Beyoncé předvedla naživo energickou <i>superbowlovou</i> show. Oznámila i nové turné

Beyoncé předvedla naživo energickou superbowlovou show. Oznámila i nové turné

Vydáno: 04.02.2013 09:13 v sekci Novinky - Milan Menčík a Lukáš Boček | foto: facebook interpreta
Beyoncé
© Jeff Kravitz/FilmMagic
Zpěvačka Beyoncé na tiskové konferenci před americkým Super Bowlem (na snímku) otevřeně přiznala, že při inauguraci prezidenta Obamy nezpívala živě. Zároveň ale dodala, že tato situace v případě jejího vystoupení o přestávce finálového duelu ameického fotbalu nehrozí. A jak slíbila, tak učinila.

"Budu zpívat absolutně živě. Jsem dobře připravená. Právě pro dělání takovýchto věcí jsem se narodila," předesílala. Na adresu svého nedávného vystoupení u příležitosti uvedení prezidenta Baracka Obamy do jeho druhého funkčního období dodala: "Jsem perfekcionistka a je o mně známo, že trénuju do té doby, dokud mi nohy nezačnou krvácet. A já neměla čas zkoušet s orchestrem. Vzhledem k počasí, ke zpoždění a k chybějící zvukové zkoušce jsem se necítila dost dobře na to, abych riskovala zpívat živě." Jak napsal server Billboard.com, tiskovou konferenci před Super Bowlem zahájila živým předvedením americké státní hymny.

Během poločasové přestávky sportovního svátku už patřily zraky stovek milionů diváků samotné zpěvačce. Na úvod vystřihla úspěšnou "Crazy In Love", následovala "End Of Time", která se svými nástroji na fotbalovou akci skvěle hodila. U jižanské "Baby Boy" zopakovala efektní vystoupení podpořené sehranými projekcemi. Interpretka nezapomněla ani na svůj původ - se členkami své domovské formace Destiny's Child předvedla průřez společnými hity. Kelly Rowland a Michelle Williams pak popové hvězdě pomohly s hitem "Single Ladies (Put A Ring On It)" s ikonickou choreografií. Energickou show ukončila Jay-Zho manželka gradující baladou "Halo".

Američtí komentátoři si neodpustili srovnání s loňskou Madonnou, která sice předvedla megalomanštější scénu, efekty i plejádů hostů, ale Honey Bee nezapomněla zpívat, komunikovat s fanoušky a celá show měla náboj spíše koncertu než karnevalového průvodu. Ostatně, na čtrnáctiminutové vystoupení si můžete udělat názor sami - záznam je přiložen pod článkem.

Beyoncé okamžitě využila tuto injekci pozornosti ve svůj prospěch - oznámila své nové světové turné. Dostalo název "The Mrs. Carter Show World Tour" a začíná již v polovině dubna v srbském hlavním městě Bělehradě. Praze se, jak to zatím vypadá, dlouhonohá interpretka nejspíše vyhne. Radost však mají naši východní sousedé, 19. dubna dorazí zpěvačka do Bratislavy. Po evropské části se přesune do rodné USA, kde odehraje sérii koncertů končící 3. srpna.

Americkou hymnu na této pro USA tak významné akci zazpívala Alicia Keys, Jennifer Hudson zase předvedla skladbu "America The Beautiful" se sborem newtonské Sandy Hook Elementary School .


  • Nuda.. (Pat, 04.02.2013 09:26) Reagovat

    Tak já si dovolím napsat, že její vystoupení byla velká nuda. Rozhodně to není rovnatelné s tou "megalomanskou" show co předvedla Madonna. Madonna aspoň něco ukázala, Ano Honey Bee sice jela na živo, ale nějak mi hned v první písničce ušlo, že vůbec zpívá protože mikrofon měla u pusy minimálně. A když už ho tam měla tak jen mluvila na publikum. Rozjela se až s Destiny's Child a to ty dvě vedle ní měli ještě ubrané volume mikrofonů. Plus za zajímavou stage, velké mínus za hrozný konec.
    Jinak "The Mrs. Carter Show World Tour" je hrozný název pro turné. A bude na něm představovat nové album, nebo je to tour největších hitů?....

    • Re: Nuda.. (Mia, 04.02.2013 09:53) Reagovat

      Na základe tvojho prípevku je vidno ako veľmi "poznaš" Beyonce. A kto vlastne tá Beyonce je.

      • Re: Nuda.. (Pat, 04.02.2013 10:11) Reagovat

        Když myslíš, myslíš ale špatně. To, že se mi nelíbí tohle vystoupení, ještě neznamená, že Beyoncé a její tvorbu vůbec neznám.. co ty víš. :P

        • Re: Nuda.. (Mia, 04.02.2013 10:18) Reagovat

          Možno tvorbu áno ale live moc teda nie :)

          • Re: Nuda.. (mrs.bizarre, 04.02.2013 12:00) Reagovat

            Na to aby člověk viděl, že je to nuda, nemusí znát tvorbu Beyoncé, přátelé.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Dream of the Sun - What God Had Taken Once, He Can Always Take Twice 7/10
Recenze: Dream of the Sun zatím ohledávají terén, s "What God Had Taken Once, He Can Always Take Twice" ale debutují slibně Prvotina "What God Had Taken Once, He Can Always Take Twice" představuje pražské Dream of the Sun v okamžiku prvního velkého kroku. Cestu si k němu vybudovali pečlivě a očekávání nastavili poměrně vysoko. Jak to celé dopadlo a proč... čtěte zde
Vydáno: 28.12.2025 08:00 v sekci Recenze
Death In Rome - Angel (Karel Kryl - Cover) 7/10
Video: "Anděl" Karla Kryla v angličtině? Poslechněte si coververzi od německých Death In Rome Death In Rome je německý hudební projekt, který si na neofolkové a alternativní scéně získal pozornost svou jedinečnou estetikou a přístupem k hudbě. Namísto vlastních skladeb se kapela zaměřuje na reinterpretace známých popových... čtěte zde
Vydáno: 27.12.2025 16:00 v sekci Audio / Video | Video
Krojeny - Zlatá 8/10
Video: Písnička o břidlici, video o naději. Petr Uvira představuje projekt Krojeny skladbou "Zlatá". Pusťte si ji v premiéře Kytaristu Petra Uviru jste mohli zahlédnout v doprovodné kapele Marie Puttnerové, v řadách prakticky spících Ladě i v afrojazzových Heimat. Nyní zkušený muzikant a producent míří do sólových vod a stojí na začátku cesty se svým... čtěte zde
Vydáno: 27.12.2025 10:00 v sekci Audio / Video | Video
Tomáš Hrubý - Robert Křesťan: Psát texty mě bolí 9/10
Hudba v tisku: Nebývalý ponor do duše Roberta Křesťana. Knižní rozhovor "Psát texty mě bolí" se stal i hudebníkovou poctou Robert Křesťan patří na domácí scéně k nepřehlédnutelným osobnostem. Textař, muzikant, překladatel, lídr nezařaditelné formace Druhá tráva - a taky člověk v mnoha ohledech uzavřený a tajemný. Do jeho života se... čtěte zde
Vydáno: 26.12.2025 12:00 v sekci Recenze | Hudba v tisku
Lady Gaga in Harlequin Live: One Night Only
Video: Vánoční dárek od Lady Gaga: podívejte se zdarma na koncert "Harlequin Live: One Night Only" Lady Gaga bude nejspíš na rok 2025 vzpomínat jako na jeden z těch kariérně nejvydařenějších. Úspěch alba "Mayhem", zahrnujícího velké hity "Die With A Smile" a "Abracadabra", předčil očekávání a na doprovodné turné, se kterým... čtěte zde
Vydáno: 25.12.2025 17:00 v sekci Audio / Video | Video
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Donald Trump chce vyšetřovat Bruce Springsteena, Beyoncé a další kvůli jejich zapojení do prezidentské kampaně (20.05.2025 12:22)
- Nejen Linkin Park, ale i Beyoncé má za oceánem problém vyprodávat koncerty (22.04.2025 12:24)
- Beyoncé, Taylor Swift, Billie Eilish i Sabrina Carpenter. Grammy odhalily očekávanou sestavu nominovaných (hlavně) žen (09.11.2024 11:45)
- Nové desky 42/2024 - od Kylie Minogue přes Báru Basikovou po Rag'n'Bone Mana (23.10.2024 11:00)
- Beyoncé si bílý žánr nepodmanila. Na letošní Country Music Awards nezískala ani jednu nominaci (11.09.2024 19:45)
- Mezi rappery se do české albové top desítky vetřela countryová Beyoncé (11.04.2024 08:00)
- Recenze: Beyoncé dosáhla svého. Countryové album "Act II: Cowboy Carter" je další ukázkou jejího perfekcionismu (10.04.2024 18:00)
- Nové desky 13/2024 - od Beyoncé přes Sum 41 po Sheryl Crow (03.04.2024 15:00)
- Beyoncé odhalila název svého countryového alba (14.03.2024 15:35)
- Beyoncé zkusila během Super Bowlu zbourat internet: ohlásila album "Act II" a představila první dvě ochutnávky (13.02.2024 19:29)

ALBUM TÝDNE 51/2025

Story
Takzvaná duša

Svět je plný příběhů. Jeden takový nenápadně píše i Marian Zima se svým projektem Story. Na druhou desku "Takzvaná duše" muzikant opět přizval ke spolupráci známá jména česko-slovenské scény a nabídl jim silný autorský materiál. Jak se mu tentokrát vedlo v týmu s Prokopem, Lipou nebo Chodúrem?

9/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Út 20.01.
Gregory Porter (O2 universum, Praha)
Pá 23.01.
Andrea Bocelli (IT) (O2 arena, Praha)
Ne 25.01.
Lorna Shore (US) / Whitechapel (US) / Shadow Of Intent (US) / Humanity’s Last Breath (SWE) (O2 universum, Praha)
Ne 25.01.
Raye (UK) (O2 arena, Praha)
So 31.01.
Benjamin Amaru (CH) (Café V lese, Praha)
Čt 05.02.
Béla Fleck / Edmara Castañedy / Antonio Sánchez (US/CO/MEX) (Archa+, Praha)
So 07.02.
Alfa Mist (UK) (MeetFactory, Praha)
Po 09.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Sono Centrum, Brno)
Po 09.02.
All Time Low (US) (SaSaZu, Praha)
Út 10.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Forum Karlín, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík Prince The Prodigy Justin Bieber Beyoncé Madonna Ewa Farna Lady Gaga Kryštof Coldplay
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe