TOPlist
shop.musicserver.cz
Louvre nabízí prohlídku inspirovanou klipem "APESHIT" Beyoncé a Jay-Zho

Louvre nabízí prohlídku inspirovanou klipem "APESHIT" Beyoncé a Jay-Zho

Vydáno: 10.07.2018 13:37 v sekci Novinky - David Věžník | foto: facebook interpreta
Když jste Beyoncé a Jay-Z, můžete si na den zamluvit celý Louvre jen pro sebe a natočit tam videoklip, aniž by o tom kdokoliv až do premiéry pípl. A když jste Louvre a zamluví si vás Beyoncé a Jay-Z, aby si u vás natočili videoklip (ale nesmíte o tom nikde ani pípnout!), můžete z toho vytěžit i posléze.

A přesně to se teď děje. Slavné pařížské muzeum před pár dny začalo nabízet speciální prohlídku inspirovanou právě videem "APESHIT", který zde hvězdný manželský pár pod režisérskou taktovkou Rickyho Saize vytvářel. Během devadesátiminutové procházky galerií navštívíte všechna místa, kam vkročily nožky paní Carterové i nohy pana Cartera, a to v pořadí, v jakém se objevují ve snímku. Detaily trasy můžete studovat na stránkách muzea.

Prohlídku Louveru můžete mimochodem spojit i s koncertem Bey-Jaye - jejich "OTR II tour" se na místo činu, tedy do Paříže, vrátí 14. a 15. července. Jejich společná deska "Everything Is Love", vydaná Beyoncé-stylem minulý měsíc, je od pátku k dostání i ve fyzické podobě.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Nové desky 6/2025 - od The Lumineers přes Lacuna Coil po Manic Street Preachers
Nové desky 6/2025 - od The Lumineers přes Lacuna Coil po Manic Street Preachers V hudebních novinkách se tentokrát sešla pestrá směsice interpretů. Společnou desku vydali Drake a PartyNextDoor, tvrdší žánry zastupují Lacuna Coil, britskou rockovou scénu Manic Street Preachers, folk-rock The Lumineers, r'n'b Alessia... čtěte zde
Vydáno: 19.02.2025 12:00 v sekci Novinky | Nové desky
Reverend Killjoy - The Outlaw’s Prayer 8/10
Recenze: Psanci z Reverend Killjoy střílí na debutu "Outlaw’s Prayer" proklatě přesnou municí Brňáci Reverend Killjoy o sobě dali vědět před rokem a půl podařeným EP "What Became of Reverend Killjoy?". Nyní konečně přichází plnokrevný debut "Outlaw’s Prayer", který přináší slušnou porci muziky nasycené atmosférou... čtěte zde
Vydáno: 19.02.2025 08:00 v sekci Recenze
Chef'Special, Neon Dreams, Rock Café, Praha, 17.2.2025
Naživo: Chef'Special spolu s Neon Dreams dovezli stadionový program do Rock Café a málem ho zbourali Rozhodně platí, že Chef'Special už výborná vystoupení odehráli. To se ví a spoustu svědků uvedeného najdete takřka po celém světě. Že už ale v půlce února budeme mít kandidáta na koncert roku, s tím asi nepočítal vůbec... čtěte zde
Vydáno: 18.02.2025 12:00 v sekci Naživo
Lacuna Coil - Sleepless Empire 7/10
Recenze: Na "Sleepless Empire" Lacuna Coil se střídají skvělé skladby s průměrnými Jedna z nejpopulárnějších italských metalových kapel Lacuna Coil si do svého katalogu nadělila jubilejní desáté studiové album "Sleepless Empire", na které fanoušci čekali dlouhých šest let. Povedlo se v posledních letech spíše... čtěte zde
Vydáno: 18.02.2025 08:00 v sekci Recenze
Chef’Special - Od Twenty One Pilots jsme se naučili hlavně pracovní morálku
Rozhovory: Chef’Special - Od Twenty One Pilots jsme se naučili hlavně pracovní morálku Festival Colours Of Ostrava už nizozemské Chef'Special přivezl do Ostravy v roce 2022. V pondělí 17. února si ale skupina, která si zahrála i v amsterodamské Ziggo Dome, vyzkouší pražské Rock Café. Na otázky musicserveru odpovídali... čtěte zde
Vydáno: 17.02.2025 10:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Beyoncé, Taylor Swift, Billie Eilish i Sabrina Carpenter. Grammy odhalily očekávanou sestavu nominovaných (hlavně) žen (09.11.2024 11:45)
- Beyoncé si bílý žánr nepodmanila. Na letošní Country Music Awards nezískala ani jednu nominaci (11.09.2024 19:45)
- Mezi rappery se do české albové top desítky vetřela countryová Beyoncé (11.04.2024 08:00)
- Recenze: Beyoncé dosáhla svého. Countryové album "Act II: Cowboy Carter" je další ukázkou jejího perfekcionismu (10.04.2024 18:00)
- Nové desky 13/2024 - od Beyoncé přes Sum 41 po Sheryl Crow (03.04.2024 15:00)
- Beyoncé odhalila název svého countryového alba (14.03.2024 15:35)
- Beyoncé zkusila během Super Bowlu zbourat internet: ohlásila album "Act II" a představila první dvě ochutnávky (13.02.2024 19:29)
- Naživo: Beyoncé chtěla ve Varšavě ohromit dokonalostí. Projela se na obrněném transportéru a létala vzduchem (02.07.2023 08:44)
- Audio: Beyoncé vypustila remix songu "America Has A Problem". Přizvala na něj rappera Kendricka Lamara (26.05.2023 10:38)
- Audio: Jay-Z představil novou verzi hitu "Empire State of Mind". Bohužel není tak nostalgická jako ta původní (19.04.2023 18:12)

ALBUM TÝDNE 07/2025

Ludovico Einaudi
The Summer Portraits

Každá doba přináší nějakého hudebního génia, jehož tvorba se vám chtě nechtě vryje do paměti. Zatímco v období klasicismu to byl Mozart, o talentované skladatele není nouze ani v současné době. Pokud dáváte přednost minimalistickým dílům, neměl by vám uniknout Ludovico Einaudi.

10/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Pá 21.02.
Ericdoa (US) (Rock Café, Praha)
Pá 21.02.
35 let Indies (Fléda, Brno)
So 22.02.
Bullet For My Valentine (UK) + Trivium (US) (Forum Karlín, Praha)
Ne 23.02.
Cyndi Lauper (US) (O2 arena, Praha)
Čt 27.02.
Loreen (SWE) (Roxy, Praha)
Čt 27.02.
JJ Grey & Mofro (US) (Lucerna Music Bar, Praha)
Pá 28.02.
Kiasmos (ISL) (SaSaZu, Praha)
Út 04.03.
Dean Lewis (AUS) (Forum Karlín, Praha)
Út 04.03.
Animals As Leaders (US) / Night Verses (US) (Roxy, Praha)
St 05.03.
Alex Warren (US) (Roxy, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

The Prodigy Vladimír Mišík Justin Bieber Prince Lady Gaga Lucie Vondráčková Madonna The Weeknd Kabát Viktor Sheen Mirai Taylor Swift Coldplay Beyoncé Pink Floyd Vypsaná fiXa Queen Linkin Park Avril Lavigne Karel Gott
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím