shop.musicserver.cz
Brody Dalle přijede do Prahy jako host Queens of the Stone Age

Brody Dalle přijede do Prahy jako host Queens of the Stone Age

Vydáno: 22.03.2014 11:58 v sekci Tiskové zprávy - Tisková zpráva | foto: dsmacku.com
Brody Dalle je už od devadesátých let pěkně ostrá muzikantka. Nejdřív byla zpěvačkou vlivné punkové kapely The Distillers ze západního pobřeží a pak členkou alternativní skupiny Spinnerette, kde s ní hráli Alain Johannes, Tony Bevilacqua a Jack Irons. Její sólové desky jsme se ale doposud nedočkali. Fanoušci však mají důvod k radosti, neboť její album "Diploid Love" vyjde 28. dubna.

"Přišlo to v pravý čas," prozradila Dalle časopisu Rolling Stone v Austrálii, kde právě zahajuje turné s Nine Inch Nails a Queens Of The Stone Age (její manžel je Josh Homme z QOTSA ). "Je to pro mě jediný způsob, jak se posunout dopředu. Nikam jinam jsem jít nemohla."

Před několika dny zveřejnila druhý singl z alba s názvem "Parties for Prostitutes". Její chraplák je na něm hnán narůstajícím rytmem a bzučením varhan, dokud se v refrénu nepřidají bicí a ostré kytary. Dalle složila písničku na varhánkách Fun Machine v Encinu v Kalifornii, kde žila. Pak se, dle jejích slov, přidal Johannes (Arctic Monkeys, Mark Lanegan) a "napsal několik pěkně strašidelnejch partů, který zněj jako byznysmen s pořádnou depkou v hnědým obleku v centru L.A. v největším letním vedru. Jsou neuvěřitelný. Je to písnička o zradě," dodává. "Je to takový 'fuck you'."

Brody Dale se z Austrálie přesune do Evropy, poté do Severní Ameriky a pak zpět na starý kontinent, aby pokračovala v turné QOTSA jako jejich host. S QOTSA zamíří i do Česka, kde se 11. srpna představí pražskému publiku v novém multifunkčním sále Forum Karlín.

Vstupenky na koncert Queens Of The Stone Age s hostem Brody Dalle jsou k zakoupení v sítích Eventim, Ticketpro a Ticketportal za 850 Kč + poplatky.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Set It Off, Point North, Call Me Armour, The Sunday Sadness, MeetFactory, Praha, 9.2.2025
Naživo: Set It Off ohlížení do minulosti neradi, v Praze hráli takřka samé novinky Pop-punkoví divočáci z Floridy vydali svou první a nejlepší desku "Cinematics" už v roce 2012, v České republice se ale pořádně prosazují teprve nyní. A po svém nadmíru sympatickém představení na předloňském Rock For People se... čtěte zde
Vydáno: 10.02.2025 15:30 v sekci Naživo
Redzed, Barrák, Ostrava, 7.2.2025
Naživo: Latex, vodka a peklo v Barráku: Redzed a jeho Bestie roztrhali Ostravu V pátek večer se ostravský Barrák stal dějištěm temného rituálu. Redzed, český král trap metalu, přivezl svou Hellride Tour 2025 a ukázal, proč je jeho jméno synonymem pro chaos a energii. Po jeho boku stála tajemná postava v... čtěte zde
Vydáno: 10.02.2025 10:00 v sekci Naživo
The Vices - Before It Might Be Gone 9/10
Recenze: The Vices albem "Before It Might Be Gone" dokazují, že mohou konkurovat i větším kapelám Nizozemská indierocková formace The Vices zůstává pro podstatnou část českého publika stále velká neznámá. Skvadru, která v roce 2021 vydala své debutové album "Looking For Faces", poznají jen ti opravdoví fajnšmekři. Jak si... čtěte zde
Vydáno: 10.02.2025 00:00 v sekci Recenze
Elton John & Brandi Carlile - Who Believes In Angels? 8/10
Video: Elton John a Brandi Carlile v "Who Believes In Angels?" skládají poctu rokenrolovým andělům Turné "Farewell Yellow Brick Road" znamenalo jeho rozlučku s koncertováním a možná jste nedávno zaznamenali také zvěsti o jeho zdravotních komplikacích. Elton John se ale nevzdává, a tak se brzy dočkáme zcela nové muziky na... čtěte zde
Vydáno: 09.02.2025 08:00 v sekci Audio / Video | Video
Nantokanaru - Awakening 8/10
Recenze: Nantokanaru na EP "Awakening" znovu servírují kvalitu, které si chcete dát více Svého času patřili Nantokanaru mezi největší naděje domácí kytarové scény. Jenže si vzali pauzu. Dlouhou pauzu. Po deseti letech se vrátili s třískladbovým EP. Další dva roky uplynuly a kapela je zpět s dalším krátkým... čtěte zde
Vydáno: 08.02.2025 18:00 v sekci Recenze
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Nine Inch Nails vyrazí na turné (15.01.2025 12:53)
- Trent Reznor naznačil práci na nové hudbě Nine Inch Nails (16.12.2024 09:55)
- Ke dvacetiletému výročí alba "Bubblegum" Marka Lanegana vyjde jeho rozšířená edice (19.07.2024 09:41)
- Queens Of The Stone Age zahrají jako první kapela v historii v pařížských katakombách (09.07.2024 10:25)
- Trent Reznor: "Streamovací služby jsou pro umělce smrtelnou ránou" (13.04.2024 14:38)
- Desce "The Downward Spiral" je 30 let. "Pořád mi láme srdce," dojímá se Trent Reznor (18.03.2024 11:03)
- Hudba v tisku: Mark Lanegan je v syrové autobiografii "Zpívej pozpátku a plač" krutý k sobě i ke čtenáři (10.12.2023 09:00)
- Vychází autobiografie Marka Lanegana "Zpívej pozpátku a plač" (21.09.2023 09:22)
- Recenze: Z vnitřních běsů vykřesali Queens Of The Stone Age povedené rockové album "In Times Of New Roman..." (26.06.2023 00:00)
- Josh Homme prodělal rakovinu. "Poslední roky byly nejhorší v mém životě," říká (16.06.2023 18:56)

ALBUM TÝDNE 06/2025

The Vices
Before It Might Be Gone

Nizozemská indierocková formace The Vices zůstává pro podstatnou část českého publika stále velká neznámá. Skvadru, která v roce 2021 vydala své debutové album "Looking For Faces", poznají jen ti opravdoví fajnšmekři. Jak si skupina vede se svým novým počinem "Before It Might Be Gone"?

9/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Čt 13.02.
Alessandra ( (Roxy, Praha)
Pá 14.02.
Marilyn Manson (US) (Starez Aréna Vodova, Brno)
St 19.02.
Saxon (UK) (Lucerna Music Bar, Praha)
Pá 21.02.
Ericdoa (US) (Rock Café, Praha)
So 22.02.
Bullet For My Valentine (UK) + Trivium (US) (Forum Karlín, Praha)
Ne 23.02.
Cyndi Lauper (US) (O2 arena, Praha)
Út 25.02.
Kiasmos (ISL) (SaSaZu, Praha)
Čt 27.02.
Loreen (SWE) (Roxy, Praha)
Čt 27.02.
JJ Grey & Mofro (US) (Lucerna Music Bar, Praha)
Út 04.03.
Dean Lewis (AUS) (Forum Karlín, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík Justin Bieber Prince The Prodigy Lady Gaga Lucie Vondráčková Beyoncé Taylor Swift Kabát Pink Floyd Madonna Linkin Park Queen Coldplay Mirai Vypsaná fiXa The Weeknd Viktor Sheen Karel Gott Lucie
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe