shop.musicserver.cz
Nové desky 14/2020 - od Nightwish přes The Strokes po Joea Satrianiho

Nové desky 14/2020 - od Nightwish přes The Strokes po Joea Satrianiho

Vydáno: 14.04.2020 08:00 v sekci Nové desky - Tomáš Parkan a Petra Hubáčková | foto: facebook interpreta

O Velikonocích zřejmě koledovali především rockeři. V košících jim přistála pomlázka v podobě Nightwish, The Strokes, Joea Satrianiho či Red. Hiphoppeři si musejí vystačit s Torym Lanezem a posmrtným debutem Cadeta, příznivci country se mohou těšit na duo Maddie & Tae, Johna Andersona a především projekt Seana a Sary Watkinsových.

V pátek 10. dubna vyšly tyto nové tituly:

The Strokes - The New Abnormal (Sony Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: indie rock / garage rock revival

The Strokes - The New Abnormal
Američtí The Strokes se vracejí s novou deskou po poměrně dlouhých sedmi letech, ale na jejich obranu je třeba poznamenat, že své fanoušky celou dobu netrápili. V mezidobí totiž vydali EP "Future Present Past", a tak příznivci ve výsledku čekali pouze roky čtyři. Šestou studiovku kvintet pojmenoval "The New Abnormal" a připravil pro ni celkem devět skladeb. Většinu si napsali sami členové kapely, ve třech si nechali vypomoci velmi vzácnými hosty, kterými byli Billy Idol, Tony James z The Sisters Of Mercy, Richard Butler a Tim Butler z The Psychedelic Furs. Hvězdnou sestavu pak završuje legendární Rick Rubin, jehož producentské portfolio by vydalo na poměrně obsáhlou encyklopedii nejen rocku. Není tedy divu, že podstatná část alba vznikla v Rubinově kalifornském studiu Shangri-La a většinu už uslyšíte na YouTube kanálu kapely. Pokud se vám zalíbí, můžete shánět také verzi na audiokazetě nebo vinylu.


Nightwish - Human. :II: Nature. (Mystic Production)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: symfonický metal

Nightwish - Human. :II: Nature.
Finská metalová formace Nightwish nám zpříjemňuje nadcházející jarní dny svou novinkovou deskou "Human. :II: Nature.". Nahrávka se pyšní pořadovým číslem devět a je to první deska, kterou kapela vydává jako dvojalbum. První CD obsahuje devět kousků, druhé dalších osm, které zaujmou tím, že jsou čistě orchestrální. Vůbec poprvé muzikanti spolupracovali s bubeníkem Kaiem Hahto, jenž nahradil původního bicmana Jukka Nevalainena. Jako první ochutnávky vybrala kapela kousky "Noise" a "Harvest". První z uvedených skladeb najdete na YouTube.com.


Tip týdne

Watkins Family Hour - Brother Sister (Family Hour Records)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: alternativní folk / bluegrass

Watkins Family Hour - Brother Sister
Po pěti letech se opět dali dohromady bratr a sestra Watkinsovi v projektu Watkins Family Hour. Jeho členy jsou pochopitelně členové Nickel Creek - houslistka Sara Watkins a kytarista Sean Watkins, kteří oba působí v řadě dalších projektů, ať už jsou to I'm With Her v případě Sary nebo superskupina Works Progress Administration v případě Seana. Jejich letošní nahrávka nese příznačný název "Brother Sister" a nabízí celkem deset písniček, které produkoval Mike Viola, známý ze spolupráce s Mandy Moore, Panic! At The Disco, Fall Out Boy či Ryanem Adamsem. Sourozenci sdílejí kompletní nahrávku na svém YouTube kanálu, a pokud by se vám zalíbila, můžete si počkat na vinyl, který vyjde o dva týdny později.


Joe Satriani - Shapeshifting (Sony Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: rock

Joe Satriani - Shapeshifting
Album "Shapeshifting" z dílny Joea Satrianiho se pyšní úctyhodným pořadovým číslem sedmnáct. S jeho produkcí pomáhal slavnému kytaristovi Jim Scott, známý ze spolupráce s Foo Fighters, Red Hot Chili Peppers nebo Tom Petty & The Heartbreakers, společně s dlouholetým spolupracovníkem Johnem Cunibertim, který měl na starosti mastering alba. Z dalších hudebníků se na třinácti nových skladbách podílel legendární bubeník Kenny Aronoff (John Fogerty), basista Chris Chaney (Jane's Addiction) a klávesista Eric Caudieux. Tito tři hudebníci nahrávku docela zásadně ovlivnili, nicméně do studia přicházeli další speciální návštěvy: Lisa Coleman (The Revolution) nebo například Christopher Guest. Ukázku k poslechu najdete na YouTube.com,


Tory Lanez - The New Toronto 3 (Universal)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: hip hop

Tory Lanez - The New Toronto 3
Kanadský rapper Tory Lanez navazuje na dva díly mixtapeů "The New Toronto", ovšem tento třetí díl již prezentuje jako plnohodnotné řadové album. Sesbíral na něj hned šestnáct tracků, v nichž najdete překvapivě málo hostů. Konkrétně tedy dva a jsou jimi Mansa a Lil Tjay. O mnoho bohatší je výčet producentů a spoluautorů. Na desce se podíleli například 9three, Ambiene, Araab Muzik, C-Sick, C.P Dubb, Cassius Jay, Cherry Beats, Coop the Truth nebo Don Cannon. Co z této spolupráce vzešlo, zjistíte na YouTube kanálu Toryho Laneze.


John Anderson - Years (Warner Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: country

John Anderson - Years
Americký countryový zpěvák a muzikant John Anderson má už pět let své místo v Nashvillské autorské síni slávy, ale to mu nebrání přidávat nové a nové písničky. Na letošní novinku "Years" jich zařadil celkem deset a k produkci si přizval Dana Auerbacha z The Black Keys, který k jejich nahrání poskytl i své studio Easy Eye Sound. Zdatně jim sekundoval zvukový mistr David R. "Fergie" Ferguson, jenž hodně spolupracoval s Johnnym Cashem, a vedle řady muzikantů je tam navštívil také Blake Shelton. Nejen duet s ním naleznete na YouTube kanálu Easy Eye Sound.


Autumnist – Future Lights (Deadred Records)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: ambient / noise techno / uplifting house

Autumnist – Future Lights
Téměř přesně dva roky po vydání výborně přijatého a RadioHead Awards oceněného alba "False Beacon" vydávají Autumnist sbírku remixů. Základem "Future Lights" jsou nejlepší kousky ze soutěže doplněné úpravami od některých spřízněných tvůrců. Vedle sebe tu najdete příspěvky od zatím méně známých jmen jako Combijn, Reticuli nebo Fatdust přes stoupající talenty Blame Your Genes a Ri Za až po dlouholeté prověřené spolupracovníky, kterými jsou Analogrunner, Isobutane a Tittingur. Skupina se rozhodla album věnovat lidem zdarma prostřednictvím svých oficiálních stránek s tím, že pokud bude někdo posléze chtít přispět, nechť zašle libovolnou částku na pomoc slovenským zdravotníkům přes projekt #KtoPomozeSlovensku. Vinylové edice se dočkáme na Record Store Day.


Red - Declaration
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: rock

Red - Declaration
Americká rocková formace Red vydává sedmou studiovku "Declaration". Její produkci dostal na starost Rob Graves, známý ze spolupráce také s Wavorly nebo Kerrie Roberts a Head. V sestavě kapely navíc proběhla změna na postu bubeníka, který nyní okupuje Dan Johnson, který se stal plnohodnotným členem kapely v roce 2019. Ukázky k poslechu některých z deseti nových skladeb najdete na Facebooku kapely.


Maddie & Tae - The Way It Feels (Mercury Nashville)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: country

Maddie & Tae - The Way It Feels
Americké duo Maddie & Tae na sebe upozornilo již před pěti lety svým debutem "Start Here", který vyšplhal těsně pod vrchol countryového žebříčku a na sedmičku Billboard 200. Madison Kay Font a Taylor Elizabeth Kerr se pak na chvíli odmlčely a daly o sobě vědět opět vloni hned dvojicí EP a také coby předskokanky na turné Carrie Underwood. Vše to završují nyní s druhým albem "The Way It Feels" a našetřily si pro něj hned patnáct písniček, s jejichž produkcí jim vypomohli Jimmy Robbins (RaeLynn, Kelsea Ballerini či Sabrina Carpenter) a také Derek Wells, který do této doby působil především jako prominentní nashvillský kytarista. Výsledek včetně spolupráce s Dierksem Bentleym uslyšíte na YouTube profilu dua.


Pokey LaFarge - Rock Bottom Rhapsody (Bertus)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: americký folk / roots music

Pokey LaFarge - Rock Bottom Rhapsody
Jsou to zhruba tři roky, co jsme vám poprvé coby Tip týdne představili amerického hudebníka a zpěváka Andrewa Heisslera, který si říká uměleckým jménem Pokey LaFarge. Nyní si opět připomeneme jeho mix stylů v retro podobách, jako jsou americana, raný jazz, ragtime, blues či country. Na desku "Rock Bottom Rhapsody" nahrál hned třináct písniček a do studia nalákal i dvojicí slavných instrumentalistek - cellistku Vanessu Freebairn-Smith (Sarah McLachlan, Paul McCartney, Ringo Starr, Sting) a houslistku Luciu Micarelli (Josh Groban, Chris Botti). Výsledek uslyšíte na umělcově bandcamp profilu.


Cadet - Rated Legend (Warner Music)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: hip hop

Cadet - Rated Legend
Britský rapper Cadet se bohužel vydání svého debutového díla nedočkal. Je to už rok, co podlehl zraněním při autonehodě cestou na koncert na univerzitě Keele. Dopracování desky se ujal především jeho bratranec, další anglický rapper Krept, který si k sobě přizval dále dvojici dalších producentů Show N Prove a Da Beatfreakz. Všichni zúčastnění se na albu podíleli zcela zadarmo, a to včetně hostů, kterými jsou Young Adz, Swarmz, Wretch 32, Chip, Tion Wayne a Deno. YouTube profil Cadeta obsahuje jak ukázky z nahrávky, tak i krátký film "Support Me".


Phoebe Hunt & The Gatherers - Neither One Of Us Is Wrong
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: americana / country folk

Phoebe Hunt & The Gatherers - Neither One Of Us Is Wrong
Debutové album "Shanti’s Shadow" americké country-folkové písničkářky Phoebe Hunt a její kapely The Gatherers bylo velmi dobře přijaté americkou kritikou, zatím se to však neprojevilo na nějakém výraznějším komerčním úspěchu. Třeba se to změní s její druhou deskou "Neither One Of Us Is Wrong" a deseti novými písničkami, mezi nimiž nalezneme i jednu, kterou napsala společně se svojí mentorkou, americkou zpěvačkou Lari White těsně před její smrtí v roce 2018. Jak je možné propojit country, folk a americanu se zkušenostmi z meditace a dualitou fyzické a nefyzické existence, se dozvíte na bandcampu zpěvačky.


Laurel Halo - Possessed (soundtrack) (Bertus)
web / facebook.com / Deezer / psali jsme
žánr: experimentální hudba / filmová hudba

Laurel Halo - Possessed (soundtrack)
Americká skladatelka a umělkyně Laurel Halo, která aktuálně žije a tvoří v Berlíně, se vydala na pole filmové, respektive scénické hudby. Kdo tuto experimentátorku zná, nemusí se děsit, že ji uslyší v nějakém hollywoodském trháku. Její tvorba doplnila dokument "Possessed" holandské tvůrčí skupiny Metahaven v produkci Roba Schrödera a Dutch Mountain Films. Že dvanáct skladeb nepatří právě k nejlehčím kouskům, zjistíte z ukázky na Laurelině bandcampu.


V krátkosti

 • Squarepusher - Lamental (EP) (Warp)
  Tom Jenkinson je letos prostě nezastavitelný, a po lednovém albu "Be Up A Hello" připravil dalších pět skladeb pro EP "Lamental", které ale není založené na osmibitovém zvuku jako zmíněné album, ale na poměrně rozličné nástrojové bázi. Zkoumat to můžete na jeho YouTube profilu.
 • Active Child - In Another Life (Bertus)
  Pět let po albu "Mercy" se vrací americký zpěvák a skladatel Patrick James Grossi. Příznivci jeho mixu ambientu, soulu, popu a elektroniky se mohou těšit na deset nových skladeb, na jejichž produkci se podílel Andrew Sarlo. Nahrávku prezentuje na svém YouTube profilu.
 • Eliza Gilkyson - 2020 (Bertus)
  Americká písničkářka, která vloni oslavila čtyřicet let na hudební scéně, připravila po dvou letech nové album s příznačným názvem "2020". Deset písniček na rozhraní folku a americany představila živě prostřednictvím svého facebookového profilu.
 • Hamilton Leithauser - The Loves Of Your Life (Glassnote Music)
  Někdejší člen indierockových The Walkmen vydává svoji čtvrtou sólovku a tentokrát opět po čase nese pouze jeho jméno. Jedenáct písniček napsal převážně on sám a vy je uslyšíte na jeho YouTube profilu .
 • Charles Billingsley - I Was Made For This (Sony Music)
  Americký zpěvák a trumpetista sice nepatří mezi ty největší hvězdy současné křesťanské hudby, ale třeba se to změní s jeho novým albem. Připravil na něj celkem jedenáct písniček včetně duetu s Meredith Andrews. Uslyšíte je na jeho YouTube profilu.
 • Jono Manson - Silver Moon
  Americký skladatel a producent, jehož písničky zazněly například ve filmu "The Postman", si k nahrání třinácti nových kousků přizval několik hostů, kterými jsou Joan Osborne, James Maddock, Terry Allen, Eric Schenkman, Warren Haynes i dnes již zmíněná Eliza Gilkyson. Výsledek uslyšíte na hudebníkově bandcamp profilu.
 • The Buttertones - Jazzhound (Innovative Leisure)
  Rocková kapela z Kalifornie, která svůj styl zakládá na mixu garage rocku, doo wopu a post-punku, vydala páté album, na nějž zařadila celkem deset písniček. Že s jazzem nemají nic společného, zjistíte na bandcampu kapely.
 • People Years - Animalism (Bertus)
  Máte-li rádi skupiny jako Simple Minds, Luna, LCD Soundsystem nebo The Cure, mohla by se vám líbit i nová formace z Alabamy People Years, která po třech EP vydává svůj debut "Animalism". Prezentuje se na něm desítkou písniček, které uslyšíte například na jejich bandcampu.


Dále vychází:

Adult. - Perception Is/as/of Deception (Bertus)
Azusa - Loops Of Yesterday (Bertus)
Barrens - Penumbra (Bertus)
Benighted - Obscene Repressed (Mystic Production)
Benighted - Obscene Repressed (Limited Edition) (Mystic Production)
Bizou - Still Life Burning (EP) (Moonboost Records)
Brant Bjork - Brant Bjork (Bertus)
Brass Against - Brass Against (EP) (Bertus)
Calligram - The Eye Is The First Circle (Bertus)
Cordyceps - Betrayal (Bertus)
Daniel McCagh - Altered States (EP) (Bertus)
Die Another Day - Wild Fire Ep ()
Dool - Summerland (Bertus)
Dool - Summerland (Box Set) (Bertus)
Drain - California Cursed (Bertus)
Fallen Arise - Enigma (Bertus)
Flat Worms - Antarctica (Bertus)
Gomorra - Divine Judgement (Bertus)
Hellgarden - Making Noise, Living Fast (Bertus)
High Priestess - Casting The Circle (Bertus)
Jackie Lynn - Jacqueline (Bertus)
Like Rats - Death Monolith (Bertus)
Maitrise Notre-Dame De Paris - Notre-Dame, Cathedrale (Warner Music)
Midwife - Forever (Bertus)
Nightwish - Human II - Nature (Earbook) (Mystic Production)
Nightwish - Human II - Nature (Limited) (Mystic Production)
Once And Future - Deleted Scenes (Bertus)
Pottery - Welcome To Bobby’s Motel (Bertus)
Savak - Rotting Teeth In The Horse’s Mouth (Bertus)
Spell - Opulent Decay (Bertus)
Sunwatchers - Oh Yeah? (Bertus)
Trace Mountains - Lost In The Country (Bertus)
Ultimate Fakebook - The Preserving Machine ()
Vasudeva - Generator (Bertus)
Warm Digits - Flight Of Ideas (Bertus)
Why Bonnie - Voice Box (Bertus)
Witch Taint - Sons Of Midwestern Darkness (Bertus)
Wolfheart - Wolves Of Karelia (Bertus)

Vychází na vinylu:
Active Child - In Another Life (Bertus)
Adult. - Perception Is/as/of Deception (Bertus)
Azusa - Loops Of Yesterday (Bertus)
Barrens - Penumbra (Bertus)
Benighted - Obscene Repressed (Mystic Production)
Brant Bjork - Brant Bjork (Bertus)
Brass Against - Brass Against (EP) (Bertus)
Calligram - The Eye Is The First Circle (Bertus)
Daniel McCagh - Altered States (EP) (Bertus)
Diana Ross - Reflections (Universal)
Dool - Summerland (Bertus)
Doris Day - Doris Day - Her Greatest Songs (Sony Music)
Drain - California Cursed (Bertus)
Fallen Arise - Enigma (Bertus)
Flat Worms - Antarctica (Bertus)
Hellgarden - Making Noise, Living Fast (Bertus)
High Priestess - Casting The Circle (Bertus)
Hooverphonic - A New Stereophonic Sound Spectacular (Bertus)
J Hus - Big Conspiracy (Sony Music)
Jackie Lynn (Haley Fohr Of Circuit Des Yeux) - Jacqueline (Bertus)
Joe Satriani - Shapeshifting (Sony Music)
John Anderson - Years (Warner Music)
Laurel Halo - Possessed (soundtrack) (Bertus)
Like Rats - Death Monolith (Bertus)
Midwife - Forever (Bertus)
Nightwish - Human II - Nature (Mystic Production)
Once And Future - Deleted Scenes (Bertus)
Pokey Lafarge - Rock Bottom Rhapsody (Bertus)
Pottery - Welcome To Bobby’s Motel (Bertus)
Savak - Rotting Teeth In The Horse’S Mouth (Bertus)
Spell - Opulent Decay (Bertus)
Sunwatchers - Oh Yeah? (Bertus)
Temptations - Temptations Sings Smokie (Universal)
The Sleep Eazys (Joe Bonamassa) - Easy To Buy, Hard To Sell (Bertus)
The Strokes - The New Abnormal (Sony Music)
Vasudeva - Generator (Bertus)
Warm Digits - Flight Of Ideas (Bertus)
Whitesnake - Slide It In ( 35th Anniversary ) (Warner Music)
Wolfheart - Wolves Of Karelia (Bertus)

Reedice:
Yusuf / Cat Stevens - Back To Earth (Super Deluxe) (Warner Music)

NÁZORY
 • Red, Satriani... Jinak nic. Nightwish se točí v ... (Fimi, 14.04.2020 09:39) Reagovat

  Red, Satriani... Jinak nic. Nightwish se točí v kruhu pompezniho průměru

 • Nevychází teď někdy i Vader? ... (Fimi, 14.04.2020 09:41) Reagovat

  Nevychází teď někdy i Vader?

 • Re: Vážně? (Václav Hess, 14.04.2020 11:10) Reagovat

  Kaiem Hahto už byl i na minulém albu Nightwish.

 • Taky super (scheescha, 14.04.2020 13:01) Reagovat

  A dovolím si doporučit album RED od Novozélandských Devilskin

 • 30% (Peter, 14.04.2020 17:34) Reagovat

  Noví Nightwish jsou velkým zklamáním. Pompézní zvuk, ale skladby jsou slabé jako čaj. Nafouknutá bublina, ve které je veliké NIC.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Ondřej Klímek (Behind the Door, Vltava) - U Behind the Door je klíčovým prvkem kamarádství
Rozhovory: Ondřej Klímek (Behind the Door, Vltava) - U Behind the Door je klíčovým prvkem kamarádství Saxofonista a flétnista má výrazný podíl na tom, jak zní v posledním desetiletí kultovní Vltava, ale vídat ho na pódiu můžeme coby sidemana mnoha větších či menších muzikantů. Už dvacet let má ale také žánrově fluidní... čtěte zde
Vydáno: 25.02.2024 09:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
Zara Larsson - Venus 6/10
Minirecenze: "Venus" Zary Larsson je jen dalším kouskem do její průměrné sbírky Někdy se zdá, že zásobárna severských popových interpretek nemůže nikdy vyschnout. Jenže taky není všechno zlato, co se třpytí. Taková Zara Larsson má sice na svém triku několik docela velkých hitů, na ploše celých desek se jí... čtěte zde
Vydáno: 24.02.2024 09:00 v sekci Recenze | Minirecenze
Depeche Mode, O2 arena, Praha, 22.2.2024
Naživo: Depeche Mode v Praze skvěle zahráli, svou show ale neoslnili Depeche Mode na prvním ze dvou letošních českých halových koncertů precizně odehráli průřez svou bohatou diskografií, zklamali ale odfláknutou vizuální show. Snad i proto byla atmosféra v hale o trošku chladnější, než by se dalo... čtěte zde
Vydáno: 23.02.2024 14:13 v sekci Naživo
Pět nejlepších balad od Jennifer Lopez zpívaných ve španělštině
Top 10: Pět nejlepších balad od Jennifer Lopez zpívaných ve španělštině Jennifer Lopez vždy seděla na dvou židlích - zpívala i hrála. Ani v oblasti hudby, kde je známá dynamickými vystoupeními a spojováním žánrů, nezůstala pouze u angličtiny. Nyní se zaměříme na zpěvaččiny nejlepší skladby ve... čtěte zde
Vydáno: 23.02.2024 08:00 v sekci Publicistika | Top 10
Tokhi - My Mother Told Me
Video: Premiéra: Tokhi po bubenické řeži přichází s vlastní úpravou hitu ze seriálu "Vikingové" V závěru loňského roku vydal Tokhi, bubenický mág a guru projektu Groove Army, předělávku "Valhala čeká nás". Místo tradičních paliček se chopil mikrofonu a kultovní hit přetextoval a přearanžoval. Nyní na tento počin navazuje... čtěte zde
Vydáno: 22.02.2024 18:18 v sekci Audio / Video | Video
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Nové desky 7/2024 - od Jennifer Lopez přes Idles po Jasona Derula (21.02.2024 22:39)
- Nové desky 6/2024 - od Thoma Artwaye přes Zaru Larsson po Ushera (14.02.2024 21:31)
- Nové desky 5/2024 - od Kateřiny Marie Tiché přes L Devine po Kirina J Callinana (07.02.2024 16:00)
- Nové desky 4/2024 - od Jamese Arthura přes The Smile po Dymytry (31.01.2024 21:27)
- Nové desky 3/2024 - od Green Day přes B-Side Band po Sleater-Kinney (24.01.2024 21:30)
- Nové desky 1-2/2024 - od The Vaccines přes Magnum po Kali Uchis (17.01.2024 08:30)
- Nové desky 50/2023 - od Play$tation Princess přes Therion po devadesátku Willieho Nelsona (27.12.2023 16:30)
- Nové desky 49/2023 - od Nicki Minaj přes Tate McRae po No Name (13.12.2023 16:00)
- Nové desky 48/2023 - od Petera Gabriela přes Miku po Lucii Vondráčkovou (06.12.2023 21:00)
- Nové desky 47/2023 - od Take That přes Nikol Bókovou po Guided By Voices (29.11.2023 19:00)

ALBUM TÝDNE 08/2024

Brittany Howard
What Now

Brittany Howard má za sebou kariéru kytaristky a frontwoman blues-rockové skupiny Alabama Shakes. Na svém sólovém debutu "Jaime" z roku 2019 pracovala se širším hudebním plátnem zahrnujícím prvky soulu, elektroniky, jazzu a popu. A po této hluboce osobní desce se vrací s její následovnicí "What Now".

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Čt 29.02.
Shawn James (US) (Forum Karlín, Praha)
St 06.03.
Zara Larsson (SWE) (Forum Karlín, Praha)
Čt 07.03.
DJ Shadow (US) (Roxy, Praha)
Ne 10.03.
Madison Beer (US) (SaSaZu, Praha)
Po 11.03.
Idles (UK) (SaSaZu, Praha)
St 13.03.
Avatar (SWE) (SaSaZu, Praha)
Pá 15.03.
Sophie Ellis-Bextor (UK) (Palác Akropolis, Praha)
Út 19.03.
Katapult (CZ) (Forum Karlín, Praha)
Pá 22.03.
Ewa Farna (CZ) (O2 arena, Praha)
Ne 24.03.
Jason Derulo (US) (O2 arena, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík Prince The Prodigy Justin Bieber Dua Lipa Kanye West Karel Gott Viktor Sheen Depeche Mode Lucie Vondráčková Taylor Swift Madonna Beyoncé BTS Ty Dolla $ign Ed Sheeran Billie Eilish Queen Lady Gaga Michal Prokop
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2024 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2023 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
Zavřít reklamu