce "The Gods We Can Touch" vrací s novým materiálem. Už dříve zveřejněné singly naznačily, že norská zpěvačka je znovu ve formě. A to se potvrdilo: vydává ze sebe to... čtěte zde
  Vydáno: 17.06.2024 00:00 v sekci Recenze
  Yungblud, Rock for People, Park 360, Hradec Králové, 15.6.2024
  Naživo: Nezastavitelný Yungblud na Rock for People dokázal, že i nejmladší generace má své velké rockové hvězdy Poslední den, poslední headliner. Další ročník festivalu Rock for People je u konce a v jeho závěru dostala prostor možná překvapivá hvězda - šestadvacetiletý Yungblud, který se do Česka vrátil po dvou letech. Jak se s touto úlohou... čtěte zde
  Vydáno: 16.06.2024 11:28 v sekci Naživo
  DIIV - Frog In Boiling Water 9/10
  Recenze: DIIV se na velice povedeném a temném albu "Frog In Boiling Water" ptají, zda jste taky žába ve vroucí vodě Americká čtveřice DIIV se po pěti letech tvůrčího mlčení vrátila, aby posluchačům naservírovala svůj dosud nejtemnější počin. Ponurá deska "Frog In Boiling Water", plná metafor a shoegazeového zvuku, v mnohém následuje... čtěte zde
  Vydáno: 16.06.2024 09:46 v sekci Recenze
  SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
  - Fotogalerie: Třetí den Rock for People nabídl pestrou mozaiku (15.06.2024 13:56)
  - Nové desky 23/2024 - od Bon Jovi přes Charli XCX po Auroru (12.06.2024 08:00)
  - Nové desky 22/2024 - od Bat For Lashes přes Crowded House po Becky Hill (05.06.2024 13:00)
  - Nové desky 21/2024 - od Bring Me The Horizon přes Lennyho Kravitze po Twenty One Pilots (29.05.2024 12:00)
  - Nové desky 20/2024 - od Billie Eilish přes Slashe po Zayna (22.05.2024 11:00)
  - Nové desky 19/2024 - od Kings Of Leon přes Anguse & Julii Stoneovy po Aleka Benjamina (15.05.2024 13:36)
  - Nové desky 18/2024 - od Sii přes Duu Lipu po Willow (08.05.2024 13:00)
  - Recenze: Staré vrány nově krákat nenaučíš. The Black Crowes nabízejí na "Happiness Bastards" spolehlivou solidnost (05.05.2024 08:00)
  - Aneta Langerová pokračuje v oslavách dvaceti let. Na podzim chystá velké koncerty s orchestrem (04.05.2024 11:30)
  - Nové desky 17/2024 - od Pet Shop Boys přes Justice po St. Vincent (01.05.2024 12:00)

  ALBUM TÝDNE 25/2024

  Aurora
  What Happened to the Heart?

  Roztančená, rozhekaná a rozjařená Aurora se dva roky po desce "The Gods We Can Touch" vrací s novým materiálem. Už dříve zveřejněné singly naznačily, že norská zpěvačka je znovu ve formě. A to se potvrdilo: vydává ze sebe to nejlepší, aby v dnešní válkami a nenávistí zmítané době zažehla pochodeň naděje.

  9/10

  NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

  FILMSERVER.CZ PÍŠE

  FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

  SPARK PÍŠE

  CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

  Čt 20.06.
  Metronome 2024 (Výstaviště, Praha)
  Pá 21.06.
  Metronome 2024 (Výstaviště, Praha)
  So 22.06.
  Metronome 2024 (Výstaviště, Praha)
  Út 25.06.
  The Gaslight Anthem (US) (Roxy, Praha)
  St 03.07.
  Rod Stewart (UK) (O2 Arena, Praha)
  St 03.07.
  Beats For Love (Dolní Vítkovice, Ostrava)
  Čt 04.07.
  The Smashing Pumpkins (US) (O2 Universum, Praha)
  Ne 07.07.
  Laid Back Country Picker (US) (Café V Lese, Praha)
  St 17.07.
  Colours of Ostrava 2024 (Dolní Vítkovice, Ostrava)
  Čt 18.07.
  Colours of Ostrava 2024 (Dolní Vítkovice, Ostrava)

  » zobrazit všechny akce «

  OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

  The Prodigy Justin Bieber Prince Vladimír Mišík Parkway Drive mp3.com Bring Me The Horizon Sia Avril Lavigne Rush Taylor Swift Beyoncé Bono Kabát Mirai The Offspring Queen Lucie Vondráčková Lady Gaga Billie Eilish
  filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
  musicserver.cz - hudba od začátku do konce
  ©2010-2024 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
  Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
  Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
  Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
  smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe