Post Malone se v "I Had Some Help" pustil do country

11.05.2024 15:41 - Kateřina Spacek | foto: Astrida Valigorsky

Když Post Malone prohlásil, že by se rád věnoval i country, mnozí ho nebrali vážně. Nicméně aby dokázal, že nežertoval, vydal před pár dny písničku "I Had Some Help". Do ní si navíc jako hosta přizval Morgana Wallena, známého ze soutěže The Voice.

O vyslání skladby na hudební platformy Posty informoval už týden před jejím vydáním. Propagace se samozřejmě neobešla bez pořádné dávky společných snímků s Wallenem. A zdá se, že muzikanta spolupráce doopravdy nadchla.

"Pořád zpívám písničku, kterou jsme udělali, když jsem byl v Nashvillu. Je tak kurevsky ujetá, ale ještě není venku," prozradil už dříve.

A zpěvákovo nadšení je oprávněné. Nový singl se totiž Postymu opravdu povedl. V refrénu nechává vyniknout svůj typický chraplák, ale velký prostor nechal i Wallenovi.

V doprovodném videoklipu se Posty v jeho úvodu rozčiluje při rozhovoru s nějakou ženou, z telefonní budky si to ale zamíří rovnou do baru, kde případné chmury zapije a vyzpívá. Zdá se totiž, že v baru to opravdu žije, takže nastal čas nazout kovbojky a trsnout si na pultu nebo rovnou na autě.DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY