Interpret: GenesisOficiální web
MySpace.com
Wikipedia
YouTube.com
Český web
Posledních 5 článků

Slavná alba: Phil Collins šel s "Face Value" s kůží na trh. A uspěl (Publicistika) Genesis posunuli termín turné a odhalili podobu své show (Novinky) Genesis - Duke (Zaprášenosti) Genesis ohlásili turné (Novinky) Steve Hackett & Djabe, Lucerna Music Bar, Praha, 6.6.2018 (Naživo)

Poslední novinky

Genesis posunuli termín turné a odhalili podobu své show Genesis ohlásili turné Phil Collins vydá v říjnu doposud nejrozsáhlejší výběrovku Nové desky pro 40. týden Genesis budou koncem září opět rekapitulovat, tentokrát ale ... Phil Collins se možná vrátí k muzice Kytarista Steve Hackett představí své verze klasik od Genesis Phil Collins přestává hrát na bicí Genesis chystají speciální box Nové desky pro 22. týden Nové desky pro 48. týden Genesis zrekapitulují letošní koncertní pouť na dvou discích Peter Gabriel odmítl turné s Genesis Genesis se v Česku zastavili i Na plovárně Pražský koncert Genesis se přesouvá na parkoviště → více novinek

Recenze

Saga - Heads Or Tales Live Genesis - When In Rome 2007 Genesis - Live Over Europe 2007 Genesis - Platinum Collection

Ostatní články

Slavná alba: Phil Collins šel s "Face Value" s kůží na trh. A uspěl (Publicistika) Genesis - Duke (Zaprášenosti) Steve Hackett & Djabe, Lucerna Music Bar, Praha, 6.6.2018 (Naživo) Genesis - ...And Then There Were Three... (Zaprášenosti) Jak Genesis s Collinsem splynuli s dobou (Komentované diskografie) Jak Genesis s Gabrielem předběhli dobu (Komentované diskografie) Genesis, Parkoviště Vysočanská, Praha, 20.6.2007 (Naživo)