Exkluzivně: Pět ukázek z alba "Bohémy" Vladivojny La Chia

Exkluzivně: Pět ukázek z alba "Bohémy" Vladivojny La Chia

Vydáno: 12.11.2011 07:00 v sekci Audio - Adam Eff | foto: facebook interpreta
Vladivojna La Chia
© Lenka Hatašová
Vladivojna La Chia má musicserver ráda! Vloni u nás představila svůj videoklip, věnovala vám zadara i empétrojku a nyní si můžete exkluzivně poslechnout dvouminutové ukázky pěti z jejích nových písní a podívat se na jeden z nových kousků unplugged.

Všechny tyto songy se objeví na druhé desce Vladivojny, která vychází za pár dní (přesněji sedmnáctého listopadu) a nese titul "Bohémy", ano, ta nahrávka i s knížečkou plnou vladibajek.

Křest alba "Bohémy" se uskuteční ve čtvrtek osmého prosince v pražském klubu NoD (Roxy) od sedmi večera. Křtít bude Honza Hřebejk a 'Vojna akci zahájí stylově, autorským čtením jedné z vladibajek. Pod ukázkami písní na vás čeká i exkluzivní videopozvánka z bytu Vladivojny se záznamem jedné z nových písní, songu "Pábitelé". Součástí akce bude i prodejní výstava originálních ilustrací i reprodukcí na plátnech, mimo ně ale i litografie jedné z kreseb. "Výtěžek půjde na nový videoklip," dodává Vladivojna, která před pár dny spustila i nový web.

Na akci se dočkáte poprvé naživo i poloviny nové desky, Vladivojnu La Chia doprovodí její klasická sestava: kytarista a producent Aleš Bajger, violoncellistka Terezie Kovalová, multiinstrumentalista Tomáš Rossi a zpěvačka Sylvie Bee, která vyhrála čerstvě mezinárodní soutěž v interpretaci francouzských šansonů ve Splitu.


Rváče


V těle


Myšlenky z kamene


Černá vdova


Čarodějka


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Die Alten Maschinen - Hello Goodbye! (The Very Best Of) 8/10
Recenze: Křepčí Die Alten Maschinen s "Hello Goodbye!" v křemíkovém nebi? Možná to kdysi byla idea spojená s jednorázovým projektem. Jedna z dalších tváří Moimira Papalescu. O sedmnáct let později můžete v rukách držet povedený komplet "Hello Goodbye!" téměř napěchovaný na maximální kapacitu... čtěte zde
Vydáno: 08.02.2026 14:30 v sekci Recenze
Psí vojáci - Hořící holubi (vinylová reedice 2025) 8/10
Recenze: Jako v horečnatém snu. Psí vojáci na albu "Hořící holubi" zkoumali hranice vlastní hudby Pro jednoho kultovní dílo, pro jiného obtížně poslouchatelná experimentální věc. Pro desku kapely Psí vojáci "Hořící holubi" platí obojí. Navzdory kultovnímu statusu je tenhle počin v diskografii formace poněkud marginalizovaný.... čtěte zde
Vydáno: 08.02.2026 08:00 v sekci Recenze
Apashe Live With Philharmonic Orchestra, O2 universum, Praha, 6.2.2026
Naživo: Apashe s Alinou Pash a dalšími v O2 universu ukázali, že spojení elektroniky se symfonickým orchestrem není nesmysl Neuvěřitelné čtyři hodiny trval program v pražském O2 universu, před jehož začátkem Apashe lákal, ať přijdeme včas, tedy už v 19:30, abychom zažili kompletní show. Náročný páteční večer proto končil až po 23. hodině a... čtěte zde
Vydáno: 07.02.2026 13:43 v sekci Naživo
Peter Lipa - Je to stále tak (vinylová reedice 2025) 8/10
Recenze: Peter Lipa se na albu "Je to stále tak" pootevřel mainstreamu, nahrávka šlape i po letech Na sólový debut "Neúprosné ráno" čekal Peter Lipa dlouho. Pozici měl už tehdy stabilní a deska ji jen potvrdila a upevnila. Následující kolekce "Je to stále tak", která vyšla o čtyři roky později, má tak ve zpěvákově diskografii... čtěte zde
Vydáno: 07.02.2026 08:00 v sekci Recenze
Blitz Union - Nejsme prorokové, jen nás baví vymýšlet příběhy. Snažíme se vytvářet silnou komunitu
Rozhovory: Blitz Union - Nejsme prorokové, jen nás baví vymýšlet příběhy. Snažíme se vytvářet silnou komunitu Domácí Blitz Union jsou známí spíše v zahraničí, ale postupně si budují základnu i u nás. V půlce ledna vydali desku "Evolution", na které najdeme jedenáct songů. Nově hrají v pěti členech, přičemž dva jsme mohli vidět v... čtěte zde
Vydáno: 06.02.2026 08:10 v sekci Publicistika | Rozhovory
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Nejvíc nej: Rok 2024 v hudbě podle Honzy Průši (26.01.2025 10:00)
- Recenze: Řeka tekoucí mezi "Břehy" Vladivojny La Chii je svěží a hluboká (22.12.2024 08:00)
- Vladivojna La Chia nahrála klavírní EP "Břehy" (18.11.2024 08:27)
- Video: Vladivojna La Chia a David Pomahač opatřili společnou píseň "Někde tam" nádherným, křehkým klipem (24.10.2022 15:54)
- Rozhovory: Vladivojna La Chia - Doba lockdownu mi nic nevzala, ale hodně mi dala (22.11.2021 13:35)
- Nové desky 38/2021 - od Mig 21 přes Poppy po Vladimíra Mišíka (29.09.2021 17:05)
- Video: Tam v hluboké tmě tepe a září Vladivojna La Chia (15.08.2021 16:46)
- Nové desky 17/2020 - od Kennyho Chesneyho přes Man Man po Hot Country Knights (04.05.2020 10:00)
- Vladivojna uzavírá pětiletku s básnířkou Barkovovou minialbem "Hrdinům naší doby" (29.04.2020 19:04)
- Rozhovory: Vladivojna La Chia - Mám to apokalyptické cítění tak nějak v sobě (28.04.2020 08:10)

ALBUM TÝDNE 06/2026

Blitz Union
Evolution

Blitz Union fungují už pár let, v Česku ale pořád zůstávají spíš neprobádaným zbožím. Po pěti letech nyní přicházejí s deskou "Evolution" vydanou u německého labelu a přinášejí vypilované songy, promyšlenou image, syrové kytary i osmdesátkové klávesy. Nečekejte ale žádné "Ein Kessel Buntes".

9/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Po 09.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Sono Centrum, Brno)
Po 09.02.
All Time Low (US) (SaSaZu, Praha)
Út 10.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Forum Karlín, Praha)
Čt 12.02.
Lenka Dusilová (CZ) (Archa+, Praha)
Ne 15.02.
BvdLvd (UK) / Changeline (FR) (Café V Lese, Praha)
Po 16.02.
Sombr (US) (Forum Karlín, Praha)
Út 17.02.
The Last Dinner Party (UK) (Forum Karlín, Praha)
St 18.02.
Hatari (ISL) (Fuchs2, Praha)
Pá 20.02.
Kensington (NL) (Rock Café, Praha)
So 21.02.
mgk (US) (O2 arena, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

The Prodigy Justin Bieber Vladimír Mišík Prince Beyoncé Hraczki Ewa Farna Lady Gaga The Cure Madonna
musicserver.cz na Facebooku musicserver.cz na Twitteru musicserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2026 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe