James Blunt, kosovský veterán se zálibou v modelkách, milovaný a nenáviděný zároveň, stále žije. Před časem sice byly nějaké zvěsti, že sekne s hudební kariérou (což značná část britské veřejnosti škodolibě oslavovala), ale kdepak. Je tu opět. Se čtvrtým albem "Moon Landing".
Vydáno: 21.10.2013
Celkový čas: 40:06
Skladby: Face The Sun, Satellites, Bonfire Heart, Heart To Heart, Miss America, The Only One, Sun On Sunday, Bones, Always Hate Me, Postcards, Blue On Blue
Vydavatel: Parlophone
pokus se ceni (jarecek, 22.10.2013 11:51) Reagovat
.. jen ja bych se mozna obesel bez tech vulgarismu a zkusil byt radeji trochu vic sofistikovane-ironicky. ale to je jen muj subjektivni pohled. nicmene porad to docela dobre funguje zejmena v rovine redakcni, kdy si nelze nevybavit nektere pavlovy kolegy, kteri se radou vyse uvdenych klise tak casto a zrejme radi ohaneji :) tedy jako opreni se do blunta nic moc, jako palba do vlastnich rad slusny :))
Re: pokus se ceni (Juksek, 22.10.2013 13:27) Reagovat
nepřijde Vám spíš ubohé vyvyšovat nad ostatní redaktory příspěvek redaktora, který staví vyloženě na tom, že je vulgární? Ono je možná právě umění napsat věci tak, jak se mají (bez použití klišé, v tom máte bohužel pravdu), a ne k tomu napsat jen jedno slovo, že je to - užijme mírnějšího výrazu z jeho slovníčku - sračka.
Re: pokus se ceni (jarecek, 22.10.2013 17:13) Reagovat
podle meho recenze nestavi "vylozene" na tom, ze je vulgarni. nicmene ano, opakuji, ze muj salek caje to v tomhle pripade uplne neni a ze bych volil trochu jine vyrazivo. presto zakladni koncept povazuji za dobry, bez ohledu na slovnik. krome toho se domnivam, ze autor relativizuje, jak jedna vec muze byt subjektivne vnimana jednim jako plus a druhym jako minus. mozna i proto zvolil pomoci vulgarismu do extremu dotazenou protejsi polohu tech jako ze vzletnejch klise. tim to ale neomlouvam, jen se snazim pochopit, proc to je tak napsano :)
Kdyby pan redaktor byl (jirizastera, 22.10.2013 17:04) Reagovat
lamačem srdcí, v hrdle měl procítěný falzet, na kontě nějaký ten globální hit, který by si uměl napsat pomocí svého skladatelského umu, který by podal naléhavým zpěvem, vrátil se ke svým kořenům, natočil pár desek srdceryvných balad a poprockových skladeb, které by měly chytlavý refrén a které by měly velkolepé závěry, tak by místo blbého žvanění a kritizování těch, kteří toho dokázali víc byl hvězdou. Takhle může být jen pisálkem Musicserveru.
Sto let za opicemi (Martin, 22.10.2013 17:35) Reagovat
V roce 2005 bylo You´re Beautiful bezesporu jedním z největších hitů roku, ne-li největším. Ano i mě se líbíla. Každý chlap někdy zažil pocit, že potkal ženskou svých snů, kterou by strašně chtěl, ale ta ženská byla zadaná a v té době mě to celkem vystihovalo moje pocity ohledně jedné holky. Další Wiseman už byl onen kalkul, ale zároveň ještě celkem dobrá písnička. High s uječeným refrénem a příšerně patetická Goodbye My Lover už šly mimo mě. Následující hity se nesly ve vlně bezpohlavního poprocku, kterým žila v té době česká rádia a úpřimně poslouchat se to už moc nedalo. Proto mě překvapuje, že v dnešní době může Blunt vydávat alba a singly, které zní pořád stejně jako v roce 2005 i když je 2013 a všude kolem se hraje jiná hudba. Jeho hudba totiž rozhodně nadčasová není - a za pilotní ohrávaný singl bych ani ty 5/10 nedal.
Tweet