The Rage, nová staroušská superskupina

22.10.2003 11:16 - Luboš Kreč | foto: facebook interpreta

Deep Purple - live, 1
© Deep Purple
"Superskupina", která byla nově pokřtěna jako The Rage, sestává z bývalého baskytaristy Ozzyho Osbourna, Boba Daisleyho, bubeníka Lee Kerslaka (Uriah Heep, Ozzy Osbourne), klávesistů Dona Aireyho (Ozzy Osbourne, Black Sabbath, Rainbow) a Jona Lorda (Deep Purple), kytaristy Steva Morse (Deep Purple) a konečně také zpěváka Jimmyho Barnese (Cold Chisel).

Debutová deska The Rage vyjde zkraje roku 2004 na melbourneském labelu Liberation, který patří producentovi Michaelu Gudinskému. "Relentless", jak se bude CD jmenovat, bylo natočeno ve studiích na Floridě pod dohledem Darrena Schneidera (Deep Purple, Matchbox Twenty, Creed).

Album by mělo obsahovat pět zcela nových skladeb, jejichž autory jsou Steve, Jimmy, Lee a Bob, spolu s několika coververzemi letitých pecek z repertoáru Ozzyho Osbourna.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY