Liquicity 2025, Výstaviště - Křižíkův pavilon B, Praha, 15.3.2025

Liquicity nebo Beatiful People Festival?

Vydáno: 27.03.2025 16:45 v sekci Naživo - Adam Holub | foto: Liquicity

Liquicity Prague 2025 do pražských Holešovic opět dovezlo melodickou nálož rytmického drum'n'bassu. Povedená akce se tentokrát konala už v nově rekonstruovaném pavilonu B na Výstavišti. Jak proběhla největší pražská edice Liquicity v historii?

Live: Liquicity Prague 2025

místo: Výstaviště - Křižíkův pavilon B, Praha
datum: 15. března 2025

Velké nedočkavce čekalo milé překvapení, a to odpolední pop up s několika vystupujícími, kteří se večer v plné síle představili na Liquicity Prague. Nechyběl třeba Fava, Telomic, Yue či Voican a taky již známý treasure hunt. Jednalo se o příjemné strávené odpoledne s příjemnou atmosférou a přátelskou energií.

Liquicity 2025,  Výstaviště - Křižíkův pavilon B, Praha, 15.3.2025
© Liquicity
V osm večer se každopádně otevřely brány do světa Liquicity a na každého návštěvníka čekal u vchodu již tradiční ceremoniál v podobě dárku - gumového náramku s nápisem Liquicity -, který je součástí těchto akcí už pěknou řádku let.

Areál se zase o kousek zlepšil a stage vypadala naprosto kouzelně. Barevná kombinace světel a decentních vizuálů dodávala celému prostoru tu pravou atmosféru. Detaily v podobě třpytících se diskokoulí vytvářely pocit průletu galaxií. Barevný nápis Liquicity nad účinkujícími DJs měnil barvy adekvátně k hudební produkci. Celkový dojem se dá jen těžko popsat, a pokud jste ještě neměli šanci se na tuto akci podívat, doporučuji alespoň jednou jít nasát tu nádhernou a přátelskou náladu, kterou je prostoupená.

"Fasten your seatbelts!" Začínáme. Yue začala své vystoupení s respektem a pokorou. První polovinu svého setu naplnila spíše nostalgií, druhou, spíše melodičtější částí zahřála publikum. Telomic svou melancholickou selekcí, zato však našlapanou dynamikou rozpumpoval celý parket. Nechyběly pořádné deepy, melodie, ale ani zpívánky či half tempo.

Liquicity 2025,  Výstaviště - Křižíkův pavilon B, Praha, 15.3.2025
© Liquicity
Zlomení rozehřívací části si vzal na starost Fred V, který ve svém výběru výhradně přitlačil na nával energie, a tak už se jelo naplno. Mikrofon si vzal na starost MC Fava, který již léta doplňuje melodičtější interprety, a jeho legendární "beautiful people" zaznělo opravdu mnohokrát.

Jako headliner nesměl chybět spoluzakladatel labelu Maduk. Jeho mixy se v poslední době hodně změnily a nabraly závan známých a hodně hraných tracků na všeobecně drumandbassových akcích. Rozhodně se mu nedá upřít, že stále rozhýbe publikum, ale je vidět, že svůj styl chce někam posunout, ostatně jako snad každý umělec. Jeho parťák MC Mota pomáhal rozhýbat publikum.

Liquicity 2025,  Výstaviště - Křižíkův pavilon B, Praha, 15.3.2025
© Liquicity
Kdo má rád zpívánky a živá vystoupení, toho určitě nezklamala ani Koven. Z tohoto britského dua vždy jezdí jen Katie, ta ale rozhodně nemá potíže s mixováním, i když u toho navíc velkou část svého vystoupení i zpívá. A to sakra dobře. Její show je naprosto profesionální - dokáže rozhicovat publikum, udržuje kontakt s diváky a v pravou chvíli nechává všechny ravery vydechnout a dokáže přinutit zpívat i ty, kteří to raději dělají pouze doma ve sprše. O tomto právě Liquicity je. O dobré náladě, unášení na vlnách rytmické hudby a euforickém zážitku. O dokončení této nádherné jízdy se pak postarali Voicians a Method.

Lidí letos dorazilo opravdu hodně, na baru to naštěstí nebylo znát, ale opět se projevil nepříjemný fakt, že toalety jsou venku. A protože jich bylo méně, tvořily se fronty, což při ten večer panujících mrazivých teplotách opravdu nebylo ono.

Jinak ale akce přinesla opět famózní večer s melodickým drum'n'bassem. To je to, co lze od festivalů v podání Liquicity očekávat a co vždy dokáže potěšit všechny návštěvníky bez ohledu na oblíbenost subžánrů. Tuto jedinečnou atmosféru může zažít každý, kdo vkročí na tento taneční parket.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Tame Impala - Deadbeat 7/10
Recenze: Tame Impala se na "Deadbeat" v pravidelném tepotu taneční elektroniky poněkud vytrácejí Kevin Parker se znovu pouští za hranice toho, co si pod zvukem Tame Impala běžně představujeme. Projekt, kdysi ukotvený v neo-psychedelii, postupně nasákl r'n'b, popem i elektronikou, aniž by přišel o svou barevnost a typické kouřmo.... čtěte zde
Vydáno: 18.12.2025 13:00 v sekci Recenze
Pohled do českých hitparád - 50. týden 2025
David Guetta, Teddy Swims a Tones And I si společně podmanili český éter Týden před Vánocemi zatím českým žebříčkům kralují jiné hity než ty sváteční. Do čela rádiového přehledu se dostali David Guetta, Teddy Swims a Tones And I zásluhou "Gone Gone Gone", na prvním místě pořadí digitálních... čtěte zde
Vydáno: 18.12.2025 09:00 v sekci Novinky | České hitparády
Vánoce v O2 areně, O2 arena, Praha, 16.12.2025
Naživo: Ani slavná jména nenalákala. "Vánoce v O2 areně" přitáhly jen srdcaře Týden před Vánocemi se známé tváře popu spojily se symfonickým orchestrem a Kühnovým smíšeným sborem v pražské O2 areně. Účinkovali Tomáš Klus, Michal Horák, Jiří Korn, Václav Neckář, Martina Pártlová, Eva Burešová a... čtěte zde
Vydáno: 17.12.2025 20:00 v sekci Naživo
Nové desky 49/2025 - od limitky Andyho Bella přes reedice Blur či Pink Floyd po živák The Cure
Nové desky 49/2025 - od limitky Andyho Bella přes reedice Blur či Pink Floyd po živák The Cure Konec roku se blíží, a tak nejspíš dorazila i poslední várka zajímavých nahrávek. Minulý pátek ještě stihl vyjít třeba živák The Cure, novinka od noiserockových Health, sběratelská limitka Andyho Bella z Erasure, soundtrack k... čtěte zde
Vydáno: 17.12.2025 17:30 v sekci Novinky | Nové desky
Divokej Bill, Lucerna, Praha, 15.12.2025
Naživo: Lucernou se díky Divokýmu Billovi přehnala "Tsunami". Nechyběla ale ani koleda Úvalská skupina Divokej Bill si před Vánocemi nadělila tři speciální koncerty pod jednoduchým názvem "Tři jsou víc než nic". Pražská zastávka navíc dostala nečekaný bonus - v ten samý den se Štěpán Karbulka stal poprvé otcem,... čtěte zde
Vydáno: 17.12.2025 13:31 v sekci Naživo
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Liquicity Prague 2025 přiváží do našeho hlavního města světovou špičku drum & bassu (08.03.2025 16:21)
- Naživo: Liquicity se proletělo vesmírem (31.03.2023 15:55)
- Mezinárodně uznávaná party Liquicity se v březnu vrací do Prahy (08.03.2023 12:52)
- Nové desky 10/2020 - od Dana Bárty přes Nialla Horana po Westlife (18.03.2020 08:56)

ALBUM TÝDNE 50/2025

Honza Nedvěd mladší a Příbuzní
Chlapský slovo

Jeden návrat je definitivně dokonán. Honza Nedvěd mladší s Příbuznými brázdí s úspěchem česká i slovenská pódia už nějaký čas, na nové písničky jsme si však museli počkat. Album "Chlapský slovo" navazuje tam, kde jeho táta s bráchou Františkem skončili - a to v té nejlepší podobě.

9/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Út 20.01.
Gregory Porter (O2 universum, Praha)
Pá 23.01.
Andrea Bocelli (IT) (O2 arena, Praha)
Ne 25.01.
Lorna Shore (US) / Whitechapel (US) / Shadow Of Intent (US) / Humanity’s Last Breath (SWE) (O2 universum, Praha)
Ne 25.01.
Raye (UK) (O2 arena, Praha)
So 31.01.
Benjamin Amaru (CH) (Café V lese, Praha)
Čt 05.02.
Béla Fleck / Edmara Castañedy / Antonio Sánchez (US/CO/MEX) (Archa+, Praha)
So 07.02.
Alfa Mist (UK) (MeetFactory, Praha)
Po 09.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Sono Centrum, Brno)
Po 09.02.
All Time Low (US) (SaSaZu, Praha)
Út 10.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Forum Karlín, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík The Prodigy Prince Justin Bieber Ewa Farna Lady Gaga Beyoncé Madonna Kryštof Coldplay
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe