Podle Anny K. je láska vzácnější než sůl. Klip "O Tobě i o mně" vychází z jejího příběhu

19.09.2022 17:44 - Josef Martínek | foto: BrainZone

Anna K. patří k naprostým stálicím českého rádiového éteru. Po úspěchu předloňského hitu "Na malou chvíli" si také aktuální singl "O Tobě i o mně" vede v žebříčku hranosti velmi dobře - na obou přitom spolupracovala s americkým producentem Chrisem Lordem-Algem, držitelem několika cen Grammy. Nyní se song inspirovaný zpěvaččiným skutečným vztahem konečně dočkal i své vizuální podoby. Tu má na svědomí Ondřej Kudyn, scénář napsal Ondřej Brejška.

Interpretka a její životní partner Tomáš Vartecký přenechali hlavní role Kláře Miklasové a Tomášovi Krutinovi, kteří si zahráli jejich o pětadvacet let mladší já - a zvládli to velmi věrohodně. Klip má typicky letní atmosféru: partička mladých lidí v něm vyráží na výlet do lomu Homolák - vidíme je běhat v poli, bavit se u táboráku i při koupání v oblečení, nechybí ani úsměvem končící rvačka. Dýchá z toho pohoda i lehká nostalgie, podpořená zpěvným refrénem: "Láska, ta se nerozpouští, je vzácnější než sůl..."

"Singl 'O Tobě i o mně' je inspirován naším společným životem, ale také příběhy lidí okolo nás. Není tedy úplně doslovně o nás dvou, ale je prostě o úžasné síle něčeho tak křehkého, co vzniklo před pětadvaceti lety a přežilo všechny překážky a úskalí, které život přináší. Jsme stále spolu a milujeme se, jako kdybychom spolu začali chodit včera," říká Anna K. a dodává: "Je to příběh kohokoliv, kdo se v něm najde. Jak to ale opravdu vše bylo na našem začátku, víme jen my dva a necháme si to jen pro sebe. Tohle prostě berte jako film."

Povedené video si vyžádalo i jednu oběť v podobě zpěvaččina přívěsku, který kdysi dostala od Varteckého a který je v klipu také vidět. Nešťastnou náhodou totiž tento dárek při natáčení spadl do vody a zůstal na dně lomu.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY