© facebook interpreta Jeden ze zakládajících členů
The Bad Seeds Mick Harvey se vrací se druhou sólovou deskou. Pojmenoval ji "Two Of Diamonds" a vyjít by měla již koncem dubna.
Po úspěšném albu "One Man's Treasure" z roku 2005 se Harvey zavřel do svého studia v Grace Lane. Pracoval na nových písních a pár z nich i hned natočil. Následně zajel do Atlantis Studios v Melbourne, kde album, které psal necelých šest měsíců, dokončil. Po boku mu při tom stála doprovodná kapela, ve které figurují též
James Johnston a Thomas Wydler z
The Bad Seeds. Deska "Two Of Diamonds" je v Harveyho diskografii první, na které si nechal při jejím vzniku od svých kolegů z
The Bad Seeds poradit.
"Je to naprosto rozdílné, když jdete do studia a nahráváte tam s někým. Minulé album jsem dělal sám, pěkně krůček po krůčku. Tuhle desku jsme dodělávali až spolu ve studiu a kluci mě dotlačili k tomu, abych se nebál malinko experimentovat," uvedl k natáčení Harvey.
Album "Two Of Diamonds" vyjde 23. dubna, uvádět jej bude singl "Out Of Time Man", který Mick vydá pouze formou placeného downloadu.