TOPlist
shop.musicserver.cz
Nezajímavá Taylor Swift, vysloužilá Lana... Courtney Love si vzala na paškál kolegyně

Nezajímavá Taylor Swift, vysloužilá Lana... Courtney Love si vzala na paškál kolegyně

Vydáno: 16.04.2024 18:22 v sekci Novinky - Simona Knotková | foto: Creative Commons / Manfred Werner/Tsui / CC BY-SA 3.0 / https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/
Chybí vám doby, kdy (nejenom) hudebníky ještě nesvazovala všudepřítomná korektnost? Od toho je tu Courtney Love, aby vám přivodila reminiscenci na tyto staré dobré časy. V nedávném rozhovoru s britským deníkem The Standard si pustila pusu na špacír a bez servítek řekla, co si myslí o některých svých kolegyních. Paradoxně se tak stalo v rámci proma na její nový podcast pro BBC Radio 6 Music "Courtney Love's Women", ve kterém, jak název napovídá, oslavuje ženy.

"Taylor není významná. Možná je útočištěm pro holky, je pravděpodobně takovou Madonnou dnešní doby, ale jako umělec je nezajímavá," shodila třeba současnou královnu pop music Taylor Swift.

Do zmiňované Madonny si také neopomněla rýpnout, což fanoušky obou žen ale nepřekvapí - dvojice je svým konfliktním vztahem roky pověstná. "Nemám ji ráda a ona nemá ráda mě. Milovala jsem s ní film 'Hledám Susan. Zn.: Zoufale', ale spíš kvůli tomu New Yorku," prohlásila Love.

O něco víc překvapily její nově nabyté nesympatie k Laně Del Rey, kterou kdysi prohlásila za "skutečného hudebního génia" a v roce 2015 s ní vyjela na turné.

"Od té doby, co předělala song Johna Denvera, ji nemám ráda. Myslím, že by si měla dát tak sedm let pauzu. Dokud neudělala 'Take Me Home, Country Roads', byla skvělá. Když jsem skládala nové album, musela jsem ji přestat poslouchat, protože na mě měla až příliš velký vliv," odtajnila divoká rockerka.

A jaký má Love názor na Beyoncé a její novinku "Cowboy Carter", která je podle světových kritiků aspirantem na jedno z nejlepších alb letošního roku?

"Libí se mi myšlenka, že Beyoncé dělá country desku, protože se tak černé ženy dostávají do míst, která byla dřív vyhrazena pouze bílým ženám. Ne že by se mi to zase tolik líbilo. Miluju ten koncept. Ale prostě se mi nelíbí její hudba," přiznala.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Nové desky 11/2025 - od Seleny Gomez s Bennym Blankem přes Lordi po Grey256
Nové desky 11/2025 - od Seleny Gomez s Bennym Blankem přes Lordi po Grey256 Novinkám minulého týdne vévodí partnerská dvojice Selena Gomez a Benny Blanco, jimž sekundují příšerky Lordi, metaloví Cradle Of Filth, indiepopoví Japanese Breakfast, české naděje Nika a Grey256, pop-rockoví Deacon Blue, rapper... čtěte zde
Vydáno: 26.03.2025 08:00 v sekci Novinky | Nové desky
​Lisa - Alter Ego 6/10
Recenze: Lisa to s "Alter Ego" myslí dobře, ale bez Blackpink zapadá do průměru Když máte jako interpretka jen dva songy, ale dohromady s nimi nasbíráte několik miliard přehrání, staví vás to do těžké pozice - udržet hlavu nad hladinou očekávání se zdá jako skutečná výzva. A Lisa z k-popového fenoménu... čtěte zde
Vydáno: 25.03.2025 14:00 v sekci Recenze
Tak co? - Ministr nitra 8/10
Recenze: Neokázalí Tak co? se na albu "Ministr nitra" odmítají podbízet, nové posluchače ale jistě najdou Příběh olomouckých samorostů skrytých pod tajnosnubným názvem Tak co? v sobě neskrývá žádnou velkou zákrutu, šokující překvapení, natož bulvární vějičku. Za muzikanty stojí poctivá práce. Parta, jež se nikdy netlačila... čtěte zde
Vydáno: 25.03.2025 08:00 v sekci Recenze
Jennie - Ruby 8/10
Recenze: Jennie na "Ruby" neobrací odkaz Blackpink naruby. A vyplácí se jí to V krátkém rozmezí několika týdnů vydaly své sólové projekty všechny členky k-popového fenoménu Blackpink. A Jennie to vzala za správný konec: na "Ruby" se nesnaží utéci ze žánru, který ji se skupinou proslavil. Místo toho... čtěte zde
Vydáno: 24.03.2025 15:00 v sekci Recenze
Steven Wilson - The Overview 10/10
Recenze: Steven Wilson nabízí na "The Overview" cestu vesmírem. Minulost a budoucnost se zde střetávají v jedinečný magnum opus Sledovat hudební cestu Stevena Wilsona může být pěkné drama. Doslova nevíte, co vás čeká za každým rohem. Od No Man po Porcupine Tree, od Blackfield až k nevyzpytatelné sólové kariéře. Všechno je to nesmírné dobrodružství. A to... čtěte zde
Vydáno: 24.03.2025 00:00 v sekci Recenze
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Kam se hrabou Taylor Swift či Coldplay: Koncerty Shakiry v Mexiku přepisují rekordní tabulky (23.03.2025 17:39)
- Na okraj: Když koncerty patří spekulantům: Jak překupníci ničí hudební kulturu (18.03.2025 08:00)
- Lana Del Rey chystá na příští rok další desku. O očekávané country album "Lasso" ale asi nejde (29.11.2024 18:47)
- Beyoncé, Taylor Swift, Billie Eilish i Sabrina Carpenter. Grammy odhalily očekávanou sestavu nominovaných (hlavně) žen (09.11.2024 11:45)
- Zaprášenosti: Madonna s "Bedtime Stories" překlenula období skandálů a pronikla do světa r'n'b (25.10.2024 08:00)
- Beyoncé si bílý žánr nepodmanila. Na letošní Country Music Awards nezískala ani jednu nominaci (11.09.2024 19:45)
- Naživo: Taylor Swift se svojí "The Eras Tour" ve Varšavě předvedla show, kterou i ona sama bude těžko překonávat (06.08.2024 12:00)
- Video: Lana Del Rey a Quavo si ve venkovském klipu ke skladbě "Tough" užívají vzájemné náklonnosti (13.07.2024 11:53)
- Dave Grohl rozběsnil Taylor Swift: My alespoň hrajeme naživo! (24.06.2024 09:00)
- Rýpla si Billie Eilish do Taylor Swift? Podle ní o tříhodinové koncerty nikdo nestojí (29.05.2024 17:11)

ALBUM TÝDNE 12/2025

Steven Wilson
The Overview

Sledovat hudební cestu Stevena Wilsona může být pěkné drama. Doslova nevíte, co vás čeká za každým rohem. Od No Man po Porcupine Tree, od Blackfield až k nevyzpytatelné sólové kariéře. Všechno je to nesmírné dobrodružství. A to zřejmě nekončí s aktuálním počinem "The Overview", jenž na to jde zase odjinud.

10/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Ne 30.03.
Avantasia (DE) (Forum Karlín, Praha)
Po 31.03.
Benjamin Clementine (UK) (Lucerna Music Bar, Praha)
Út 01.04.
Baby Lasagna (CH) (MeetFactory, Praha)
Út 08.04.
Dizzee Rascal (UK) (Roxy, Praha)
So 12.04.
Twenty One Pilots (US) (O2 arena, Praha)
Út 15.04.
Chase Atlantic (AUS) (Sportovní hala FORTUNA, Praha)
St 16.04.
Nemo (CHE) (Roxy, Praha)
St 16.04.
Bernard Allison (US) (Jazz Dock, Praha)
St 16.04.
P.O.D. (US) (Roxy, Praha)
Čt 17.04.
Composers Summit Prague - Galavečer filmové hudby (Obecní dům - Smetanova síň, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík Prince Justin Bieber The Prodigy Lady Gaga Queen Viktor Sheen Lucie Vondráčková Madonna Pink Floyd The Weeknd Beyoncé Taylor Swift Mirai Hugo Toxxx Coldplay Kabát Vypsaná fiXa Dua Lipa Ed Sheeran
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím