Liam Gallagher s Beady Eye natočil nové video a pohaněl Daft Punk

Vydáno: 30.05.2013 10:21 v sekci Novinky - Milan Menčík | foto: facebook interpreta
Liam Gallagher
© Andy Whitton/NME
Liam Gallagher je muž mnoha tváří a své slávy a vlivu využívá a hlavně zneužívá k tomu, aby mohl své názory doslova na všechno, i na to, co by mu mohlo být zcela ukradeno, prezentovat a média o něm psala. Jeho činy mohou být ale mnohokrát zcela opačné, než jsou slova.

10. června vystoupí s formací Beady Eye v rámci show The X Factor, kterou přitom v minulosti označil za otravnou. Háček je v tom, že pořad je hojně sledovaný, čehož chce Gallagher využít k propagaci nové desky "BE". "Vystoupíme v X Factoru. Neřeším to. Jsme rokenrolové hvězdy a je nepopíratelný fakt, že X Factor sleduje hodně lidí a takovou příležitost musíme využít," řekl listu Daily Mirror.

To by se dalo ještě jakž takž pochopit, proč se ale tento tlučhuba pustil do nyní veleúspěšného dua Daft Punk a jeho singlu "Get Lucky", jasno není. Listu The Sun přesto poskytl šťavnatý komentář, jehož překlad bude díky vynechávání anglického slova, začínajícího na písmeno f, zhruba o polovinu kratší. "Napsal bych ho za hodinu. Nechápu, proč jsou z něj všichni tak nadšení." Ani image robotů mu zrovna není po srsti. "Dejte si dolů ty své prokleté helmy a podíváme se, jak vypadáte bez nich," okomentoval jejich vzhled.

Pecka "Get Lucky" přitom zválcovala hitparády a v Británii se stala dokonce s téměř šest set padesáti tisíci kusů nejprodávanějším singlem letošního roku.

Beady Eye zatím natočili videoklip k novému singlu "Second Bite Of The Apple". Tato píseň se bude nacházet na desce "BE", která vyjde desátého června. Gallagher si zatím nemůže vynachválit spolupráci s producentem Davem Sittekem. "Je to bezpochyby nejlepší producent, s jakým jsem kdy pracoval. Skutečně jsme dali hlavy dohromady a pustili se do práce. Čisté hlavy, žádné hlouposti z devadesátých let. Tato nahrávka je pro nás opravdu něčím výjimečná," dodal. Jestli je to další z výplodů jeho zbytnělého ega, nebo pravda, se sami přesvědčíte hned pod článkem.


  • slabé (shraddha, 30.05.2013 11:22) Reagovat

    Když si vedle sebe postavíme Noelovo High Flying Birds a Liamovo Beady Eye, nic naplat, ale je to jako vysoká škola proti mateřské školce...

  • spokojenost (Jurij04, 04.06.2013 22:54) Reagovat

    Desku jsem si už poslechl. Skladby se mi vcelku líbí. Je to Liamovo styl. V žádném případě bych Beady Eye nesrovnával s High Flying Birds. BTW... Oba interpreti zvládají svoji práci. Desku BE si určitě nejednou poslechnu.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Pocta Davidu Stypkovi, O2 universum, Praha, 12.1.2026
Naživo: Stále tu s námi je. Pocta Davidu Stypkovi vyvrcholila závěrečným pondělním koncertem Vzpomínkové koncerty věnované Davidu Stypkovi uzavřely dvě vyprodané pražské zastávky v O2 universu. Jeho písně v orchestrálních aranžích zahrála Moravská filharmonie Olomouc, za mikrofonem se střídali Mirai Navrátil, Kateřina... čtěte zde
Vydáno: 14.01.2026 13:00 v sekci Naživo
Václav Noid Bárta - Vteřina 8/10
Video: Václav Noid Bárta songem a klipem "Vteřina" apeluje na bezpečnost na silnicích Zlatý slavík Václav Noid Bárta vydal závěrem loňského roku sólovku "S časem se hádám". Jedenáctipoložkový tracklist otevírá "Vteřina", která vyšla aktuálně jako singl s klipem. Některé další zaražené kousky už znáte,... čtěte zde
Vydáno: 14.01.2026 08:16 v sekci Audio / Video | Video
Nové desky 1/2026 - od Alter Bridge přes Blue po The Kid Laroi
Nové desky 1/2026 - od Alter Bridge přes Blue po The Kid Laroi Hudební novinky v novém roce sice ožívají pomalu, ale něco se přece jen děje. Své desky představili třeba britští Blue, američtí rockeři Alter Bridge, Australan The Kid Laroi, countryový hudebník Zach Bryan, indie rockeři The... čtěte zde
Vydáno: 13.01.2026 14:30 v sekci Novinky | Nové desky
Na koho si letos dát pozor? BBC Sound of 2026 vyhrála Skye Newman
Na koho si letos dát pozor? BBC Sound of 2026 vyhrála Skye Newman Britské Radio 1 vyhlásilo výsledky své oblíbené tipovačky BBC Sound of pro rok 2026. Novou tváří, u které si vsadilo, že ji letos uvidíme - nebo alespoň ostrovní posluchači - úplně všude, se stala Skye Newman. Pro londýnskou... čtěte zde
Vydáno: 13.01.2026 08:00 v sekci Novinky
Marta Santos - Aquí no sobra nadie 8/10
Recenze: Takto zní současná Andalusie: Marta Santos na "Aquí no sobra nadie" umíchala radostný koktejl popu, flamenca a tanečních rytmů Čeští posluchači se nejspíš se španělskou zpěvačkou Martou Santos setkali až díky nedávnému hitu "Lo Que Pasó, Pasó" s Alvarem Solerem. Ten na podzim opanoval i naše rádia. Rodačka ze slunečné Sevilly vzápětí přišla i se... čtěte zde
Vydáno: 12.01.2026 00:00 v sekci Recenze
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Oasis a bratrská láska: Noel přiznal, že zapomněl, jak je Liam vtipný (20.08.2025 17:04)
- Naživo: Návrat Oasis je splněným snem fanoušků. Byli jsme na nich v londýnském Wembley (29.07.2025 10:44)
- "Interstella" Daft Punk už se řítí do kin (10.12.2024 17:39)
- Vizuální a zvuková odysea "Interstella 5555" nabízí strhující cestu do hlubin alba "Discovery" elektronického dua Daft Punk (02.12.2024 17:55)
- U Oasis všechno dobrý. Liam už nebude bráchovi nadávat do "brambor" (09.09.2024 13:44)
- Je to oficiální: Oasis jsou zpět (27.08.2024 09:14)
- Na okraj: Začíná týden zázraků. Linkin Park i Oasis se (asi) vracejí na scénu. Zahrají i v Česku? (26.08.2024 09:13)
- Fotogalerie: Třetí a čtvrtý den třicátého ročníku maďarského festivalu Sziget ve fotografiích (11.08.2024 14:27)
- Naživo: Stormzy si na Szigetu získal snad úplně každého. Liam Gallagher mu musel nadšený dav závidět (10.08.2024 18:30)
- Stárnoucí Liam Gallagher přiznává: "Jde to se mnou z kopce" (06.04.2024 13:24)

ALBUM TÝDNE 02/2026

Marta Santos
Aquí no sobra nadie

Čeští posluchači se nejspíš se španělskou zpěvačkou Martou Santos setkali až díky nedávnému hitu "Lo Que Pasó, Pasó" s Alvarem Solerem. Ten na podzim opanoval i naše rádia. Rodačka ze slunečné Sevilly vzápětí přišla i se svou druhou studiovkou "Aquí no sobra nadie", která stojí za pozornost i mimo rodnou zemi.

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

So 17.01.
Stodola Michala Tučného (O2 arena, Praha)
Út 20.01.
Gregory Porter (O2 universum, Praha)
Pá 23.01.
Andrea Bocelli (IT) (O2 arena, Praha)
Ne 25.01.
Lorna Shore (US) / Whitechapel (US) / Shadow Of Intent (US) / Humanity’s Last Breath (SWE) (O2 universum, Praha)
Ne 25.01.
Raye (UK) (O2 arena, Praha)
Út 27.01.
ZAZ (FR) (O2 universum, Praha)
So 31.01.
Benjamin Amaru (CH) (Café V lese, Praha)
Čt 05.02.
Béla Fleck / Edmara Castañedy / Antonio Sánchez (US/CO/MEX) (Archa+, Praha)
So 07.02.
Alfa Mist (UK) (MeetFactory, Praha)
Po 09.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Sono Centrum, Brno)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík The Prodigy Prince Justin Bieber Taylor Swift Madonna Coldplay Beyoncé Lady Gaga Ewa Farna
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2026 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe