Seznam všech názorů

  • Názor na článek: Makrorecenze "Born This Way" Lady Gaga
    9/10 (exxxo, 07.06.2011 19:47)

    Tiež by som dal 9/10. Nie som pamätník Esa ani diskoték polovice 90-tych rokov -> preto (i keď viem že hudba Gagy nová a revolučná nie je) má táto doska baví.
    Čo je pre mňa ale doležitejšie sú texty. Gaga používa krásne metafory a skvele frázuje. Navyše so svojím hlasom dokáže skvele hrať ku*vu, mučeníčku i sväticu. Čo ale so skutočným "hereckým" umením nesúvisí, pretože herečka je to fakt hrozná. (Stačilo mi, ako sa snažila hrať v tom "muzikálo-sratchko-koncerte" na Monster Ball a viac ju nechcem vidieť...)
    Ale späť k doske. Súhlasím s Katkou - HEAVY METAL LOVER je dokonalá vec výnimočná svojou atmosférou.
    Zaujímavé myšlienky má i 4.recenzent (Parikrupa?). I keď ja by som dal 9/10, s faktom, že "Reklama je navoňaná zdochlina" sa nedá nesúhlasiť. Takisto vtipne opísal, aké je zvláštne že všetci sú pos*aní zo speváčky, ktorá spieva a skladá. To by mala byť predsa samozrejmosť, nie?
    Ja som z nej pos*aný kvoli myšlienkam a odkazu, ktorý sa snaží zanechať svojím fanúšikom. Z hudby a tých kravín čo si na seba oblieka rozhodne nie :)
    I LOVE HER, but dont wanna F*CK HER

    zobrazit všechny reakce na tento článek

  • Názor na článek: Makrorecenze "Born This Way" Lady Gaga
    By The Way BTW RCNZE nic moc (raptor, 07.06.2011 19:40)

    Proč se pořád něco srovnává? Nemyslím, že je úplně korektní v recenzi neustále porovnávat s jinými umělci a hodnotit vzhled, či obal desky. Hudební recenze má hudbu hodnotit, tak jak leží/běží, bez těch přirovnávání. Chápu, že někteří recenzisti (použito v imaginárních uvozovkách) nejsou fanoušky (i když do titulku píší, že si Gagu poslechnou), neznamená to však naprosto strhnout všechno, co naservírovala a to za každou cenu. CD není pro každého, možná není tak mainstream, jak byste očekávali, rozhodně si ovšem nezaslouží tak nízké hodnocení. Texty jsou smysluplné, nejsou na jedno téma (láska bla bla), hudba je naopak velice inovativní, až riskantní (myslím že každý uvítá trochu retro dance zvuku po těch letech Guetty beatů, tak proč se vztekáte?!), doprovpodné klipy se některým jedincům nelíbí, protože jsou dělány netradičním způsobem a zobrazují věci, které většinou mají hlubší význam, ať už pro Gagu či fanoušky, ale některým lidem se tak hluboko nechce jít. Názor, že je to vše jen marketingový tah, neberu, protože je na tom postaven hudebí průmysl(proto průmysl), bez peněz byste si ani vy neužili ty skupiny, které máte tak rádi, a jak Gaga prohlásila, většina peněž jde na její show/kostýmy. Mimochodem doba, kdy se lidé začnou oblékat jinak, musela někdy přijít, proč ne teď? Nemyslím, že je dobré říct, že její kostýmy jsou zbytečné, hnusné, atd. Její snaha spočívá v nabourání toho, co my považujeme za samozřejmost, tzn. že se zpěvák obleče tak či onak, nejde tu o šok, ale o snahu změnit vnímání ostatních. Navíc móda je pro Gagu velkou inspirací a patří to k vystoupením- ona sama je performance artist, což je vlastně vysvětlení celé té dramatičnosti. Na závěr bych chtěl říci, že názory spjaté s hudbou a s uměním celkově jsou velice SUBJEKTIVNÍ, stejně jako se každému nemusí líbit fotka Joela-Petera Witkina(dekadence), nemusí se každému líbit komplikovaná Gaga, která dělá hudbu v podstatě jen pro vybrané, ten zmatek vzniká protože si v její hudbě najde každý jen to, co se mu líbí-někteří zvuk, jiní texty, někteří zase vzhled/image, ale vždy jen povrchově, ne každý jí pochopí jako celek. Je to velice individuální. Lidem, kteří ji nemají rádi, bych vzkázal, ať prostě jen napíší, že se jim nelíbí TEČKA

    zobrazit všechny reakce na tento článek

  • Názor na článek: Makrorecenze "Born This Way" Lady Gaga
    Re: .... (Mia, 07.06.2011 19:31)

    Nazyvat niekoho odpadom kvoli tomu, ze pocuva Lady Gagu? Ty komu prosim ta tu kazes spamatat sa?! Bodaj by tu ta tvoja nenavidena Gaga a jej fanusikovia - pohani, zaostalci, hudobni zaostalci a idioti oxidovali este min. desat rokov. Vsetka kritika pada len na Gagu. Ona je vzdy ta najhorsia, najviac nenavidena. Obzri sa okolo seba lepsie a ak sa obzries poriadne tak vo svete hudby by si mal najst milion doslova nepodarkov. Na scene sa pohybuju kadejake potvory, ktore sa len hraju na hudobnikov, pisanie textov, ovladanie co i len jedneho hudobneho nastroja - toto im nic nehovori. Ty tu ides machrovat s hudobnym vkusom. Keby som ta ja potkala na ulici tak ti za tento tvoj vysoko inteligentny nazor naplujem do ksichtu. Toto si kamarat prehnal az moc.

    zobrazit všechny reakce na tento článek

  • Názor na článek: Makrorecenze "Born This Way" Lady Gaga
    :) (manitoss, 07.06.2011 19:25)

    Každý nech si počúva, čo chce predsa, nie? :) / Každej nech si poslouchá, co chce, ne? :)

    zobrazit všechny reakce na tento článek

  • Názor na článek: Makrorecenze "Born This Way" Lady Gaga
    Zásah do černého (Láďa P., 07.06.2011 19:18)

    Nejdříve k recenzi.....popová hudba, takže i Lady G mě nijak zvláště nezájímá (až na určité vyjímky)....tím ale netvrdím, že nemám v této oblasti nic naposloucháno, hudba mě baví jako celek....s recenzí musím souhlasit, nic převratného, prostě normální mainstreamovej pop pro široké spektrum posluchačů......hlavní věc proč se zapojuji do této diskuze je hudební vkus.....většina z vás je odkojená českými rádii (fajn, evropa, atd..), kde vám každý den hrají ty samé hudební flákoty....takže většina z vás nezná nic jiného, vaše škoda !!!!....jak už to psal Luboš, většina z vás jste hudebně omezení, jste líní hledat nové hudební zážitky, vaše škoda !!!!!! .....většina z vás nadává na musicserver, ale ani nevíte kolik dobrých umělců, opravdu umělců v pravém slova smyslu, jsem tu objevil já, vaše škoda !!!!....stačí jenom zkoušet nové věci a pak vám nějaká Lady G bude u PRDELE.....

    zobrazit všechny reakce na tento článek

  • Názor na článek: Makrorecenze "Born This Way" Lady Gaga
    dosť nízke hodnotenia (scotie, 07.06.2011 19:02)

    počúvam úplné inú hudbu ale v rámci žánru sa jedná o pecku nie ? Niečo ako Titanic v rámci romantického blockbusteru

    zobrazit všechny reakce na tento článek

  • Názor na článek: Roxette, Debbi, O2 Arena, Praha, 5.6.2011
    Souhlas! (W_A, 07.06.2011 19:00)

    Přečetl jsem, souhlasím a podepisuji

    zobrazit všechny reakce na tento článek

  • Názor na článek: Makrorecenze "Born This Way" Lady Gaga
    Re: Nej (tom, 07.06.2011 18:58)

    byť umelkyňa z "hvězdiček" je stále dosť slabé

    zobrazit všechny reakce na tento článek

  • Názor na článek: Makrorecenze "Born This Way" Lady Gaga
    Re: bez předměnu (Chico, 07.06.2011 18:58)

    Jen by mě zajímalo, kolik alb si za posledních 10 let slyšela, že to takhle dokážeš posoudit. Jinak by to znamenalo, že jsi obětí marketingové masáže obchodní společnosti pod značkou Lady Gaga.. :-)
    To že album obsahuje spoustu písniček je argument aspirující na 1. cenu. :-)

    Jinak...muzikant dělá muziku, vydává alba atd..
    Novinář píše články, recenze atd.
    To jsou 2 premisy.
    Logický závěr je, že muzikant nemusí umět psát recenze, stejně tak jako novinář nemusí umět zpívat a vydávat alba. Už chápeš? :-)

    zobrazit všechny reakce na tento článek

  • Názor na článek: Makrorecenze "Born This Way" Lady Gaga
    Re: Komu se to nechce celé (Patrik D., 07.06.2011 18:48)

    K tobě se už vyjadřovat nebudu ... seš akorát sám plnej talíř demence! Amen!

    zobrazit všechny reakce na tento článek

ALBUM TÝDNE 03/2026

Peter Lipa & AMC Trio
Lipa spieva AMC Trio

Peter Lipa i AMC Trio jsou dobře známá jména slovenského jazzu. Respektované žánrové osobnosti se mnohokrát potkaly na pódiu, na studiovou spolupráci si ale musely počkat. Nakonec to ale vyšlo a výsledkem je koncem loňského roku vydaný drobný počin "Lipa spieva AMC Trio".

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Út 20.01.
Gregory Porter (O2 universum, Praha)
Pá 23.01.
Andrea Bocelli (IT) (O2 arena, Praha)
Ne 25.01.
Lorna Shore (US) / Whitechapel (US) / Shadow Of Intent (US) / Humanity’s Last Breath (SWE) (O2 universum, Praha)
Ne 25.01.
Raye (UK) (O2 arena, Praha)
Út 27.01.
ZAZ (FR) (O2 universum, Praha)
So 31.01.
Benjamin Amaru (CH) (Café V lese, Praha)
Čt 05.02.
Béla Fleck / Edmara Castañedy / Antonio Sánchez (US/CO/MEX) (Archa+, Praha)
So 07.02.
Alfa Mist (UK) (MeetFactory, Praha)
Po 09.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Sono Centrum, Brno)
Po 09.02.
All Time Low (US) (SaSaZu, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Justin Bieber The Prodigy Vladimír Mišík Prince Madonna Beyoncé Ewa Farna Lady Gaga The Cure Coldplay
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2026 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe