Rammstein se ve čtvrtek rozloučí, Lindemann do Prahy dorazí až za rok

22.11.2022 13:51 - Jaromír Koc | foto: Tom Jajo Rozkovec / musicserver.cz

Pokud jste si mysleli, že dalším singlem z letošní desky od kapely Rammstein bude všemi oblíbená vypalovačka "Giftig" nebo dojemná "Schwarz", jste vedle. Již nějaký ten den je jasné, že šestice hudebníků z alba "Zeit" nakonec vybrala rozlučkovou baladu "Adieu". Nyní je konečně známo, co a kdy na fanoušky v této souvislosti čeká.

Rammstein - Adieu
© Universal Music
Klip k písni "Adieu" vznikl v květnu tohoto roku a světovou premiéru bude mít 24. listopadu v 17 hodin. Mezitím se na sítích objevil tajemný teaser se zavírajícími se dveřmi s nápisem "Mutter 22", což může znamenat vlastně cokoliv. O trošku víc naznačuje přebal nového singlu, který bude ke koupi již o den později na CD a 10'' vinylu.

Oba nosiče budou krom skladby "Adieu" obsahovat i dva její remixy. Jeden opět vyhotovil kytarista Richard Kruspe, o druhý se postaral italský DJ a producent Andrea Marino, který je zároveň jedním z hostujících členů Richardovy bokovky Emigrate. Potěšující je, že oba nosiče bude možné zakoupit i v České republice, k mání tak brzy budou určitě i v našem shopu, kde můžete prozatím pořídit celou řadu položek z katalogu skupiny.

Co se týká plánovaného koncertu frontmana Tilla Lindemanna v Praze, máme pro vás taktéž aktuální info. A nepotěšíme vás. Zpěvák byl nucen celé turné "Ich Hasse Kinder" přesunout na podzim příštího roku. V našem hlavním městě by tak měl své sólové počiny představit až 22. listopadu 2023. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY