Pop-punkoví velikáni
Good Charlotte se po sedmi letech od vydání poslední nahrávky vracejí s energickým singlem "Rejects", který slouží jako předvoj jejich připravovaného alba "Motel Du Cap", které vyjde 8. srpna. Podle promo fotek kapely se comeback zřejmě odehrává bez bubeníka Deana Butterwortha, který v ní hrál od roku 2005.
Skladba přináší funkční mix staré školy a aktuálního zvuku. Skupina se patrně chce vrátit ke svým kořenům a zároveň se držet současných trendů. Textová linie pak oslavuje outsiderství a vzpurného ducha. Svým chytlavým refrénem a hravými riffy dává vzpomenout na éru alba "The Young & The Hopeless". Producenti Jordan Fish a Zakk Cervini navíc singlu dodali líbivý ostřejší zvuk.
Good Charlotte si na novince drží svou pop‑punkovou esenci, dělají to ale s patřičnou reflexí současné scény. "Rejects" nepatří mezi revoluční skladby, ale je přesně taková, jaká fanoušky potěší: hravá, upřímná a bez nánosu žánrového klišé.
Zábavný, částečně animovaný klip v režii Erika Rojase a Lenny Onto nabízí modelínovou verzi členů kapely. V prostřizích si pak fanoušci mohou užít i jejich
živou verzi. Rozhodně jde o plnokrevný návrat, na který se čekalo od vydání poslední desky "Generation Rx" z roku 2018.