Kytarista Mötley Crüe Mick Mars hledá v černobílém klipu "Right Side of Wrong" pravdu

19.12.2023 18:12 - Ondřej Hricko | foto: Seraina Mars

Mick Mars, známý především jako kytarista Mötley Crüe, láká na své nadcházející sólové album "The Other Side Of Mars" už druhým singlem, skladbou "Right Side of Wrong". Zamýšlí se v ní nad soubojem dvou individuálních myslí - obě považují svůj postoj za správný, zatímco ve skutečnosti jde jen o osobní perspektivu.

V klipu režiséra Norwooda Cheeka jsou obě strany zahrány samotným Marsem oblečeným v černé a bílé. Celé video je navíc poměrně ponuré - černobílý vizuál s využitím pochmurných, lesních lokací vyvolává tísnivou atmosféru.

Song je poutavý nejen originálním a nepochybně důležitým sdělením, ale i hudební stránkou. Jde o energickou a zábavnou rockovou hymnu s docela syrovým zvukem, dost vzdáleným od glam-metalové tváře Mötley Crüe. Pěvecké role se ujal skvělý Jacob Bunton.

Mick Mars v říjnu 2022 oznámil pozastavení své účasti na turné s Mötley Crüe kvůli zhoršujícím se zdravotním problémům (od sedmnácti let má diagnostikovanou Bechtěrevovu nemoc). Tehdy sdělil, že zůstane členem kapely a kytarista John 5 zaujme jeho místo pouze během koncertní šňůry. Časem se situace ale vyhrotila a Mars na zbylé členy podal žalobu u Nejvyššího soudu v Los Angeles, ve které tvrdil, že se ho zbytek sestavy pokusil odstranit z obchodní společnosti Mötley Crüe i z toho plynoucích finančních podílů.

Nahrávka "The Other Side Of Mars" vyjde 23. února 2024 prostřednictvím Mickova vlastního labelu 1313 a bude obsahovat deset písní, včetně aktuálního singlu. K natáčení si protagonista přizval bubeníka Raye Luziera (Korn), klávesistu Paula Taylora (Alice Cooper) a basáka Chrise Colliera. Produkce se ujal Michael Wagener.DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY