TOPlist
shop.musicserver.cz

Zadržený Randy Blythe může být propuštěn na kauci

Vydáno: 30.06.2012 21:54 v sekci Novinky - Marek Odehnal | foto: facebook interpreta
Lamb Of God
© facebook interpreta
Jak jsme vás již informovali, čtvrteční pražský koncert groovemetalových Lamb Of God se neuskutečnil z důvodu zadržení jejich vokalisty Randyho Blythea. Ten byl českou policií obviněn z ublížení na zdraví s následkem smrti.

Od té doby se udála řada dalších událostí, které si nyní shrňme. V sobotu kolem desáté hodiny ranní stanul vokalista před soudem, který rozhodl o uvalení vazby z důvodu bezprecedentního nebezpečí útěku zpěváka ze země během vyšetřování.

Zároveň ale rozhodl o možnosti kauce, díky které může být vokalista už v pondělí z vazby vykoupen. Ta byla stanovena na dvě stě tisíc dolarů (čtyři miliony korun), což je podle přiznání českým vyšetřovatelům muzikantův roční příjem.

V případě tohoto scénáře by celá kapela okamžitě odjela ze státu a zpěvák by byl stíhán na svobodě. Jeho následné vydání zpět do České republiky v případě uznání viny by ovšem bylo nejspíš velmi problematické.

V hudebním světě se mezitím strhla velká vlna nevole na Blytheovo zadržení a řada slavných umělců jako Slash, Mike Portnoy, Devildriver nebo Lacuna Coil žádá slepě jeho okamžité propuštění navzdory tomu, že se vokalistova nevina ještě rozhodně neprokázala. Nikdo navíc neprojevil žádnou lítost nad smrtí mladého metalového fanouška, který mohl být stejně tak příznivcem a návštěvníkem koncertů každého z nich.

Velmi negativně a ostře na celou situaci reaguje také široká metalová fanouškovská obec ve světě, která na sociálních sítích a internetových fórech nešetří ostrými slovy na adresu naší země, kterou označuje za totalitní. Kauzu budeme i nadále monitorovat.

  • hm hm :) (Poopy McBobák, 01.07.2012 00:36) Reagovat

    tak pokud ho ochranka dvakrát sundala tak tam neměl lézt potřetí. zrovna tahle kapela má koncerty rozjetý jak kráva tak se nedivim že to Randy s reakcí trochu přehnal, ale upřímně byla to vina toho fanouška, neměl tam lézt. po incidentu s Dimebagem bych taky vykopnul každýho kdo by se mi tam na podium sral. že na fanoušky Randy řval COME ON UP je debilní argument, viděl jsem na koncertech zpěváky řvát horší věci a nic se nestalo. snad to dopadne dobře pro Randyho

    • Re: hm hm :) (Turbolachtan, 01.07.2012 05:18) Reagovat

      Po přečtení tvého komentáře si přeji jen jednu věc. Rád bych se dožil dne, kdy ti nějaký ožralý kretén řekl Nečum na mě. A pak ještě jednou, a pak tě zabil. A potom, až bude tvoje maminka plakat na pohřbu, rád bych za ní došel a řekl: Co pláčete, vždyť si za to debil může sám. Dvakrát mu řekl ať na něj nečumí a on čuměl dál, takže je logický, že ho zabil, no. Teď jen doufat, že toho chlápka propustí, když ho dvakrát varoval, což z něj de facto dělá nevinného.

      Ale teď trochu vážněji. Kolik tun hoven v hlavě člověk musí mít aby uvažoval jako ty? Dá se to vyčíslit?

      • Re: hm hm :) (Poopy McBobák, 01.07.2012 08:24) Reagovat

        absolutně nechápu jak ta reakce souvisí s tim co jsem napsal? ten debílek dělal něco co bylo zakázaný a byla jen a POUZE jeho chyba že to udělal potřetí. to neni o nějakým čumění, to je prostě jako by někde byla cedule kde je napsáno VSTUP ZAKÁZÁN JINAK DOSTANEŠ NA PRDEL a ty jsi tam stejně šel. to že umřel byla nešťastná náhoda ale to že ho sundali z podia bylo něco co mohl čekat. Lamb of God nejsou žádná Eva s Vaškem aby každýmu kdo vleze na podium potřásli rukou a dali mu dárkovej balíček s tričkem a nahrávkou vánočních koled. při koncertě si to má každej užívat a ne se sápat za kapelou aby pak u piva mohl říct svejm dementním kámošům HELE NESTÁL JSEM OD NICH 3 METRY JAKO OSTATNÍ ALE JEN METR. až zde bude prezident USA a bude zase mít ochranku jak prase tak si schválně zkus se protlačit až k němu a pokud tě někdo nestřelí do palice tak budu tvůj názor respektovat. ale já myslim že bys stejně schytal ránu ale pak by spíš říkali OŽRALÝ HOVADO SE CPALO TAM KAM NEMĚLO A OCHRANKA DĚLALA SVOJÍ PRÁCI.

        • Re: hm hm :) (ramm, 01.07.2012 10:20) Reagovat

          Ochranka dělala svojí práci špatně, pokud ten člověk zemřel..

        • Re: hm hm :) (Turbolachtan, 01.07.2012 10:39) Reagovat

          ACH MŮJ BOŽE TY PÍŠEŠ TAKOVÝ HOVNA ŽE JE TO NA CAPS LOCK.

          Ty si pořád neuvědomuješ co se stalo. On někoho zabil. Neúmyslně. To že tam ten člověk neměl být není a nemůže být omluva! Nebo je někde napsáno "je povoleno zabíjet návštěvníky koncertů, pakliže opakovaně polezou na pódium"? Uvědom si ty magore, že tu obhajuješ ožralý dementní hovado, který někoho zabilo jen proto, že vlezl na pódium. Pokud někdo tvému dítěti třikrát řekne, ať nejde na skluzavku a ono půjde a ten dotyčný ho zabije tak si řekneš "ok vole, varovals ho, chápu to?" Copak jsi vážně taková píča? Kecy o tom, že to není Eva a Vašek jsou naprosto irelevantní. I kdyby byl na koncertě Gorgoroth tak se tohle nesmí stát. Teď jen nevím, co je horší, jestli to, že někdo zemřel, nebo to, že iks procent fanoušků LoG (mimochodem extrémně sračkoidní kapely) stojí za člověkem, který je známým násilníkem, ožralou a retardem jen proto, že umí blekotat do mikrofonu.



DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Pohled do českých hitparád - 7. týden 2025
Českým rádiím kralují osmdesátkové hity, Lady Gaga v digitálních singlech stíhá Calina se Sofianem Návrat osmdesátkových hitů do éteru v současném kabátku nebere konce. Loni se do popředí domácího žebříčku prosadilo několik remixů písní z této dekády, tentokrát se na vrchol dostali Fast Boy s předělávkou klasiky "Self... čtěte zde
Vydáno: 20.02.2025 08:00 v sekci Novinky | České hitparády
Nové desky 6/2025 - od The Lumineers přes Lacuna Coil po Manic Street Preachers
Nové desky 6/2025 - od The Lumineers přes Lacuna Coil po Manic Street Preachers V hudebních novinkách se tentokrát sešla pestrá směsice interpretů. Společnou desku vydali Drake a PartyNextDoor, tvrdší žánry zastupují Lacuna Coil, britskou rockovou scénu Manic Street Preachers, folk-rock The Lumineers, r'n'b Alessia... čtěte zde
Vydáno: 19.02.2025 12:00 v sekci Novinky | Nové desky
Reverend Killjoy - The Outlaw’s Prayer 8/10
Recenze: Psanci z Reverend Killjoy střílí na debutu "Outlaw’s Prayer" proklatě přesnou municí Brňáci Reverend Killjoy o sobě dali vědět před rokem a půl podařeným EP "What Became of Reverend Killjoy?". Nyní konečně přichází plnokrevný debut "Outlaw’s Prayer", který přináší slušnou porci muziky nasycené atmosférou... čtěte zde
Vydáno: 19.02.2025 08:00 v sekci Recenze
Chef'Special, Neon Dreams, Rock Café, Praha, 17.2.2025
Naživo: Chef'Special spolu s Neon Dreams dovezli stadionový program do Rock Café a málem ho zbourali Rozhodně platí, že Chef'Special už výborná vystoupení odehráli. To se ví a spoustu svědků uvedeného najdete takřka po celém světě. Že už ale v půlce února budeme mít kandidáta na koncert roku, s tím asi nepočítal vůbec... čtěte zde
Vydáno: 18.02.2025 12:00 v sekci Naživo
Lacuna Coil - Sleepless Empire 7/10
Recenze: Na "Sleepless Empire" Lacuna Coil se střídají skvělé skladby s průměrnými Jedna z nejpopulárnějších italských metalových kapel Lacuna Coil si do svého katalogu nadělila jubilejní desáté studiové album "Sleepless Empire", na které fanoušci čekali dlouhých šest let. Povedlo se v posledních letech spíše... čtěte zde
Vydáno: 18.02.2025 08:00 v sekci Recenze
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Nové desky 6/2025 - od The Lumineers přes Lacuna Coil po Manic Street Preachers (19.02.2025 12:00)
- Recenze: Na "Sleepless Empire" Lacuna Coil se střídají skvělé skladby s průměrnými (18.02.2025 08:00)
- Audio: Duff McKagan a Slash z Guns N' Roses spojili síly v překvapivě metalovém charitativním singlu "I Can Breath" (12.12.2024 10:42)
- Nové desky 35/2024 - od Nicka Cavea & The Bad Seeds přes Palaye Royale po Monkey Business (04.09.2024 12:00)
- Recenze: Slash skládá na "Orgy of the Damned" radostnou, byť neobjevnou poklonu blues (02.06.2024 11:00)
- Nové desky 20/2024 - od Billie Eilish přes Slashe po Zayna (22.05.2024 11:00)
- Naživo: Slash v Brně: Bez Guns N' Roses, zato s vlastní tvorbou (19.04.2024 17:47)
- Fotogalerie: Slash s Mylesem Kennedym a The Conspirators se ukázali v brněnské hale (18.04.2024 23:57)
- Nejvíc nej: Dvanáctkrát featuring Slash aneb Tucet hostování kytarového mága všude možně (12.04.2024 08:00)
- Dream Theater i s Mikem Portnoyem za bicími míří do Prahy. Slibují tříhodinovou show (08.04.2024 17:06)

ALBUM TÝDNE 07/2025

Ludovico Einaudi
The Summer Portraits

Každá doba přináší nějakého hudebního génia, jehož tvorba se vám chtě nechtě vryje do paměti. Zatímco v období klasicismu to byl Mozart, o talentované skladatele není nouze ani v současné době. Pokud dáváte přednost minimalistickým dílům, neměl by vám uniknout Ludovico Einaudi.

10/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Pá 21.02.
Ericdoa (US) (Rock Café, Praha)
Pá 21.02.
35 let Indies (Fléda, Brno)
So 22.02.
Bullet For My Valentine (UK) + Trivium (US) (Forum Karlín, Praha)
Ne 23.02.
Cyndi Lauper (US) (O2 arena, Praha)
Čt 27.02.
Loreen (SWE) (Roxy, Praha)
Čt 27.02.
JJ Grey & Mofro (US) (Lucerna Music Bar, Praha)
Pá 28.02.
Kiasmos (ISL) (SaSaZu, Praha)
Út 04.03.
Dean Lewis (AUS) (Forum Karlín, Praha)
Út 04.03.
Animals As Leaders (US) / Night Verses (US) (Roxy, Praha)
St 05.03.
Alex Warren (US) (Roxy, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík Justin Bieber The Prodigy Prince Lady Gaga Madonna Lucie Vondráčková Beyoncé Taylor Swift Mirai Viktor Sheen The Weeknd Kabát Coldplay Pink Floyd Queen Vypsaná fiXa Linkin Park Jan Kavale Karel Gott
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím