Dokaž, že jsi nejlepší. Red Bull Music 3Style je znovu v Česku

Dokaž, že jsi nejlepší. Red Bull Music 3Style je znovu v Česku

Vydáno: 17.04.2018 09:10 v sekci Tiskové zprávy - Tisková zpráva | foto: facebook interpreta
Nejprestižnější světová soutěž v DJingu Red Bull Music 3Style měla loni v České republice svou premiéru. Letos se opět vrací, a vyzývá tak znovu všechny DJs k boji o místo ve finále v Taipei na Tchaj-wanu. Stojíš si za svým stylem? Chceš prorazit na mezinárodní scéně? Chceš sdílet své zkušenosti a učit se novým věcem? Pak je ten pravý čas se zavřít do studia a začít pracovat na pětiminutovém tracku, který ti může změnit život. On-line registrace startuje právě teď.

Chceš-li reprezentovat Českou republiku na Olympijských hrách v DJingu, musíš nejdřív vytvořit a nahrát pětiminutové video s trackem, který bude složen z mixu tří hudebních žánrů dle vlastního výběru, a vložit ho na http://www.redbullmusic3style.com/. Registrace probíhá od 16. dubna do 31. května 2018. Není to složité, celým procesem nahrávání tě provede formulář. Pak už můžeš jen s napětím čekat, jestli se dostaneš do nejlepší šestky DJs v České republice, kteří postoupí do národního finále. Jestli se tak stane, se dozvíš poslední týden v červnu. Ve stejnou dobu bude vyhlášeno světové turné a to, kdo získá divokou kartu na světové finále ze zemí, kde národní finále probíhat nebudou.

Odpověď nemůže dát nikdo jiný než DJ Roxtar (na snímku), loňský vítěz české kvalifikace a účastník světového finále v Krakově, které se konalo letos v únoru: "Red Bull Music 3Style je soutěž, kde můžeš pustit uzdu svojí kreativitě. Je o sbližování lidí skrze nezapomenutelný zážitky plný energie. Týden v Krakově byl ten nejlepší týden DJský kariéry v mém životě a přeji to každému. Měli byste si to zkusit, je to něco neuvěřitelnýho."

Od srpna do listopadu se soutěž rozjede do dvaceti zemí Evropy, Asie, Pacifiku a Ameriky oslavovat umění DJingu. Nejlepších šest DJs vybraných z online záznamů bude navzájem mezi sebou bojovat o to, kdo dokáže během patnácti minut dostat publikum nejvíc do varu. Soutěžní track bude muset být složen opět ze tří různých žánrů a DJ musí porotu přesvědčit o své originalitě, zručnosti za gramofony, perfektní práci s CD přehrávačem a mixem a schopnosti oslovit publikum. Vítěz pak může pomalu balit na cestu na Tchaj-wan.

Red Bull Music 3Style není jen soutěž. Je to akce s největší koncentrací těch nejlepších DJs, kteří se od sebe navzájem učí, rozvíjejí své schopnosti a oslavují umění mixované hudby společně s do rytmu se pohupujícím nekonečným zástupem lidí. Red Bull Music 3Style hledá a představuje nové talentované DJs, propaguje DJ kulturu a usiluje o její rozvoj. Sleduj www.redbullmusic3style.com a ze soutěže ti nic neunikne.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Bruno Mars - I Just Might 6/10
Video: Bruno Mars vsadil na jistotu. Předvídatelná novinka "I Just Might" navazuje na jeho starší hity Nové album po deseti letech je událostí, která v případě globální megahvězdy velikosti Bruna Marse rozhodně stojí za zvýšenou pozornost. Ještě než 27. února uslyšíme celou desku "The Romantic", můžeme zpěvákovu aktuální... čtěte zde
Vydáno: 11.01.2026 14:00 v sekci Audio / Video | Video
SHQ - Cestou necestou (Rozhlasové nahrávky (1967-70) 8/10
Recenze: Obsáhlý komplet rozhlasových nahrávek SHQ "Cestou necestou" nabízí jazzovou hostinu Jazz měl, alespoň v rámci (omezených) možností, za minulého režimu zelenou. Však také v určitých dobách umožnil rockerům hrát na platformě fúzujícího jazz-rocku a přikryl i jiné aktivity ze šedé zóny. Karel Velebný a jeho... čtěte zde
Vydáno: 11.01.2026 08:00 v sekci Recenze
Marika Gombitová - Bratislavská lýra 8/10
Recenze: Koncertní nahrávka "Bratislavská lýra" dokazuje, že Marika Gombitová na tomto festivalu vždy excelovala Jako my máme svou Lucii Bílou, Slováci vzhlížejí jako ke své pěvecké ikoně k Marice Gombitové. Ke zpěvačce, která svůj ohromný hudební dar musela částečně obětovat na oltář svému zdravotnímu stavu, ale nevzdala se. Album... čtěte zde
Vydáno: 10.01.2026 08:00 v sekci Recenze
Na první dobrou s Edem Sheeranem 8/10
Hudba v TV: "Na první dobrou" s Edem Sheeranem pobaví i jeho zapřisáhlé odpůrce Pokud už jste to kvůli stále horším a horším deskám s Edem Sheeranem vzdali, dejte mu alespoň hodinu času, abyste si ho zase zamilovali díky jednozáběrovému speciálu "Na první dobrou". A pokud patříte mezi jeho či filmové... čtěte zde
Vydáno: 09.01.2026 09:00 v sekci Recenze | Hudba v TV
Srdce jako kníže Rohan, Studio DVA, Praha, 7.1.2026
Naživo: "Srdce jako kníže Rohan": Byli jsme na premiéře nového recitálu Michala Horáčka s Michaelem Kocábem a Naďou Válovou Michal Horáček má nový recitál "Srdce jako kníže Rohan". V něm rekapituluje svou spolupráci s Michaelem Kocábem a také nechává nahlédnout do připravovaného projektu "Pozemský prach a Boží dech", na němž pracuje zejména s Ivem... čtěte zde
Vydáno: 08.01.2026 19:00 v sekci Naživo
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- DJ J. Espinosa se stal napodruhé vítězem Red Bull Music 3Style (01.02.2019 15:01)
- DJ Ondrash si jede splnit sen na světové finále Red Bull Music 3Style (18.01.2019 10:42)
- Národní finále Red Bull Music 3Style je za námi. Kdo bude Česko reprezentovat na světovém finále? (26.09.2018 11:12)

ALBUM TÝDNE 01/2026

Tom Smith
There Is Nothing In The Dark That Isn't There In The Light

Tom Smith je jako nezaměnitelný hlas formace přes dvě dekády napevno spojen s Editors. Až nyní zjevně přišel ten správný čas na jeho sólový debut "There Is Nothing In The Dark That Isn't There In The Light". Název o něm prozrazuje mnohé. Jeho komorní pojetí vás naplno vtáhne a s emocemi jde až na dřeň.

9/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Ne 11.01.
Pocta Davidu Stypkovi (CZ) (O2 universum, Praha)
So 17.01.
Stodola Michala Tučného (O2 arena, Praha)
Út 20.01.
Gregory Porter (O2 universum, Praha)
Pá 23.01.
Andrea Bocelli (IT) (O2 arena, Praha)
Ne 25.01.
Lorna Shore (US) / Whitechapel (US) / Shadow Of Intent (US) / Humanity’s Last Breath (SWE) (O2 universum, Praha)
Ne 25.01.
Raye (UK) (O2 arena, Praha)
Út 27.01.
ZAZ (FR) (O2 universum, Praha)
So 31.01.
Benjamin Amaru (CH) (Café V lese, Praha)
Čt 05.02.
Béla Fleck / Edmara Castañedy / Antonio Sánchez (US/CO/MEX) (Archa+, Praha)
So 07.02.
Alfa Mist (UK) (MeetFactory, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík Justin Bieber Prince The Prodigy Taylor Swift Madonna Lady Gaga Beyoncé Coldplay Ewa Farna
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2026 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe