Dives jsou vídeňská kytarovka v dívčím složení. Na svém debutu "Teenage Years Are Overs", které vyšlo na vídeňském labelu Siluh Records, získaly okovy a nyní hrají podle svých vlastních pravidel. Dives kombinují surf a garage pop, to vše doplněné zajímavými texty, ve kterých se nestydí promluvit k davům.
S prvním EP udělaly Dives díru do světa - zahrály si v Drážďanech před 12 000 lidmi, byly headlinery vídeňského Popfestu, předskakovaly na turné
Courtney Barnett nebo na koncertech
Franz Ferdinand a
Bilderbuch. Po třech letech od svého vzniku projely skoro celou střední a východní Evropu, hrály na významných showcase festivalech, ale projely i vyhlášené undergroundové venue.
V pondělí 4. května vystoupí v Café V lese. Vstupenky jsou v předprodeji za 200 Kč + poplatky v síti GoOut, na místě pak za 250 Kč.