shop.musicserver.cz
Nové desky 10/2022 - od Bryana Adamse přes Radůzu po Dymytry

Nové desky 10/2022 - od Bryana Adamse přes Radůzu po Dymytry

Vydáno: 16.03.2022 08:00 v sekci Nové desky - Tomáš Parkan a Tomáš Rozkovec | foto: Warner Music

Hlavní hvězdou tohoto týdne bude Bryan Adams, jemuž budou sekundovat (letos již podruhé) Dymytry, s dvojalbem Radůza, navrátivší se Ella Henderson, vždy pozitivní Luis Fonsi, YelaWolf společně se Shooterem Jenningsem, Jenny Hval, výběrovka Franz Ferdinand, metaloví Spirits Of Fire, rockoví Star One a Brandon Boyd z Incubus.

V pátek 11. března vyšly tyto nové tituly:

Bryan Adams - So Happy It Hurts
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: rock

Bryan Adams - So Happy It Hurts
Bryan Adams se po třech letech od alba "Shine A Light" vrací s patnáctou studiovkou "So Happy It Hurts". Její vznik, podobně jako v případě jiných nedávných nahrávek, formovaly covidové lockdowny, a tak nikoho nepřekvapí, že většinu nástrojů si kanadský hudebník natočil sám, a to včetně bicích, perkusí a kláves. Jeho věrný souputník kytarista Keith Scott hrál pouze na pěti z dvanácti písniček a mimo něj se na desce podílel dlouholetí Adamsovi spolupracovníci Jim Vallance a Robert John "Mutt" Lange. K nim se v jednotlivých písničkách připojili ještě zpěvačka Amy Wadge, Jason Evigan, Mike Elizondo, Luke Doucet z Veal a folk-rockových Whitehorse a mluveným slovem také slavný britský herec John Cleese. Podstatnou část kolekce naleznete na hudebníkově YouTube a u jejich poslechu můžete přemýšlet, zda si nepořídíte vinyl nebo nějakou speciální edici.


Radůza - Nebe je odemčené
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: folk / šanson

Radůza - Nebe je odemčené
Nové album Radůzy se neplánovaně stalo rovnou dvojalbem. První část, "Kerosin" autorka původně zamýšlela natočit sama živě jako návrat ke kořenům písničkářství. Záměr jí však překazil lockdown, a tak nahrávka vznikla v duu s kytaristou Josefem Štěpánkem. Další songy začala skládat hned následující den po dokončení první desky, a vydat je společně se tedy nabízelo. K natáčení "Nezhasínej" již přizvala další muzikanty. Ona a zmíněný Štěpánek si zahráli s bubeníkem Milošem Dvořáčkem, klavíristou Janem Steinsdorferem, baskytaristou Janem Lstibůrkem a je tu i duet s Robertem Křesťanem. Sama Radůza tentokrát nechala akordeon stranou a vzala do rukou nástroje, na něž začala hrát během lockdownu - banjo a ukulele. Textařsky jde o její nejotevřenější a nejniternější počin. Ukázky všech skladeb najdete na stránkách vydavatelství Supraphon, kde album seženete také v hi-res kvalitě.


Dymytry - Pharmageddon
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: psy-core

Dymytry - Pharmageddon
Oblíbená tuzemská formace Dymytry svou šestou studiovkou "Pharmageddon" navazuje na velmi úspěšné album "Revolter", které se stalo velmi rychle po uvedení platinovým. Produkci deseti písní dostal na starost Christian Kohlmannslehner (Powerwolf, Eskimo Callboy), z rádií a televize už můžete znát kousek "Lidice". Kapela získala práva k užití stejnojmenného filmu s Karlem Rodenem v hlavní roli a doplnila ho o záběry z válečných kulis, kde se natáčelo několik holywoodských filmů. Můžete se na něj podívat na YouTube.


Ella Henderson - Everything I Didn’t Say
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: taneční pop / pop

Ella Henderson - Everything I Didn’t Say
Po svém debutu "Chapter One", který jí vynesl roli předskokanky Take That a Jamese Arthura, se Ella Henderson trochu vytratila ze scény. Na konci roku 2016 se sice vynořily zprávy, že připravuje druhé album společně s Dannym O'Donoghuem z The Script a Maxem Martinem, avšak po rozchodu s vydavatelstvím Syco o rok později začala od nuly a pouze se sem tam mihla na deskách jiných (třeba Rudimental, Sigala, Sam Feldt, Sigma nebo Liam Payne). Prvním upozorněním na albovou dvojku "Everything I Didn’t Say" se stal duet s Tomem Grennanem "Let's Go Home Together", který pak doplnila hned patnáctkou písniček. Produkčně se na nich podíleli například Jordan Riley, Biff & Bubba, Ah Shux, Ollie Green, TMS, Toby Scott nebo Mac & Phil. Že její pop nabral více taneční nádech, si ověříte na YouTube.


Lucky Daye - Candydrip
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: soul / r'n'b

Lucky Daye - Candydrip
Jsou to tři roky, co americký zpěvák David Debrandon Brown, kterého celý svět zná pod jménem Lucky Daye, vydal svůj debut "Painted", jenž mu vynesl čtyři nominace na Grammy. Loni k němu přidal ještě EP "Table For Two", díky kterému aktuálně čeká, jak dopadnou další dvě. Tímto úspěchem se ovšem nenechává ukolébat a pro své příznivce má už připravenou druhou řadovku "Candytrip". Vzhledem k předchozím slovům není překvapení, že pokračuje s obdobným týmem. Jeho hlavním členem je D'Mile, k němu přibyl ještě M-Phazes, Sir Dylan nebo Alex Isley. Jak zjistíte i na jeho YouTube profilu, v roli hostů se představí Smino, Lil Durk a Chiiild.


Tip týdne

Jenny Hval - Classic Objects
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: art pop / experimental folk / electronic

Jenny Hval - Classic Objects
Počítáme-li desky vydané pod pseudonymem Rockettothesky, je "Classic Objects" osmou studiovkou norské muzikantky Jenny Hval. Hudební začátky v gothicmetalové bandě Shellyz Raven jsou již dávnou minulostí - dnes tato rodačka z města Tvedestrand patří mezi uznávané artpopové umělkyně. Čerstvý počin, zdá se, kvalitou za těmi předchozími nezaostává - osmero songů, které jí pomáhal produkovat Kyrre Laastad, se na platformě Metacritic pyšní průměrným hodnocením 85 %, přičemž magazín The Skinny neváhal nahrávce udělit známku nejvyšší s tím, že jde o dílo, jímž autorka dosáhla svého tvůrčího vrcholu. Co je na tom pravdy, zkoumejte na Jennině YouTube profilu.


YelaWolf & Shooter Jennings - Sometimes Y
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: rock

YelaWolf & Shooter Jennings - Sometimes Y
Americký rapper YelaWolf se rozhodl, že se v případě svého osmého alba "Sometimes Y" spojí se synem Wylona Jenningse Shooterem Jenningsem. Toho aktuálně poměrně často poznáváme také coby producenta, který má ve svém portfoliu interprety jako Brandi Carlile, Tanya Tucker, Marilyn Manson nebo Duff McKagan. Kupodivu jejich spojením nevznikla ani countryová, ani rapová nahrávka - většina z deseti písniček je laděná především na rockovou notu. Ověřte si to na YelaWolfově YouTube profilu.


The Shires - 10 Year Plan
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: country

The Shires - 10 Year Plan
Anglické countryové duo The Shires se za poslední roky už definitivně vymanilo z pozice pouze ostrovních hvězd a začalo bodovat i za velkou louží. Vypovídají o tom dvě ceny CMA, smlouva s nashvillským major labelem nebo natáčení se špičkovými americkými muzikanty, jako jsou třeba Ilya Toshinsky nebo Justin Schipper. Oba se podíleli i na jejich páté řadovce "10 Year Plan". Produkce se pak ujala Lindsay Rimes, jejíchž služeb využívají například Kelsea Ballerini, Kane Brown, Thomas Rhett nebo Kylie Minogue. Zda britské tažení na Spojené státy bude pokračovat dále, zjišťujte na YouTube.


Franz Ferdinand - Hits To The Head (Deluxe Edition)
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: indie rock

Franz Ferdinand - Hits To The Head (Deluxe Edition)
K rekapitulaci své dvacetileté kariery se letos rozhodli skotští indierockeři Franz Ferdinand. Kolekci osmnácti vybraných kusů s názvem "Hits To The Head" doplňují dvě zbrusu nové písně nazvané "Billy Goodbye" a "Curious". Výročí je třeba oslavit i výpravnými edicemi. K dispozici je tak Deluxe CD v pevné vazbě čtyřicetiosmistránkové knihy s poznámkami od JD Beauvalleta, texty a exkluzivními fotografiemi. Samozřejmostí je vinylové 2LP vydání, buď ve zlaté nebo červené barvě se šestnáctistránkovou knihou. Nahrávku lze pořídit i na kazetě. Více naleznete na YouTube profilu formace.


Brandon Boyd - Echoes And Cocoons
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: indie rock

Brandon Boyd - Echoes And Cocoons
Svým třetím sólovým albem "Echoes And Cocoons" o sobě dává vědět frontman amerických Incubus Brandon Boyd. Natáčel ho na dálku s producentem Johnem Congletonem (St. Vincent), kterému pravidelně psal e-maily, aby si potvrdil či seškrtal nápady a ty pak dovedl v k vlastní finalizaci. Výsledkem je desetiskladbová kolekce, která je obestřena věčným autorovým zvukovým hledačstvím. Pilotním singlem se stala skladba "Pocket Knife", kterou si můžete poslechnout na YouTube.


Star One - Space Metal
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: progresivní metal

Star One - Space Metal
"Space Metal" je debutové studiové album progresivního metalového projektu Star One, za níž stojí multiinstrumentalista a frontman, kytarista a mozek Ayreon Arjen Lucassen. Jak už obal napovídá, mísí nahrávka progresivní metal a space rock a koncepčně je propojena s dobrodružstvím ve vesmíru. Tematicky koketuje s kultovními sci-fi filmy, romány či televizními seriály. O zpěv se krom samotného autora postarali mimo jiné Russell Allen (Symphony X), Dave Brock (Hawkwind) či Floor Jansen (Nightwish). Kolekce desti skladeb o celkové délce pětapadesáti minut vychází i jako limitovaná edice s dalším CD plným raritního materiálu. Ukázky naleznete na Arjenově YouTube profilu.


EP a minialba

 • Milet - Flare
  Ačkoli je to teprve pár týdnů, co japonská zpěvačka vydala své druhé album "Visions", nic jí nebrání ho doplnit další dvojicí písniček, k níž přidala akustickou verzi "Somebody" a orchestrální podobu "Fly High". Vše nasdílela na své YouTube.
 • Thomas Headon - Victoria
  Své druhé EP vydává australský zpěvák, který míchá indie pop s lo-fi, alternativním rockem a bedroom popem. Tentokrát tak činí v pěti písničkách a vy si uděláte lepší představu na jeho YouTube.
 • Axel Flóvent - Coexist
  Těsně před tím, než vystoupil poprvé v Praze islandský písničkář, stihnul vydat ještě pět nových písní na EP "Coexist". Ve třech z nich coby hosty přivítal Tusks, Ciarana Laveryho a jeho koncertního souputníka Plàsiho. Co je za těmito písněmi, odhaluje na YouTube.

Dále stojí za pozornost:
Lily Meola - Daydream: americká zpěvačka, nad kterou drží ochrannou ruku sám Willie Nelson
Orion Sun - Getaway: mix alternativy, rapu, r'n'b, soulu, indie, popu a rocku
Nick Mono - The Sun Won’t Stay After Summer: anglický popový zpěvák a šest jeho songů


Luis Fonsi - Ley De Gravedad
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: latino pop

Luis Fonsi - Ley De Gravedad
Ačkoli by se mohlo zdát, že Luis Fonsi se poněkud vytratil, stále vydává jeden singl za druhým a nyní, tři roky po albu "Vida", nastřádal už celkem šestnáct písniček, které prezentuje na kolekci s názvem "Ley De Gravedad". Na spoustu z nich si přizval své kolegy, a tak se vedle něj postupně blýsknou Manuel Turizo, Myke Towers, Rauw Alejandro, Cali Y El Dandee, Farruko, Dalex, Juanka, Sebastián Yatra a Nicky Jam. Ještě více slunce vám slavný Portoričan zanese do počínajícího jara prostřednictvím svého YouTube .


for King & Country - What Are We Waiting For?
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: křesťanský pop

for King & Country - What Are We Waiting For?
V současné křesťanské hudbě je několik interpretů, jejichž věhlas již přesahuje i tento specifický žánr. Několik let již mezi ně patří také popové duo for King & Country, které se se svojí poslední řadovkou "Burn The Ships" vyšplhalo do nejlepší desítky hitparády Billboard 200 a před dvěma roky posbíralo hned dvě ceny Grammy. Nyní Joel a Luke přicházejí se svým čtvrtým albem "What Are We Waiting For?" a odpověď na onu otázku Na co čekáme? hledají v třinácti skladbách. Pomáhají jim při tom Dante Bowe, Sleeping At Last a Kirk Franklin s Tori Kelly. Na co přišli, zjistíte na jejich YouTube.


Hoodoo Gurus - Chariot Of The Gods
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: rock

Hoodoo Gurus - Chariot Of The Gods
"Chariot of the Gods" je desátá řadovka australské rockové skupiny Hoodoo Gurus, první od kolekce "Purity of Essence" z roku 2010. Kapela však za ty roky nezahálela a krom vystupování a vydávání živých koncertů začala v roce 2019 tvořit. Dle slov jejích členů je situace kolem lockdownů stmelila a výsledkem je jejich čtrnáct songů, které jsou nyní připraveni zahrát prostřednictvím speciálního živého koncertního streamu. Kolekce je k dispozici na CD, vinylu a digitálních platformách, přičemž vinylová verze obsahuje tři bonusové skladby - "Obviously Five Believers", "I Wanna Be Your Man" a předchozí singl "Hung out To Dry". Více na YouTube.


Ghost - Impera
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: rock

Ghost - Impera
Ghost je švédská heavymetalová hudební skupina založená v roce 2006 ve městě Linköping. Debutovou desku "Opus Eponymous" vydala už v roce 2010 a vysloužila si za ni nominaci na švédskou cenu Grammi v kategorii nejlepší hardrockové/metalové album. Aktuální nahrávka "Impera" se pyšní pořadovým číslem pět a představuje nového frontmana, který si říká Papa Emeritus IV. Celou novinku najdete k poslechu na YouTube.


Jarret - Ohrané pásmo
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: folk

Jarret - Ohrané pásmo
Jarret slaví jubilejní třicáté výročí od svého vzniku, a jak už to bývá v takových případech dobrým zvykem, i tato liberecká formace si nadělila dárek v podobě reminiscenční kompilace mapující cestu na české hudební scéně. Trojalbum nazvané "Ohrané pásmo" nabízí to nejvýraznější z dosavadních pěti studiových alb kapely. Celkem symbolicky se posluchač dopočítá třiceti písní, k tomu ovšem Jarret přidává také čtyři zbrusu nové kousky a jednu starší skladbu ve zcela novém kabátě. Výběrovka vychází mimo dvou CD také na třech vinylových deskách. Kompletní seznam songů i s ukázkami naleznete na stránkách vydavatelství Indies Scope, které kolekci sestavilo.


Lil Durk - 7220
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: rap

Lil Durk - 7220
Americký rapper Lil Durk za posledních několik let zažil strmý nárůst popularity, před dvěma roky se díky spolupráci s Drakem dočkal dvou nominací na Grammy a obě jeho alba z téhož roku "The Voice" a "Just Cause Y'all Waited 2" se vyšplhala těsně pod vrchol Billboard 200. Zda se mu s jeho sedmou řadovkou "7220" povede americký žebříček konečně dobýt, zjistíme až za pár dní, nicméně už dnes víme, že na ni zařadil celkem sedmnáct tracků, na jejichž produkci se podíleli Touch Of Trent, DJ Bandz, TM88, Hitmaka, Cubeatz, DJ FMCT nebo Southside. Přímými účastníky pak byli ještě Future, Gunna, Summer Walker a Morgan Wallen. Vydáním novinky tepe rapperův YouTube


V krátkosti

 • Rex Orange County - Who Cares?
  Anglický písničkář vlastním jménem Alex O'Connor, druhý v anketě BBC Sound Of 2018 na sebe upozornil spoluprací s Taylor The Creator na Grammy oceněném albu "Flower Boy". Slavnější kolega mu nyní spolupráci oplatil na jeho čtvrté desce, kterou sdílí prostřednictvím bandcampu.
 • Ben Rector - The Joy Of Music
  Po předloňském vánočním albu se s řadovou nahrávkou vrací americký pop rockový zpěvák a pro třináct písniček si vybral poměrně nesourodou čtveřici hostů. Vedle sebe se tu potkali dva cool jazzoví saxofonisté Dave Koz a Kenny G, rapper Snoop Dogg a Taylor Goldsmith z folk rockových Dawes. Kam se s nimi vydal, ukazuje na svém YouTube.
 • Maia Friedman - Under The New Light
  Kytaristka a klávesistka Dirty Projectors, která se blýskla i uskupení Bobby. Nyní se rozhodla to zkusit sólo v dream popovém duchu a činí tak prostřednictvím deseti písniček, s nimiž jí vypomáhali členové Lucius a Via Audio. Výsledek uslyšíte na jejím bandcampu.
 • Ho99O9 - Skin
  Své druhé po pěti letech konečně vydává formace, která míchá punk rap, industrial hip hop, horrorcore a noise punk. V tuctu skladeb jim na pomoc přispěchali Corey Taylor, Bun B, Saul Williams a Jasiah. Výsledek je ke slyšení na jejich YouTube.
 • Alex Cameron - Oxy Music
  Australský synth popový hudebník, který se podílel také na albech The Killers, se vrací po třech letech a svým fanouškům servíruje své čtvrté album s devítkou songů. Podílel se na nich také Jason Williamson ze Sleaford Mods. Další spolupracovníky a celé album představuje na bandcampu.
 • Wolves At The Gate - Eulogies
  S pátou studiovou deskou aspiruje metalcorová formace na doposud nejlepší svou nahrávku. Přesvědčte se sami a poslechněte si kousek "Shadows", který najdete na YouTube.
 • Goose - Endless
  Belgická electro-rocková formace, která remixovala písně pro Daft Punk, White Lies nebo Jessie Ware a spolupracovala s řadou britských a amerických hudebníků, si pro nás připravila nové album s celkem desítkou písniček. První singly sdílí na YouTube.
 • Loop - Sonancy
  Skupina Loop vznikla v jižním Londýně v polovině 80. let a tehdy vydala tři velmi solidní alba se svým silným mixem motorických beatů a těžkých kytarových riffů. Poté se odmlčela. Nyní, po dvaatřiceti letech, se vrací. Čerstvou studiovku předznamenal singl "Halo". Video k němu je na YouTube.
 • Sam Jr. - Sam Jr.
  Sam Goldberg Jr. z Broken Social Scene vydává své debutové sólové album. Sedmipísňovou kolekci ozdobila svým přispěním ve "Sweet Face" Tess Parks. Video k singlu "Keep It Buried" můžete zhlédnout na YouTube.
 • The Districts - Great American Paintin
  Téměř rok a půl po vydání posledního alba jsou The Districts zpět. Indie rockeři z Philadelphie ohlásili desku "Great American Painting" singlem "I Want to Feel It All" a oznámili masivní turné. Na klip ke zmíněné ochutnávce se podívejte na YouTube.
 • Widowspeak - The Jacket
  Brooklynská indierocková skupina tvrdí, že její šesté studiové album je o věcech, které si vybíráme, oblékáme a přijímáme jako symboly toho, kým jsme. Věci, které nabývají svého smyslu, dokud je nakonec neztratíme nebo odhodíme. Doprovodný snímek k singlu "Everything Is Simple" je k vidění na YouTube.
 • Drake White - The Optimystic
  Po šesti letech vyplněných trojicí ípíček se rozhodl navázat na svoji druhou desku "Spark" americký countryový zpěvák z Alabamy, s níž se vyšplhal do Top 5 countryového žebříčku. O ještě lepší pozici bude bojovat s čtrnáctkou písniček, jíž nahrál na své YouTube.
 • Shenseea - Alpha
  Svůj debut vydává jamajská dancehallová zpěvačka Chinsea Linda Lee, kterou jsme mohli zaregistrovat už na albech Christiny Aguilery, Seana Paula nebo Major Lazer. Jak zjistíte na jejím YouTube, mezi čtrnácti písničkami nalezneme i ty, na kterých se podílel Tyga, 21 Savage, Megan Thee Stallion, Offset, Beenie Man či již zmíněný Sean Paul.
 • Benny The Butcher - Tana Talk 4
  Dlouho odkládaná novinka amerického rappera je konečně tu a s ní i dvanáct skladeb, včetně těch, kde si zahostovali J. Cole, Boldy James, Diddy, Conway The Machine, 38 Spesh, Westside Gunn a Stove God Cooks. Všechny je najdete na YouTube.


  Dále stojí za pozornost

  Jameszoo - Blind: holandský electrojazzový experimentátor
  Ali Sperry - In Front Of Us: nová nashvillská stoupající písničkářská hvězda
  Bodega - Broken Equipment: návrat newyorské punk rockové formace
  Ramesh - Eternal Spring: sólový počin člena indie popových Voxtrot
  Ferris & Sylvester - Superhuman: britské blues folk rockové duo
  Phebe Starr - Heavy Metal Flower Petal: debut australské electropopové zpěvačky
  Apollo Ghosts - Pink Tiger: kanadský mix indie rocku a jangle punku
  Eli Degibri - Henri And Rachel: izraelský jazzový saxofonista, který hrával u Herbieho Hancocka či s Kennym Barronem
  Drug Church - Hygiene: americká post-hardcoreová formace po čtyřleté odmlce
  Tapani Rinne & Juha Mäki-Patola - Open: společné album dvou finských hudebníků, skladatelů a producentů


  Dále vychází:

  A. Billi Free & The Lasso - Holy Body Roll
  Adult. - Becoming Undone (Physical Release)
  Airacobra - Midwestern Steel
  Amber Lewis - Lips & Teeth
  Arkaik - Labyrinth Of Hungry Ghosts
  Atalhos - A Tentação do Fracasso
  Bastard - Rotten Blood
  Bastards Of Soul - Corners
  Black Mekon - We’Ve Learned Nothing
  Boyo - Echoes Like Memories
  Brad Armstrong - Heart Like A Sigil
  Carol Lipink - Goddess Of Imperfection
  Clementine Was Right - Cant Get Right With The Darkness
  Curses - Incarnadine
  Dallas Woods - Julie's Boy
  Danny Horyna & Merlin - Nevada (30th Anniversary Remaster)
  Deco*27 - Mannequin
  Diane Patterson - Satchel Of Songs
  Disassembler - A Wave From A Shore
  Edge Of Forever - Days Of Future Past - The Remasters
  E-L-R - Vexier
  Elzhi + Georgia Anne Muldrow - Zhigeist
  Exociety - Deception Falls
  Find Me - Lightning In A Bottle
  Fly Anakin - Frank
  Glacier Veins - Lunar Reflection
  Gorged Afterbirth - Got Gore?
  Grateful Dead - Road Trips Vol. 1 No. 4: From Egypt With Love
  Hank Williams - I'm Gonna Sing - The Mother's Best Gospel Radio Recordings
  House Of Shakira - Lint XXV
  Chronomancy - Shadows In Atlantis
  In Aphelion - Moribund
  Invocator - Excursion Demise
  Irma Thomas - Full Time Woman: The Lost Cotillion Album
  Jackson Dean - Greenbroke
  Jeremy Ivey - Invisible Pictures
  Jessica Taylor - Full Bloom
  Jessica Wilde - Sober, Wasted, Wasted, Sober
  Johan Lenox - Wdywtbwygu
  Kalisway - Hit ‘Em With The Funk
  Kee Avil - Crease
  Khontkar, Downtown Dion & Harry Fraud - Fire Department
  Kishi Bashi - 151A (10th Anniversary Edition)
  Kiss - Off The Soundboard: Live In Virginia Beach, July 25, 2004
  Konvent - Call Down The Sun
  Leon Salgeuro - Bits & Bobs
  Mamorlis - Sturdy As An Oak
  Maneka - Dark Matters
  Mary Simich - How Does One Begin
  Messa - Close
  Michelles - The Empty Promises Of Rock And Roll
  Mike Dimes - In Dimes We Trust
  Mooski - Melodic Therapy
  Nappynappa - Ondamicunderdacozmiklytz
  Nathan Ball - Under The Mackerel Sky
  Nequient - Darker Than Death Or Night
  New Horizon - Gate Of The Gods
  Nicholas Payton - Smoke Sessions (Remixed)
  Paul Cherry - Back On The Music
  Pillaging Villagers - Pillaging Villagers
  Pink Siifu - Gumbo’! Deluxe’!
  PJ Harvey - The Hope Six Demolition Project - Demos
  Radioactive - X.X.X.
  Rust N' Rage - One For The Road
  Různí - The Black Joy Experience Vol. 2
  Scotty Sire - Mood Swings
  Set It Off - Elsewhere
  Shadow Universe - Subtle Realms, Subtle Worlds
  Shaman's Harvest - Rebelator
  Sidious - Blackest Insurrection
  Sidus Atrum - Spiral Of Life
  Spirits Of Fire - Embrace The Unknown
  Summer Salt - The Juniper Songbook
  Syk - Pyramiden
  Tanya Tagaq - Tongues
  Team Me - Something In The Making
  The Human Tornado - Love Is Démodé
  The Lazy Eyes - Songbook
  The Lied To’s - The Worst Kind Of New
  The Ninth Wave - Heavy Like A Headache
  The Sully Band - Let’S Straighten It Out!
  The Tronosonic Experience - The Shadow Pt 1
  The Wiggles - Rewiggled
  Theodore - The Voyage
  Young Guv - Guv III

  Vychází na vinylu:
  Afghan Whigs - 1965
  Alex Cameron - Oxy Music
  Bastards Of Soul - Corners
  Ben Rector - The Joy Of Music
  Blink 182 - Greatest Hits
  Bryan Adams - So Happy It Hurts
  Cynthia Erivo - Ch. 1 Vs.1
  Dead Lord - Dystopia
  Disassembler - A Wave From A Shore
  Duke Ellington & John Coltrane - Duke Ellington & John Coltrane
  E-L-R - Vexier
  Ferris & Sylvester - Superhuman
  Franz Ferdinand - Hits To The Head
  Ghost - Impera
  Gillian Welch & David Rawlings - All The Good Times
  Goose - Endless
  Gorerotted - Only Tools And Corpses
  Hank Williams - I'm Gonna Sing - The Mother's Best Gospel Radio Recordings
  Hugar - Rift
  Irma Thomas - Full Time Woman: The Lost Cotillion Album
  Jameszoo - Blind
  Jeremy Ivey - Invisible Pictures
  John Coltrane & Johnny Hartman - John Coltrane & Johnny Hartman
  Johnny Marr - Fever Dreams Pts 1-4
  Kee Avil - Crease
  Kiss - Off The Soundboard: Live In Virginia Beach, July 25, 2004
  Konvent - Call Down The Sun
  Leonard Cohen - Songs Of Love And Hate
  Loop - Sonancy
  Luis Fonsi - Ley De Gravedad
  Maia Friedman - Under The New Light
  Martin Phipps - The Crown 3 (soundtrack)
  Martin Phipps - The Crown 4 (soundtrack)
  Methods Of Mayhem - Methods Of Mayhem
  Nappynappa - Ondamicunderdacozmiklytz
  Nathan Ball - Under The Mackerel Sky
  Near Death Condition - Ascent From The Mundane
  PJ Harvey - The Hope Six Demolition Project - Demos
  Radioactive - X.X.X.
  Rex Orange County - Who Cares?
  Rupert Gregson-Williams - The Crown 1 (soundtrack)
  Rupert Gregson-Williams - The Crown 2 (soundtrack)
  Různí - Sleepless In Seattle (soundtrack)
  Různí - You’ve Got Mail (soundtrack)
  Scotty Sire - Mood Swings
  Screamin' Jay Hawkins - At Home With Screamin' Jay Hawkins
  Set It Off - Elsewhere
  Shadow Universe - Subtle Realms, Subtle Worlds
  Shaman's Harvest - Rebelator
  Slash Feat. Myles Kennedy & Conspirators - 4 (1Lp+1Cd+1Mc)
  Star One - Space Metal
  Summer Walker - Still Over It
  The Get Up Kids - On A Wire
  The Shires - 10 Year Plan
  The Tronosonic Experience - The Shadow Pt 1
  Tony Price - Mark VI
  Widowspeak - The Jacket

  EP:
  Dead Lord - Dystopia
  Elanor Moss - Citrus
  Ethan P. Flynn - Universal Deluge
  Hellblind - A Plague On All Your Hoses
  Holo - In Limbo
  Interesting Times Gang - Are We Ok
  John Moods - Autoplay
  Junk Drawer - The Dust Has Come To Stay
  Khazali - The Rush
  Nicolas Rage - Personal Party
  Orion Sun - Getaway
  Reyna - Now, Now
  Riela - Llorar Y Perrear
  Sparkling - This Is My Life / Das Ist Mein Leben / C´est Ma Vie
  Taylor Alxndr - 1993
  The Warhawks - This Ain’T Art
  Viji - Cali
  Yayoyanoh - Yayoyanoh

  Reedice:
  Cherokee Rose - Buckskin
  Cherokee Rose - To All The Wild Horses
  Jiří Schelinger / František Ringo Čech - ...nám se líbí... (Supraphon)
  Massage - Oh Boy
  Yukihiro Takahashi - Tomorrow’S Just Another Day
  Yukihiro Takahashi - What, Me Worry?
  Xentrix - Shattered Existence

 • NÁZORY

  DOPORUČENÉ ČLÁNKY
  Artemas - I Like The Way You Kiss Me 7/10
  Video: Artemas doplnil nejstreamovanější hit v Česku "I Like The Way You Kiss Me" dekadentním klipem Kariéra čtyřiadvacetiletého kypersko-britského hudebníka Artemase nabírá na obrátkách. Už loni si v žebříčcích slušně vedl se singlem "If U Think I'm Pretty", ovšem teprve v březnu vydaný kousek "I Like The Way You Kiss Me" ho... čtěte zde
  Vydáno: 20.04.2024 14:00 v sekci Audio / Video | Video
  Slash, Myles Kennedy & The Conspirators, Winning Group Arena, Brno, 18.4.2024
  Naživo: Slash v Brně: Bez Guns N' Roses, zato s vlastní tvorbou Legendární kytarista Slash se po pěti letech vrátil do Česka a v Brně předvedl strhující show plnou hardrockové energie. I když se fanoušci nedočkali hitů Guns N' Roses, Slash je potěšil syrovostí a vlastním materiálem. Přestože... čtěte zde
  Vydáno: 19.04.2024 17:47 v sekci Naživo
  Aneta Langerová - Není na škodu se jednou za čas ohlédnout zpět
  Rozhovory: Aneta Langerová - Není na škodu se jednou za čas ohlédnout zpět "Dvacet let za mnou. Mám pocit, že nemusím nikomu nic dokazovat, ani sama sobě. Důležité je vnímat hudební cestu takovou, jaká je, a nepřetvářet ji do něčeho, co není," říká bilancující Aneta Langerová. Výběrové dvojalbum... čtěte zde
  Vydáno: 19.04.2024 08:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
  Fletcher - In Search of the Antidote 8/10
  Recenze: Fletcher na "In Search of the Antidote" hledala, až našla Americká zpěvačka Fletcher svou kariéru sice odstartovala hned v první řadě amerického X Factoru, stalo se to ale už dávno. Tak dávno, že si tuto informaci můžeme odbýt hned v perexu a celý článek věnovat jejímu skvělému... čtěte zde
  Vydáno: 18.04.2024 16:00 v sekci Recenze
  Pohled do českých hitparád - 15. týden 2024
  Kometa roku 2024 Benson Boone debutuje v top trojce české albové hitparády Letošní rok sice ještě nedošel ani do své třetiny, vypadá to však, že o jeho největším hudebním objevu je rozhodnuto. Americký zpěvák Benson Boone boduje po úspěchu singlu "Beautiful Things" také s albovou prvotinou. Nahrávka... čtěte zde
  Vydáno: 18.04.2024 10:00 v sekci Novinky | České hitparády
  SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
  - Nové desky 15/2024 - od Marka Knopflera přes Mirai po girl in red (17.04.2024 09:30)
  - Nové desky 14/2024 - od X Ambassadors přes The Black Keys po Bensona Boona (10.04.2024 10:00)
  - Nové desky 13/2024 - od Beyoncé přes Sum 41 po Sheryl Crow (03.04.2024 15:00)
  - Nové desky 12/2024 - od Elbow přes Shakiru po Janu Kirschner (27.03.2024 22:00)
  - Nové desky 11/2024 - od Justina Timberlakea přes The Black Crowes po Kacey Musgraves (20.03.2024 21:00)
  - Nové desky 10/2024 - od Ariany Grande přes Judas Priest po Norah Jones (13.03.2024 21:10)
  - Nové desky 9/2024 - od Jacoba Colliera přes Kaiser Chiefs po Liama Gallaghera s Johnem Squirem (06.03.2024 20:41)
  - Nové desky 8/2024 - od Roda Stewarta přes MGMT po Amaranthe (28.02.2024 22:30)
  - Nové desky 7/2024 - od Jennifer Lopez přes Idles po Jasona Derula (21.02.2024 22:39)
  - Bryan Adams zahraje na podzim v Brně (20.02.2024 10:14)

  ALBUM TÝDNE 16/2024

  The Libertines
  All Quiet On The Eastern Esplanade

  Je tomu už dlouhých devět let, co The Libertines fanouškům naservírovali povedenou desku "Anthems For Doomed Youth". Nyní se anglická formace vrací, aby se vytáhla se svým dlouho očekávaným čtvrtým albem "All Quiet On The Eastern Esplanade". Obstála také tentokrát?

  8/10

  NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

  FILMSERVER.CZ PÍŠE

  FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

  SPARK PÍŠE

  CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

  Ne 21.04.
  Fletcher (SaSaZu, Praha)
  Út 23.04.
  Walter Trout (US) (Divadlo Archa, Praha)
  St 08.05.
  Tate McRae (US) (Forum Karlín, Praha)
  So 11.05.
  Rammstein (DE) (Letiště Letňany, Praha)
  Ne 12.05.
  Ari Abdul (US) (Rock Café, Praha)
  St 15.05.
  30 Seconds To Mars (UK) (Sportovní hala FORTUNA, Praha)
  St 15.05.
  Willie & The Bandits (UK) (Zasekávák, Praha)
  Čt 16.05.
  The Matt Schofield Trio (UK) (Palác Akropolis, Praha)
  Čt 16.05.
  Danny Brown (US) (Roxy, Praha)
  Čt 16.05.
  Akon (US) (Forum Karlín, Praha)

  » zobrazit všechny akce «

  OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

  Prince The Prodigy Justin Bieber Vladimír Mišík Kabát Adele AC/DC Sia Queen Taylor Swift U2 Themroc Rush Bono Mirai Beyoncé Lady Gaga Linkin Park Liam Gallagher Imagine Dragons
  filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
  musicserver.cz - hudba od začátku do konce
  ©2010-2024 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
  Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
  Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
  Tento server byl v roce 2023 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
  smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
  Zavřít reklamu