shop.musicserver.cz
Nové desky 23/2019 - od Zrní přes Duffa McKagana po Pipes And Pints

Nové desky 23/2019 - od Zrní přes Duffa McKagana po Pipes And Pints

Vydáno: 04.06.2019 21:09 v sekci Nové desky - Tomáš Parkan a Petra Hubáčková | foto: facebook interpreta

Předčasné žně zažijí příznivci domácí scény s novinkami Pipes And Pints, Pokáče, XIII. století, hip hoperů Martina Matysa & Kennyho Rougha, klavíristy Jana Bartoše či s živákem Zrní a s houbovým albem "Houbeles Musicus". Domácím pak bude sekundovat Susan Boyle, izraelské A-WA nebo rockeři Kenny Wayne Shepherd a Duff McKagan.

Pokud se v pondělí 3. června vydáte do obchodů s hudebními nosiči, najdete tam následující novinky:

Zrní - Zrní a Filharmonie HK živě ve Foru Karlín (Mystic Production)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: indie folk / indie rock

Zrní - Zrní a Filharmonie HK živě ve Foru Karlín
Kapela Zrní se rozhodla ohlédnout za svým největším samostatným koncertem, které se uskutečnilo ve vyprodaném Foru Karlín za doprovodu Filharmonie Hradec Králové. Hudebníci tím splnili slib, že koncertní podobu skladeb zahraných s filharmonií přenesou na oficiální hudební nosič, který dostal název "Zrní a Filharmonie HK živě ve Foru Karlín". Nabídnou na něm všech devět s filharmoniky prezentovaných skladeb a jako bonus také dvě písničky odehrané v první části koncertního večera v základní pětičlenné sestavě. Scénu karlínského koncertu připravil Milan Cais z Tata Bojs, Filharmonie Hradec Králové si se Zrní zahrála pod taktovkou dirigenta Stanislava Vavřínka, záznam pořídil Petr Sýs, mix ve studiu Jámor měl na starosti Ondřej Ježek a mastering připravil Tomáš Karásek. Ukázku z atmosféry koncertu najdete na YouTube.


Duff McKagan - Tenderness (Universal)

web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: rock

Duff McKagan - Tenderness
Že bylo poslední turné Guns N' Roses "Not In This Lifetime... Tour" zcela nezapomenutelnou záležitostí, ví nejen fanoušci, ale i sami muzikanti. Své by o tom mohl vyprávět baskytarista Duff McKagan. Konkrétně pro něj byla koncertní šňůra natolik inspirativní, že díky ní složil své nové sólové album "Tendernerss". Deska se pyšní pořadovým číslem tři a obsahuje jedenáct skladeb. Jestli se hudebníkovi podařily, posuďte sami po poslechu ukázek na YouTube.com.


Pokáč - Úplně levej (Warner Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: alternativní folk

Pokáč - Úplně levej
Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný, má na co navazovat. Za své debutové album "Vlasy" obdržel Zlatou desku a jeho texty zpívají například Voxel, Mirai nebo Jakub Děkan. Nyní vydává své druhé album, které pojmenoval "Úplně levej" popisující poměrně přesně jeho manuální zručnost. Mezi čtrnácti písničkami najdete i několik duetů - jeho fanoušci už znají "Hrdinský čin" s Jakubem Ondrou a "Lásku na vsi" s Petrou Göbelovou a k nim přidal ještě "Jaro" s Berenikou Kohoutovou a vánoční "Voděvzdorné šibenice" s Kájou Bulawovou. která se Pokáčovi jako mnoho dalších přihlásila do projektu 'feat s fanouškem'. Hudba a texty jsou dílem samotného zpěváka, zatímco produkci dostal na starost Johny Rainbow z Light & Love. Jedinou výjimkou je "Farmář Tonda", kterou produkoval Lukáš Chromek. První singly už mají svoji podobu na Pokáčovo kanále.


Yonaka - Don't Wait 'Til Tomorrow (Warner Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: pop punk

Yonaka - Don't Wait 'Til Tomorrow
Čtyřčlenná formace Yonaka z Brightonu zcela splňuje kritéria moderních pop punkových kapel: Se svým debutem "Don't Wait Til Tomorrow" na vás zaútočí s mohutnými melodiemi, které i přes svou chytlavost nejsou nijak tuctové nebo podbízivé. V čele s charismatickou zpěvačkou Theresou dali dohromady celkem dvanáct skladeb a ukázku každé z nich najdete k poslechu na stránkách The Guardian.


Susan Boyle - Ten (Sony Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: operní pop

Susan Boyle - Ten
Minulý týden to bylo přesně deset let, co skotská dáma Susan Boyle ovládla třetí ročník reality show "Britain's Got Talent". K tomuto výročí se vztahuje i její letošní album "Ten", které je kompilací toho, co tato zpěvačka během nich nahrála a vydala. Na desce nabídne celkem sedmnáct skladeb, mezi nimiž nalezete i čtyři novinky. První z nich je melodie z muzikálu "Největší showman" "A Million Dreams", legendární "Stand By Me" Bena E. Kinga, "500 Miles" alias "I'm Gonna Be" původně od The Proclaimers a v neposlední řadě "Climb Every Mountain" z muzikálu "The Sound Of Music". Kompletní seznam skladeb včetně ukázek nabízí například Supraphonline.


Kenny Wayne Shepherd - The Traveler (Bertus)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: rock

Kenny Wayne Shepherd - The Traveler
"My všichni jsme tak trochu cestovatelé, tedy alespoň pokud jde o tu naši cestu zvanou život. Zažíváme trpká období nejrůznějších překážek, ze kterých se musíme snažit jakkoliv vybruslit," prozradil na ůvod ke své novince "The Traveler" Kenny Wayne Shepherd. Na posluchače čeká desítka propracovaných kousků, jejichž ukázky si můžete poslechnout na stránkách Amazon.com. O svůj názor se s námi podělte v komentářích.


Daniel Wohl - État (Warner Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: electronica / experimentální hudba / minimalismus

Daniel Wohl - État
Francouzský hudební skladatel Daniel Wohl vystudoval Bards College na Univerzitě v Michiganu a pak Yale School Of Music a aktuálně žije v New Yorku. Je mimo jiné skladatelem filmové hudby a spolupracoval například i s lidmi jako Lauren Halo, Julia Holter nebo Son Lux. Jeho nové album "État" se opět pohybuje na pomezí elektronické a akustické hudby a mezi hosty, které na nahrávce uslyšíte, jsou například zpěvačka skupiny Poliça Channy Leaneagh. Spoluproducentem alba byl Ryan Lott z již zmíněných Son Lux. Bližší poznání tohoto hudebníka nabízí kanál na YouTube.com.


Pipes And Pints - The Second Chapter (Fly High Booking)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: pop / rock

Pipes And Pints - The Second Chapter
"The Second Chapter" - tak se jmenuje nové album pražských Pipes And Pints. Album stojí na klasickém zvuku kapely, ale nebojí se ani jiných žánrů. "Od posledního alba jsme bohatší o sedm let životních i hudebních zkušeností. Na nové desce tak zazní vše, co máme rádi," přibližuje kapelník Vojtěch Kalina. Nahrávka vznikala v pražském Barrandov Sound a berlínských Red Bull Studios. "Irský zpěvák Travis O'Neill přinesl do kapely větší cit pro melodické linky a tím se i celkový zvuk posunul více do roviny celtic rockové kapely. Z menších klubů teď Pipes sebevědomě míří na velká pódia, otevírají se širšímu publiku, ale současně si zachovávají tvář," dodal producent Yarda Helešic.


Viktor Sheen - Černobílej svět (Warner Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: hip hop

Viktor Sheen - Černobílej svět
Český rapper Viktor Sheen připravil předloňskému albu "Jungler" nástupce a pojmenoval jej "Černobílej svět". Deska vyšla digitálně před dvěma týdny a nyní dostává také fyzickou podobu. Sheen na něm pracoval hned s několika hosty, mezi nimiž jsou například hlavní postavy labelu Milion+ jako Yzomandias, Nik Tendo nebo Hasan. O hudební složku jednotlivých tracků se postarali domácí producenti, s nimiž Sheen většinou pracoval už na předchůdci, jako jsou Decky, Kyle Junior či Leryk. Většinu nahrávek si ovšem hudebník natočil sám, skrytý za pseudonym ivanoff. První ukázky z alba nabízí na svém YouTube kanálu.


Limetall - Znamení (Warner Music)
web / facebook.com / Bandzone / psali jsme
žánr: rock

Limetall - Znamení
Rockerům z Limetall kreativita vůbec nechybí. Po loňském minialbu vydávají muzikanti plnohodnotnou nahrávku "Znamení". Ta obsahuje kromě skladeb z loňské novinky další kousky, přičemž všechny prošly rozsáhlým zvukovým vyladěním. Právě o tvuk tady koneckonců hlavně šlo: "Především jsme si chtěli zachovat vlastní tvář, styl a čitelný rukopis, díky kterému nás hudební fanoušci poznávají, aniž by znali dotyčnou skladbu. Posun vidíme v modernějším zvuku," prozradili hudebníci v nedávném rozhovoru. Ukázku najdete na YouTube.com.


Tip týdne

A-WA - Bayti Fi Rasi (Warner Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: world music / etnická elektronika / hip hop

A-WA - Bayti Fi Rasi
Izraelské trio A-WA tvoří tři sestry Tair, Liron a Tagel Haim a věnují se propojování blízkovýchodní tradiční hudby s elektronikou a hiphopem. Jejich debut "Habib Galbi" spatřil světlo světa v roce 2016 a nyní na něj navazují druhým albem "Bayti Fi Rasi". Připravili pro něj celkem čtrnáct skladeb, v nichž dále rozvíjejí styly jako yemenite nebo mizrahi a vy si část z nich můžete poslechnout na jejich YouTube profilu.


XIII. století - Frankenstein (Warner Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: gothic rock

XIII. století - Frankenstein
Jedna z nejvýraznějších domácích gothic rockový kapel XIII. století připravila po letech novou studiovou desku. Předcházela jí titulní ochutnávka "Frankenstein", kterou si i můžete poslechnout na YouTube.com. Frontman Petr Štěpánek kalbu ještě prozradil: "Natáčení jsme si užívali, protože nové skladby nás hrozně baví. Jsem rád, že kapela jela do studia připravená. Všichni přesně věděli, co a jak mají hrát, a k natáčení přistupovali opravdu zodpovědně. Vše jsem měl dopředu promyšlené, využití nástrojů, vrstvení smyčců, použití kytar, aranžmá skladeb, ale hlavně jakou náladu a atmosféru chci ve skladbách vytvořit. A to se nám společně povedlo! Myslím, že jsme tvorbu XIII. století rozšířili o další formu vyjádření. Pracovalo se nám opravdu dobře a ze studia jsme odjížděli nadšení a spokojení. Zrodili jsme monstrum!"


Různí - Houbeles Musicus (Indies Scope)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: indie folk / dětská hudba

Různí - Houbeles Musicus
Hudební smaženice z padesáti druhů hub aneb "Houbeles Musicus" je veršovaný atlas hub pro děti. Předlohou pro tuto nahrávku byla kniha "Houbeles pictus" určená pro houbaře v každém věku. Básně Petra Maděry zhudebnila Alžběta Trojanová a na interpretaci písní se podílelo pětačtyřicet muzikantů a herců - například členové kapel Traband, Plastic People of The Universe, Dick O'Brass či Bezobratři. Hudební zpracování básní vychází z tradic české a moravské lidové hudby, je však inspirováno také prvky jazzu, swingu, blues, rocku a world music. Na nahrávce je podobně jako v knize vždy předřazena čtená hádanka v podání Arnošta Goldflama, po které následuje zpívaná odpověď o konkrétní houbě. Součástí alba je také pohádka, která je zčásti čtená a zčásti zhudebněná, a několik dalších básní ze světa hub. CD, jehož ukázky nabízí vydavatelství Indies Scope je zabaleno v originálním obrázkovém digipacku ve formě leporela, ilustrovaného Milošem Koptákem.


Camila Meza - Ámbar (Sony Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: jazz

Camila Meza - Ámbar
Chilská jazzová kytaristka a zpěvačka Camila Meza působí na hudební scéně již od roku 2005 a loni se v rámci festivalu Americké jaro představila poprvé i u nás. V rámci koncertu v pražském JazzDocku zahrála písničky ze svého pátého alba "Ámbar", které nyní konečně vychází. Jak zjistíte z prvních ukázek na jejím YouTube profilu, dvanáct skladeb, jenž na nahrávku zařadila, nezapře inspiraci v tvorbě jejích idolů George Bensona a Pata Methenyho.


Hootie & The Blowfish - Cracked Rear View (25th Anniversary Edition) (Warner Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: roots rock / folk rock

Hootie & The Blowfish - Cracked Rear View (25th Anniversary Edition)
I přes sólovou kariéru Dariuse Ruckera je kolem americké kapely Hootie & The Blowfish po letech velmi rušno. Nedávno vystoupili ve finálovém kole amerického The Voice, odstartovali turné společně s Barenaked Ladies a především připomínají čtvrt století od vydání svého debutového alba "Cracked Rear View", které je jedním z nejúspěšnějších desek devadesátých let. Obsahuje hity jako "Hold My Hand", "Only Wanna Be With You" a především Grammy oceněnou "Let Her Cry", prodalo se ho přes jednadvacet miliónů kusů a je devatenáctým nejprodávanějším americkým alb všech dob. Výroční edice bude k dostání ve dvou podobách. První obsahuje remasterovanou verzi nahrávky a také druhý disk s různými bonusy včetně raritních verzí z dob začátků kapely. Druhá pak nabídne disky hned čtyři a přidá živé verze a také verzi alba na DVD.


Jan Bartoš - Leoš Janáček: Klavírní dílo (Supraphon)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: klasická hudba

Jan Bartoš - Leoš Janáček: Klavírní dílo
Po albech věnovaných Mozartovi a Beethovenovi se český klavírní virtuos Jan Bartoš rozhodl vrátit ke svým slezským kořenům a materiál pro svoji další nahrávku vybíral z díla Leoše Janáčka, který v raném období své kariéry usiloval o dráhu klavírního virtuosa. Bartoš tak ve svém pohledu ztvárnil "Opus č. 1, Thema con variazioni", "Vzpomínku. Noc moto", obě části "Po zarostlém chodníčku", "Sonátu pro klavír 1. X. 1905 es moll" a také opus "V mlhách". Jejich ukázky i verzi alba ve vysokém rozlišení nabízí stránky vydavatelství Supraphon.


Martin Matys & Kenny Rough - 20 000 mil pod morom (Warner Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: hip hop

Martin Matys & Kenny Rough - 20 000 mil pod morom
Slovenský rapper Martin Matys vydává své druhé album, které s jedinou výjimkou produkoval Kenny Rough, jehož můžete znát třeba i z nahrávek Paulieho Garanda. Původně mělo vzniknout jen několik tracků jako digitální EP, ovšem Matys a Kenny si umělecky porozuměli natolik, že nakonec natočili plnohodnotné album s názvem "20 000 mil pod morom". Podílela se na něm řada hostů, jako například Idea, Renne Dang, slovenští kolegové Supa a Boy Wonder, Laura Weng, VR & Samuel Hošek, Dyzivv nebo zmíněný Paulie Garand. Kompletní sadu ochutnávek už dvojice servíruje na YouTube labelu TyNikdy.


Doyle Lawson & Quicksilver - Live In Prague
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: bluegrass / gospel

Doyle Lawson & Quicksilver - Live In Prague
Světoznámý český výrobce mandolín a bendž Rostislav Čapek si sem tam pozve některého představitele amerického bluegrassu na koncert. Letos v lednu jeho pozvání přijala ikona tohoto stylu a držitel řady ocenění Doyle Lawson a jeho kapela Quicksilver. Koncert proběhl v kinosále Dlabačov hotelu Pyramida a byla to jediná příležitost je vidět v Evropě. Na tomto koncertě vznikl i jeho záznam, který nyní vychází pod názvem "Live In Prague" a je to poprvé v historii, kdy vychází živé CD této tradiční americké hudby natočené v ČR.


V krátkosti

  • Gaby Moreno & Van Dyke Parks - !spangled! (Warner Music)
    Společné album legendárního amerického hudebního skladatele Van Dyka Parkse a guatemalské zpěvačky Gaby Moreno dostalo poněkud netradiční jméno "!spangled!" a dvojice pro něj přichystala celkem deset skladeb. Na první z nich se podílel také Jackson Browne. První ukázky uslyšíte na YouTube Gaby Moreno.
  • Alan Silvestri - Avengers Endgame (soundtrack) (Universal)
    Filmový trhák "Avengers Endgame" se už pár týdnů prohání světovými kiny a trhá rekord za rekordem. Zda si bude podobně vést soundtrack k němu, který má na svědomí autor scénické hudby Alan Silvestri, to se teprve uvidí.
  • Bear McCreary - Godzilla: King Of Monsters (soundtrack) (Warner Music)
    To v případě dalšího snímku "Godzilla: King Of Monsters" úspěšnost ještě tak jasná není, ani v případě filmu, ani u soundtracku. Ten má na svědomí americký skladatel Bear McCreary a na albu jeho kompozice rozdělili na dvě CD a šestadvacet skladeb.

Dále vychází:

Bear McCreary - Outlander: Season 4 (soundtrack) (Sony Music)
Bill Evans - Evans In England (Bertus)
Buck Owens - The Complete Capitol Singles (Warner Music)
Kirk Franklin - Long Live Love (Sony Music)
Okta Logue - Runway Markings (Warner Music)
Různí - Top20.cz 2019/1 (Universal)

Vychází na vinylu:
Ash - '94 -'04 - The 7'' Singles Box Set (Warner Music)
A-WA - Bayti Fi Rasi (Warner Music)
Depeche Mode - Black Celebration (Sony Music)
Depeche Mode - Music For The Masses (Sony Music)
Duff McKagan - Tenderness (Universal)
Kenny Wayne Shepherd - The Traveler (Bertus)
Khalid - Free Spirit (Sony Music)
Okta Logue - Runway Markings (Warner Music)
Sasha Sloan - Loser (Sony Music)
Venom - In Nomine Satanas (Warner Music)
XIII.Století - Frankenstein (Warner Music)
Yonaka - Don'T Wait 'Til Tomorrow (Warner Music)

Reedice:
Venom - In Nomine Satanas (Warner Music)

NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Ondřej Klímek (Behind the Door, Vltava) - U Behind the Door je klíčovým prvkem kamarádství
Rozhovory: Ondřej Klímek (Behind the Door, Vltava) - U Behind the Door je klíčovým prvkem kamarádství Saxofonista a flétnista má výrazný podíl na tom, jak zní v posledním desetiletí kultovní Vltava, ale vídat ho na pódiu můžeme coby sidemana mnoha větších či menších muzikantů. Už dvacet let má ale také žánrově fluidní... čtěte zde
Vydáno: 25.02.2024 09:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
Zara Larsson - Venus 6/10
Minirecenze: "Venus" Zary Larsson je jen dalším kouskem do její průměrné sbírky Někdy se zdá, že zásobárna severských popových interpretek nemůže nikdy vyschnout. Jenže taky není všechno zlato, co se třpytí. Taková Zara Larsson má sice na svém triku několik docela velkých hitů, na ploše celých desek se jí... čtěte zde
Vydáno: 24.02.2024 09:00 v sekci Recenze | Minirecenze
Depeche Mode, O2 arena, Praha, 22.2.2024
Naživo: Depeche Mode v Praze skvěle zahráli, svou show ale neoslnili Depeche Mode na prvním ze dvou letošních českých halových koncertů precizně odehráli průřez svou bohatou diskografií, zklamali ale odfláknutou vizuální show. Snad i proto byla atmosféra v hale o trošku chladnější, než by se dalo... čtěte zde
Vydáno: 23.02.2024 14:13 v sekci Naživo
Pět nejlepších balad od Jennifer Lopez zpívaných ve španělštině
Top 10: Pět nejlepších balad od Jennifer Lopez zpívaných ve španělštině Jennifer Lopez vždy seděla na dvou židlích - zpívala i hrála. Ani v oblasti hudby, kde je známá dynamickými vystoupeními a spojováním žánrů, nezůstala pouze u angličtiny. Nyní se zaměříme na zpěvaččiny nejlepší skladby ve... čtěte zde
Vydáno: 23.02.2024 08:00 v sekci Publicistika | Top 10
Tokhi - My Mother Told Me
Video: Premiéra: Tokhi po bubenické řeži přichází s vlastní úpravou hitu ze seriálu "Vikingové" V závěru loňského roku vydal Tokhi, bubenický mág a guru projektu Groove Army, předělávku "Valhala čeká nás". Místo tradičních paliček se chopil mikrofonu a kultovní hit přetextoval a přearanžoval. Nyní na tento počin navazuje... čtěte zde
Vydáno: 22.02.2024 18:18 v sekci Audio / Video | Video
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Kanye West a Ty Dolla $ign si podrobili český albový žebříček, digitálu vládne Benson Boone (22.02.2024 09:40)
- Nové desky 7/2024 - od Jennifer Lopez přes Idles po Jasona Derula (21.02.2024 22:39)
- Jen Kateřina Marie Tichá konkuruje rapu: její "Plamen" rozpálil top pětku albového žebříčku (15.02.2024 10:30)
- Andělským nominacím vévodí November 2nd a Viktor Sheen (15.02.2024 09:36)
- Nové desky 6/2024 - od Thoma Artwaye přes Zaru Larsson po Ushera (14.02.2024 21:31)
- Dua Lipa stále vládne českým rádiím, Miley Cyrus je mezi nejhranějšími už déle než rok (08.02.2024 16:00)
- Nové desky 5/2024 - od Kateřiny Marie Tiché přes L Devine po Kirina J Callinana (07.02.2024 16:00)
- Video: Podívejte se na celý koncert Calina a Viktora Sheena z O2 areny (06.02.2024 16:00)
- Dua Lipa a Robin Zoot potvrdili vedení v českých žebříčcích (02.02.2024 08:00)
- Nejvíce šancí na Anděly mají Viktor Sheen, Calin, Anna K., J.A.R. nebo Jelen (01.02.2024 10:21)

ALBUM TÝDNE 08/2024

Brittany Howard
What Now

Brittany Howard má za sebou kariéru kytaristky a frontwoman blues-rockové skupiny Alabama Shakes. Na svém sólovém debutu "Jaime" z roku 2019 pracovala se širším hudebním plátnem zahrnujícím prvky soulu, elektroniky, jazzu a popu. A po této hluboce osobní desce se vrací s její následovnicí "What Now".

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Čt 29.02.
Shawn James (US) (Forum Karlín, Praha)
St 06.03.
Zara Larsson (SWE) (Forum Karlín, Praha)
Čt 07.03.
DJ Shadow (US) (Roxy, Praha)
Ne 10.03.
Madison Beer (US) (SaSaZu, Praha)
Po 11.03.
Idles (UK) (SaSaZu, Praha)
St 13.03.
Avatar (SWE) (SaSaZu, Praha)
Pá 15.03.
Sophie Ellis-Bextor (UK) (Palác Akropolis, Praha)
Út 19.03.
Katapult (CZ) (Forum Karlín, Praha)
Pá 22.03.
Ewa Farna (CZ) (O2 arena, Praha)
Ne 24.03.
Jason Derulo (US) (O2 arena, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík The Prodigy Prince Justin Bieber Dua Lipa Kanye West Viktor Sheen Karel Gott Depeche Mode Lucie Vondráčková Taylor Swift Madonna BTS Beyoncé Ty Dolla $ign Ed Sheeran Michal Prokop Billie Eilish Queen Lady Gaga
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2024 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2023 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
Zavřít reklamu