SPARK TV: Šílený bubeník, šílený sběratel - to je Mike Terrana. Mrkněte na rozhovor

24.11.2017 16:51 - Tisková zpráva | foto: facebook interpreta

Od úterý 28. listopadu bude na českých pódiích prohánět svou sestavu bicích jeden z nejlepších metalových bubeníků současnosti Mike Terrana. Ten svým uměním doprovodí legendární Kreyson Ládi Křížka. Kapela zavítá do celkem sedmi českých a moravských měst. Turné začíná v Brně a poslední štací pak bude 9. prosince Praha. Mike přiveze i svou aktuální šedo-třpytivou sestavu bicích, se kterou podniká i řadu workshopů.

Mimochodem vedle toho, že Mike hraje jako šílenec, tak i se stejnou vášní bicí sbírá. Nikdy prý neprodal jediný kousek ze své sbírky. Více už v následujícím Mike Terrana video speciálu. Mike se s Kreysonem představil už v rámci letních festivalů, nicméně turné jako takové pojede s českou kapelou zcela poprvé. Vedle Mika nebude na pódiu chybět ani bývalý kytarista Helloween Roland Grapow. Jak to v mezinárodní sestavě Kreysonu šlape naživo, dokumentuje i live záznam z letošního ročníku Masters Of Rock.

Kreyson v hvězdné sestavě zahraje největší hity kariéry a přidá i dvě novinky - baladu "Přátelství" a rychlejší "Království", která se částečně dodělávala v Anglii. Hostem na turné budou tuzemští rockeři Bastard.DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY