Miro Jaroš a Barbara Haščáková - Nepozerám

Ženská polovina dua MC Erik a Barbara se vrací v duetu s Miro Jarošem "Nepozerám"

Vydáno: 01.08.2014 09:10 v sekci Video - Milan Menčík | foto: facebook interpreta
Ti, kteří si pamatují legendární slovenské duo devadesátých let MC Erik a Barbara, mohou zpozornět. Jeho krásnější část Barbara Haščáková o sobě dlouho nedala nic vědět, na přelomu století se odstěhovala na Floridu a vydala tři sólová alba určená pro americký trh. Jenže nyní slovenský zpěvák a producent Miro Jaroš k písni "Nepozerám" potřeboval někoho, kdo by mu nazpíval ženské vokály, a oslovil proto svoji krajanku. "Písnička se jí líbila, navrhla mi, abychom ji udělali jako duet. Z toho jsem se zaradoval a šli jsme do toho," řekl Jaroš, který je autorem písně.

Miro Jaroš a Barbara - Nepozerám
© facebook interpreta
I když své party natáčeli každý zvlášť na vzdálenost tisíců kilometrů, čtyřiatřicetiletá Haščáková přece jenom na Slovensko přicestovala, aby se účastnila natáčení videoklipu. Ten dvojice natočila v luxusním prezidentském apartmá na pobřeží Dunaje. "Spolupráce byla velmi profesionální, Barbara má kolem sebe určitou auru, hvězdnost, která se nedá naučit, o kterou nemůžete přijít. Vzbuzuje v lidech emoce, přirozený zájem, který je někdy až nepříjemný, ale svým způsobem fascinující. Tak jako její život a kariéra," vyznal se Jaroš, jenž si prý natáčením splnil svůj dětský sen.

Příběh písně i videoklipu vypráví o muži, který chodí sledovat ženu svých snů. Ta o tom ví a určitého erotického dusna a napětí si oba mezi sebou užívají. Písnička je takovým lehkým popovým vánkem s moderním tanečním spodkem. Haščákové hlas sice ve slokách zní malinko sytěji a zastřeněji, než jsme bývali zvyklí, v refrénu už se ale rozezní do výšek, ve kterých ji díky hitům "Sen" či "Keď príde láska" důvěrně známe. Jedná se o určité dejá vu, které Jaroš svým projevem nikterak neruší. Hlasy k sobě velmi příjemně ladí a celkový výsledek je tak povedený i v kontextu s obrazovým ztvárněním. Haščákové výzor totiž stojí i po letech za to.

8/10

  • Miro Jaroš - budúcnosť slovenskej hudby (Dušan, 01.08.2014 17:34) Reagovat

    Keď som pred asi desiatimi rokmi sledoval prvú sériu slovenskej superstar, nikdy by som nepovedal, že práve (najmä porotou zatracovaný) Miro sa takto vypracuje. Miro je jednoznačne najväčším prekvapením všetkých sérii SuperStar... Navyše je aj skvelým skladateľom, ktorý píše chytľavé hity aj svojim kolegom, napr. Dominike Mirgovej, ktorej posledné album sa nesie práve pod jeho taktovkou.

    • Re: Miro Jaroš - budúcnosť slovenskej hudby (libena, 01.08.2014 20:43) Reagovat

      Souhlas, i já jsem první sk superstar sledovala, byla parádní! nejvíce se předpovídala budoucnost tomáši bezdedovi, vítězce katce koščové nebo finalistce martině šindlerové.
      miro zkusil od poroty a hlavně od pala habery dosti posměchu, ale jeho boro boro je památné :-)
      miro je skvělý i dnes a dokazuje to např.tímto songem...

  • Hmm, tak to nebylo vůbec špatný!... (Adam, 03.08.2014 10:41) Reagovat

    Hmm, tak to nebylo vůbec špatný!

  • __ (johndoe, 05.08.2014 11:40) Reagovat

    refren pripomina inzerat od krystov

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Pocta Davidu Stypkovi, O2 universum, Praha, 12.1.2026
Naživo: Stále tu s námi je. Pocta Davidu Stypkovi vyvrcholila závěrečným pondělním koncertem Vzpomínkové koncerty věnované Davidu Stypkovi uzavřely dvě vyprodané pražské zastávky v O2 universu. Jeho písně v orchestrálních aranžích zahrála Moravská filharmonie Olomouc, za mikrofonem se střídali Mirai Navrátil, Kateřina... čtěte zde
Vydáno: 14.01.2026 13:00 v sekci Naživo
Václav Noid Bárta - Vteřina 8/10
Video: Václav Noid Bárta songem a klipem "Vteřina" apeluje na bezpečnost na silnicích Zlatý slavík Václav Noid Bárta vydal závěrem loňského roku sólovku "S časem se hádám". Jedenáctipoložkový tracklist otevírá "Vteřina", která vyšla aktuálně jako singl s klipem. Některé další zaražené kousky už znáte,... čtěte zde
Vydáno: 14.01.2026 08:16 v sekci Audio / Video | Video
Nové desky 1/2026 - od Alter Bridge přes Blue po The Kid Laroi
Nové desky 1/2026 - od Alter Bridge přes Blue po The Kid Laroi Hudební novinky v novém roce sice ožívají pomalu, ale něco se přece jen děje. Své desky představili třeba britští Blue, američtí rockeři Alter Bridge, Australan The Kid Laroi, countryový hudebník Zach Bryan, indie rockeři The... čtěte zde
Vydáno: 13.01.2026 14:30 v sekci Novinky | Nové desky
Na koho si letos dát pozor? BBC Sound of 2026 vyhrála Skye Newman
Na koho si letos dát pozor? BBC Sound of 2026 vyhrála Skye Newman Britské Radio 1 vyhlásilo výsledky své oblíbené tipovačky BBC Sound of pro rok 2026. Novou tváří, u které si vsadilo, že ji letos uvidíme - nebo alespoň ostrovní posluchači - úplně všude, se stala Skye Newman. Pro londýnskou... čtěte zde
Vydáno: 13.01.2026 08:00 v sekci Novinky
Marta Santos - Aquí no sobra nadie 8/10
Recenze: Takto zní současná Andalusie: Marta Santos na "Aquí no sobra nadie" umíchala radostný koktejl popu, flamenca a tanečních rytmů Čeští posluchači se nejspíš se španělskou zpěvačkou Martou Santos setkali až díky nedávnému hitu "Lo Que Pasó, Pasó" s Alvarem Solerem. Ten na podzim opanoval i naše rádia. Rodačka ze slunečné Sevilly vzápětí přišla i se... čtěte zde
Vydáno: 12.01.2026 00:00 v sekci Recenze
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Nejvíc nej: "ČESKÝ SLAVÍK NIKOHO NEZAJÍMÁ!" 10 nejčtenějších článků roku 2023 (01.01.2024 19:45)
- Zemřela Barbara Haščáková (03.12.2023 14:02)
- Nové desky 48/2020 - od Shawna Mendese přes Gone Is Gone po Yungbluda (08.12.2020 08:00)
- Konec Slavíků na Slovensku: kvůli slabému zájmu veřejnosti anketa skončila (17.10.2013 09:11)
- Maduar slaví čtvrtstoletí, na pódiu jim popřejí i MC Erik a Barbara (23.04.2011 12:46)
- Nové desky pro 13. týden (23.03.2008 05:00)
- Miro Jaroš po tvůrčí odmlce přichází s novým albem (22.03.2008 16:39)
- Publicistika: Co poslouchá musicserver (10.) (14.07.2007 05:00)
- Barbara Haščáková uvažuje o koncertech na Slovensku (23.02.2007 10:36)
- Universal nabídne výběrová alba za výhodnou cenu (24.08.2004 18:15)

ALBUM TÝDNE 02/2026

Marta Santos
Aquí no sobra nadie

Čeští posluchači se nejspíš se španělskou zpěvačkou Martou Santos setkali až díky nedávnému hitu "Lo Que Pasó, Pasó" s Alvarem Solerem. Ten na podzim opanoval i naše rádia. Rodačka ze slunečné Sevilly vzápětí přišla i se svou druhou studiovkou "Aquí no sobra nadie", která stojí za pozornost i mimo rodnou zemi.

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

So 17.01.
Stodola Michala Tučného (O2 arena, Praha)
Út 20.01.
Gregory Porter (O2 universum, Praha)
Pá 23.01.
Andrea Bocelli (IT) (O2 arena, Praha)
Ne 25.01.
Lorna Shore (US) / Whitechapel (US) / Shadow Of Intent (US) / Humanity’s Last Breath (SWE) (O2 universum, Praha)
Ne 25.01.
Raye (UK) (O2 arena, Praha)
Út 27.01.
ZAZ (FR) (O2 universum, Praha)
So 31.01.
Benjamin Amaru (CH) (Café V lese, Praha)
Čt 05.02.
Béla Fleck / Edmara Castañedy / Antonio Sánchez (US/CO/MEX) (Archa+, Praha)
So 07.02.
Alfa Mist (UK) (MeetFactory, Praha)
Po 09.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Sono Centrum, Brno)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík The Prodigy Prince Justin Bieber Taylor Swift Madonna Coldplay Beyoncé Lady Gaga Ewa Farna
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2026 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe