Praha poprvé přivítá živelného techno producenta Loco Dice

Praha poprvé přivítá živelného techno producenta Loco Dice

Vydáno: 17.08.2016 16:05 v sekci Tiskové zprávy - Tisková zpráva | foto: facebook interpreta
Miluje techno a rád experimentuje. Se svou novou deskou se vydal ke svým hiphopovým začátkům, a tím vytvořil zajímavý můstek mezi black music a svou milovanou elektronikou. To a jeho energické show dokazují, že je díky svému africkému původu živelný ve všem, co dělá. Je jasné, že bude 2. prosince v Roxy pořádné horko.

Locodice plakát
© facebook interpreta
Tuniský rodák Yassine Ben Achour vyrůstal v Německu a jako teenager se začal věnoval rapu a mixování hip hopu. Sbíral úspěchy a dělal support umělcům, jako je Usher, Ice Cube, Jamiroquai nebo Snoop Dogg. Jeho uším se ale časem začala zamlouvat house music, od které chyběl jen krůček k technu, díky němuž se už několik let Yassine aka Loco Dice drží na špičce elektronické hudby. Několikrát byl jedním z headlinerů festivalu Awekenings, nejednou si střihl b2b set s legendou Carlem Coxem, byl residentem klubu DC10 na Ibize, vydává pod labely Cadenza nebo Cocoon a je spolumajitelem labelu Desolat.

Loco Dice je díky svým africkým kořenům živelný ve všem, co dělá. Ať už techno, house nebo minimal, vždy si našel svou vlastní, trochu jinou cestu. Po sedmi letech vydal své druhé a zatím poslední album "Underground Sound Suicide", ve kterém se tak trochu vrací ke svým hiphopovým kořenům. Právě oznámení hostů a prvního tracku "Get Comfy" s britským MC Giggs vyvolalo překvapené, ale pozitivní reakce. Ve svých setech skvěle reaguje na atmosféru a umí vytvořit tu správnou rovnováhu mezi melodickým a deepovým soundem. To potvrzuje i jeho poslední "Essential Mix".

Zdá se, že se mu prostě daří vše, na co sáhne. 2. prosince začne techno šílenství pod vedením Loco Dice. Vstupenky za 590 Kč + poplatky lze zakoupit na GoOut či Ticketpro v limitovaném počtu čtyř kusů na osobu. V Café NoD od 29.8. za zvýhodněnou cenu 600 Kč.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Marta Santos - Aquí no sobra nadie 8/10
Recenze: Takto zní současná Andalusie: Marta Santos na "Aquí no sobra nadie" umíchala radostný koktejl popu, flamenca a tanečních rytmů Čeští posluchači se nejspíš se španělskou zpěvačkou Martou Santos setkali až díky nedávnému hitu "Lo Que Pasó, Pasó" s Alvarem Solerem. Ten na podzim opanoval i naše rádia. Rodačka ze slunečné Sevilly vzápětí přišla i se... čtěte zde
Vydáno: 12.01.2026 00:00 v sekci Recenze
Bruno Mars - I Just Might 6/10
Video: Bruno Mars vsadil na jistotu. Předvídatelná novinka "I Just Might" navazuje na jeho starší hity Nové album po deseti letech je událostí, která v případě globální megahvězdy velikosti Bruna Marse rozhodně stojí za zvýšenou pozornost. Ještě než 27. února uslyšíme celou desku "The Romantic", můžeme zpěvákovu aktuální... čtěte zde
Vydáno: 11.01.2026 14:00 v sekci Audio / Video | Video
SHQ - Cestou necestou (Rozhlasové nahrávky (1967-70) 8/10
Recenze: Obsáhlý komplet rozhlasových nahrávek SHQ "Cestou necestou" nabízí jazzovou hostinu Jazz měl, alespoň v rámci (omezených) možností, za minulého režimu zelenou. Však také v určitých dobách umožnil rockerům hrát na platformě fúzujícího jazz-rocku a přikryl i jiné aktivity ze šedé zóny. Karel Velebný a jeho... čtěte zde
Vydáno: 11.01.2026 08:00 v sekci Recenze
Marika Gombitová - Bratislavská lýra 8/10
Recenze: Koncertní nahrávka "Bratislavská lýra" dokazuje, že Marika Gombitová na tomto festivalu vždy excelovala Jako my máme svou Lucii Bílou, Slováci vzhlížejí jako ke své pěvecké ikoně k Marice Gombitové. Ke zpěvačce, která svůj ohromný hudební dar musela částečně obětovat na oltář svému zdravotnímu stavu, ale nevzdala se. Album... čtěte zde
Vydáno: 10.01.2026 08:00 v sekci Recenze
Na první dobrou s Edem Sheeranem 8/10
Hudba v TV: "Na první dobrou" s Edem Sheeranem pobaví i jeho zapřisáhlé odpůrce Pokud už jste to kvůli stále horším a horším deskám s Edem Sheeranem vzdali, dejte mu alespoň hodinu času, abyste si ho zase zamilovali díky jednozáběrovému speciálu "Na první dobrou". A pokud patříte mezi jeho či filmové... čtěte zde
Vydáno: 09.01.2026 09:00 v sekci Recenze | Hudba v TV
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Naživo: Koncert jako šťavnatý burger. Usher byl v Berlíně za sexsymbol, kterému fanoušci olizovali třešně, na pódium pozval i Snap! (09.05.2025 19:00)
- Video: Snoop Dogg se v "Last Dance with Mary Jane" loučí s trávou. A oživil Toma Pettyho (30.04.2025 13:19)
- Nové desky 50/2024 - od Snoop Dogga s Dr. Dre přes The Cure po Helloween (18.12.2024 14:00)
- Nové desky 47/2024 - od Marilyna Mansona přes Pavola Hammela po Elvise Costella s T Bone Burnettem (27.11.2024 12:30)
- Nové desky 6/2024 - od Thoma Artwaye přes Zaru Larsson po Ushera (14.02.2024 21:31)
- Video: Podívejte se na Usherovu show v přestávce letošního Super Bowlu (12.02.2024 18:11)
- Usher: "Moje vystoupení na Super Bowlu bude poctou černé hudbě" (06.02.2024 17:28)
- Naživo: "Ten mrak se blížil." Jamiroquai ale neublížil! (23.06.2023 16:15)
- Naživo: Parný první den festivalu Metronome Prague trpěl řídkým programem i střídmou účastí (23.06.2023 13:32)
- Fotogalerie: To nejlepší přivezly první den na Metronome divoký holky. Vystoupila Aurora, Aiko, Tolstoys i Biig Piig. A taky Jamiroquai (23.06.2023 08:59)

ALBUM TÝDNE 02/2026

Marta Santos
Aquí no sobra nadie

Čeští posluchači se nejspíš se španělskou zpěvačkou Martou Santos setkali až díky nedávnému hitu "Lo Que Pasó, Pasó" s Alvarem Solerem. Ten na podzim opanoval i naše rádia. Rodačka ze slunečné Sevilly vzápětí přišla i se svou druhou studiovkou "Aquí no sobra nadie", která stojí za pozornost i mimo rodnou zemi.

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

So 17.01.
Stodola Michala Tučného (O2 arena, Praha)
Út 20.01.
Gregory Porter (O2 universum, Praha)
Pá 23.01.
Andrea Bocelli (IT) (O2 arena, Praha)
Ne 25.01.
Lorna Shore (US) / Whitechapel (US) / Shadow Of Intent (US) / Humanity’s Last Breath (SWE) (O2 universum, Praha)
Ne 25.01.
Raye (UK) (O2 arena, Praha)
Út 27.01.
ZAZ (FR) (O2 universum, Praha)
So 31.01.
Benjamin Amaru (CH) (Café V lese, Praha)
Čt 05.02.
Béla Fleck / Edmara Castañedy / Antonio Sánchez (US/CO/MEX) (Archa+, Praha)
So 07.02.
Alfa Mist (UK) (MeetFactory, Praha)
Po 09.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Sono Centrum, Brno)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík The Prodigy Prince Justin Bieber Taylor Swift Madonna Beyoncé Lady Gaga Coldplay Ewa Farna
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2026 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe