Interpret: NačevaOficiální web
MySpace.com
Wikipedia
YouTube.com
Posledních 5 článků

Dvacet nejlepších domácích desek roku 2020 podle musicserveru (15-11) (Publicistika) Lenka Dusilová - Karty jsou nějak rozdané a člověk se musí ... (Rozhovory) Slyšeli jsme "Řeku" Lenky Dusilové. A je na co se těšit (Novinky) Bittová, Dusilová a Načeva zvou na turné svým prvním společným ... (Novinky) Bittová, Dusilová, Načeva - Jsme hodně paličaté (Rozhovory)

Poslední novinky

Slyšeli jsme "Řeku" Lenky Dusilové. A je na co se těšit Bittová, Dusilová a Načeva zvou na turné svým prvním společným ... Nové desky pro 21. týden Načeva a Lavash v úterý pokřtí nové album "Milostný slabiky" Dvacátý ročník festivalu pro židovskou čtvrť Boskovice 2012 se ... Nové desky pro 38. týden Palác Akropolis hostí koncert věnovaný toleranci k minoritám Nové desky pro 45. týden

Recenze

Načeva / Lavash - Milostný slabiky Načeva - Fontanela Zastřílejte si na české hvězdy!

Ostatní články

Dvacet nejlepších domácích desek roku 2020 podle musicserveru (15-11) (Publicistika) Lenka Dusilová - Karty jsou nějak rozdané a člověk se musí ... (Rozhovory) Bittová, Dusilová, Načeva - Jsme hodně paličaté (Rozhovory) Mezi ploty, areál Psychiatrické nemocnice Bohnice, Praha, 26.-27.5.2018 (Naživo) Suzanne Vega, Načeva, Kongresové centrum, Praha, 1.7.2008 (fotogalerie) (Fotogalerie) Suzanne Vega, Načeva, Kongresové centrum, Praha, 1.7.2008 (Naživo) Sperm, Abaton, Praha 25.2.2006 (Naživo) Načeva, Roxy, Praha, 5.12.2001 (Naživo) Monika Načeva - Nenechte si servírovat věci, jak jsou! (Rozhovory)