Three Days Grace ohlašují návrat do Česka v unikátní formaci s původním zpěvákem Adamem Gontierem

Three Days Grace ohlašují návrat do Česka v unikátní formaci s původním zpěvákem Adamem Gontierem

Vydáno: 29.04.2025 07:45 v sekci Tiskové zprávy - Tisková zpráva | foto: Matt Barnes
Rockoví velikáni Three Days Grace potěší Prahu svou nadupanou show a hlavně v jedinečné sestavě s původním frontmanem kapely Adamem Gontierem, který se vrátil po více než deseti letech. Kanadská partička se představí 15. listopadu ve Foru Karlín i v přítomnosti druhého vokalisty Matta Walsta, který je s kapelou od roku 2013.

Three Days Grace vyvažují momenty extrémních emocí na ose dunění hardrockových hymen a zádumčivých balad. Proslavili se například hity jako "Animal I Have Become" nebo "I Hate Everything About You". Koncert pod hlavičkou RFP Concerts se uskuteční v doprovodu speciálních hostů Badflower. Vstupenky budou v prodeji od 2. května 10:00 na webu Rock For People.

Během své hudební cesty od roku 1992 (pod původním názvem Groundswell) nasbíralo kvarteto z kanadského Ontaria, nominované na cenu Juno Award, miliardy streamů, miliony prodaných alb, vyprodalo arény na mnoha kontinentech a dosáhlo nevídaných výšin. Vysloužilo si také neuvěřitelných sedmnáct prvních míst v žebříčku Mediabase Active Rock Chart a s šestnácti singly se podělilo o rekord v počtu prvních míst v žebříčku Billboard Mainstream Rock Songs Chart.

V návaznosti na album "Outsider" z roku 2018 si muzikanti odnesli ocenění Rockový umělec roku na iHeartRadio Music Awards a Rockový písničkář roku za singl "The Mountain" na SOCAN Awards. Album získalo ocenění Album roku a Rockové album roku v rámci cen Juno Awards 2019. Tři roky předtím, v roce 2015, se na albu "Human" nacházely zlaté skladby "I Am Machine" a "Painkiller".

Jejich diskografie, která dosáhla desítek zlatých a platinových certifikací po celém světě, zahrnuje dvojnásobně platinové "Three Days Grace" [2003], trojnásobně platinové "One-X" [2006], zlatem certifikované "Life Starts Now" [2009] a epické "Transit of Venus" [2012]. Jako jedna z nejstreamovanějších rockových kapel na světě působivě přitahují více než osm milionů posluchačů měsíčně na Spotify. O jejich nepřehlédnutelné přítomnosti svědčí i to, že se objevili na soundtracku k "NBA2K19", jehož kurátorem je Travis Scott, zatímco Jeris Johnson naservíroval virální cover "Never Too Late" a zesnulí Lil Peep a Lil Tracy vysamplovali "The Real You".


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Kateřina Marie Tichá - Budu tu 9/10
Video: Videoklip "Budu tu" připomíná výjimečný koncert Kateřiny Marie Tiché v O2 universu Na konci listopadu uzavřela Kateřina Marie Tichá se svojí kapelou Bandjeez kapitolu skvělého alba "Plamen", které jí vyneslo ocenění v Cenách Anděl v kategorii Sólová interpretka. Definitivní tečku za touto érou nyní ještě dělá... čtěte zde
Vydáno: 21.12.2025 19:00 v sekci Audio / Video | Video
Sám doma In Concert, O2 universum, Praha, 20.12.2025
Naživo: Kevin bavil i rozděloval. Představení "Sám doma in Concert" v O2 universu přineslo nevídané spojení filmu s orchestrem "Harry, jdu do baráku!" zvolal Marv a publikum se od srdce zasmálo. Právě interakce s diváky okolo měla být jedním z hlavních taháků večera ve vyprodaném O2 universu, v němž se Prague Pop Orchestra rozhodl doprovodit legendární... čtěte zde
Vydáno: 21.12.2025 14:34 v sekci Naživo
Helena Vondráčková - Best of The Best 2 (2LP) 8/10
Recenze: I na druhém vinylovém výběru "Best of The Best" vsadila Helena Vondráčková na pestrost a vizuální propracovanost Karel Gott v sukních. Tak by se dala charakterizovat stopa Heleny Vondráčkové v domácím popu. Přes šedesát let trvající a stále nekončící kariéra vygenerovala desítky velkých hitů, ke kterým se stále vyplatí vracet, i solidní... čtěte zde
Vydáno: 21.12.2025 08:00 v sekci Recenze
Lucie, LOGSPEED CZ Aréna, Plzeň, 19.12.2025
Naživo: Sedm tisíc lidí, dvacet dva hitů a jedna jistota. Lucie uzavřela turné k oslavě 40 let v Plzni Lucie odehrála poslední koncert své výroční šňůry. Ten potvrdil její sílu v aktuální sestavě, stále rostoucí jistotu Viktora Dyka i fakt, že skupina není skanzenem, ale živou a fungující kapelou, která se sice také chce a umí... čtěte zde
Vydáno: 20.12.2025 16:30 v sekci Naživo
Lewis Capaldi - Survive 8/10
Minirecenze: Lewis Capaldi přináší na EP "Survive" comeback bez vaty Hudební i životní cesta Lewise Capaldiho by nedojala snad jen člověka se srdcem z kamene. Nijak zvlášť pohledný mladík s obrovským smyslem pro humor a psychickými i fyzickými problémy si svými písněmi dokázal podmanit spoustu... čtěte zde
Vydáno: 20.12.2025 08:00 v sekci Recenze | Minirecenze
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Nové desky 33/2025 - od Avy Max přes Jona Batisteho po Deftones (27.08.2025 15:00)
- Video: Three Days Grace v havarujícím klipu "Mayday" pilotují zpěváci Adam Gontier i Matt Walst (26.11.2024 19:04)
- Naživo: Bring Me The Horizon ve druhém dni Rock im Parku nabídli spolupráce, jaké svět neviděl (20.06.2023 16:00)
- Naživo: Three Days Grace v Brně odehráli poctivý koncert. Jako vždy (05.10.2022 18:59)
- Nové desky 18/2022 - od Halestorm přes Sigrid po Arcade Fire (10.05.2022 17:00)
- Three Days Grace zahrají na podzim v Praze a Brně (31.03.2022 08:09)
- Three Days Grace míří na hrad. Za pár dnů zahrají v Brně na Špilberku (04.06.2019 11:55)
- Naživo: Three Days Grace i Bad Wolves si potlesk z Prahy zasloužili (20.10.2018 10:38)
- Fotogalerie: Three Days Grace v Praze představili nové album (20.10.2018 08:18)
- Three Days Grace už příští týden ovládnou Prahu (11.10.2018 21:59)

ALBUM TÝDNE 50/2025

Honza Nedvěd mladší a Příbuzní
Chlapský slovo

Jeden návrat je definitivně dokonán. Honza Nedvěd mladší s Příbuznými brázdí s úspěchem česká i slovenská pódia už nějaký čas, na nové písničky jsme si však museli počkat. Album "Chlapský slovo" navazuje tam, kde jeho táta s bráchou Františkem skončili - a to v té nejlepší podobě.

9/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Út 20.01.
Gregory Porter (O2 universum, Praha)
Pá 23.01.
Andrea Bocelli (IT) (O2 arena, Praha)
Ne 25.01.
Lorna Shore (US) / Whitechapel (US) / Shadow Of Intent (US) / Humanity’s Last Breath (SWE) (O2 universum, Praha)
Ne 25.01.
Raye (UK) (O2 arena, Praha)
So 31.01.
Benjamin Amaru (CH) (Café V lese, Praha)
Čt 05.02.
Béla Fleck / Edmara Castañedy / Antonio Sánchez (US/CO/MEX) (Archa+, Praha)
So 07.02.
Alfa Mist (UK) (MeetFactory, Praha)
Po 09.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Sono Centrum, Brno)
Po 09.02.
All Time Low (US) (SaSaZu, Praha)
Út 10.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Forum Karlín, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Prince Vladimír Mišík Justin Bieber The Prodigy Beyoncé Lady Gaga Coldplay Madonna Ewa Farna Kryštof
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe