TOPlist
shop.musicserver.cz
Britney Spears po letech vyrazí na evropské turné. Nejblíže bude v Berlíně

Britney Spears po letech vyrazí na evropské turné. Nejblíže bude v Berlíně

Vydáno: 23.01.2018 12:03 v sekci Novinky - Josef Martínek | foto: facebook interpreta
Konečně! Evropští fanoušci budou moci zase po několika letech obdivovat popovou princeznu Britney Spears naživo. Nebo alespoň na playback. Zpěvačka totiž v prosinci ukončila čtyři roky trvající angažmá v Las Vegas a nyní oznámila, že rok 2018 bude ve znamení turné po Severní Americe a také Evropě.

Na Starém kontinentě bude Spears k vidění od 4. srpna, kdy vystoupí v britském Brightonu. O dva dny později se ukáže v německém Berlíně, což bude pro české příznivce nejbližší zastávka. V evropských zemích se bude pohybovat do 24. srpna, na kdy je naplánováno završení šňůry v londýnské O2 areně. Všechny termíny najdete na zpěvaččiných webových stránkách.

Podle kuloárních informací chystá Britney na letošní rok i nové album, zatím o něm ale nejsou žádné potvrzené informace. Zda tedy na turné zazní i nějaká novinka, není jasné. Zpěvaččina nejnovější studiovka "Glory" vyšla v roce 2016, a byť se dočkala poměrně kladného přijetí, prodejní výsledky zůstaly za očekáváním. Fanoušci to tehdy zdůvodňovali špatnou propagací, Spears se totiž tou dobou naplno věnovala svému vystupování v Las Vegas.


  • Britney (Jááá, 23.01.2018 12:16) Reagovat

    Kéž by přidala Vídeň.. toho se bohužel asi nedočkáme.

  • Konečně (mike, 24.01.2018 19:03) Reagovat

    Konečně se i fanoušci z Evropy dočkají. :)

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Youth Lagoon - Rarely Do I Dream 8/10
Recenze: Youth Lagoon otevírá upřímným albem "Rarely Do I Dream" náruč úplně všem Jmenuje se Trevor Powers a svoje předposlední album posluchačům představil po osmileté pauze. Řeč je o hudebníkovi, který si říká Youth Lagoon. Jeho nejnovější deska nese název "Rarely Do I Dream" a dost možná jde o... čtěte zde
Vydáno: 17.03.2025 00:00 v sekci Recenze
Pokáč, Palác Akropolis, Praha, 15.3.2025
Naživo: Pokáč v Paláci Akropolis překvapil dvojkoncertem - jeden zahrál pro děti, druhý pro rodiče Kdo by v naší zemi neznal Pokáče? Dokáže zaplnit O2 arenu, nebojí se ale přijít ani s opačným konceptem - letos třeba vyjel na "Vesnice tour". A taky si odskočil do pražského Paláce Akropolis na ojedinělý dvoják. Jeden koncert... čtěte zde
Vydáno: 16.03.2025 18:30 v sekci Naživo
Alan Walker, Forum Karlín, Praha, 15.3.2025
Naživo: Alan Walker do Fora Karlín nepřijel sám Narodil se v Británii jako syn skotsko-britského otce a norské matky, už ve dvou letech se ale spolu se svými dvěma sourozenci přestěhoval do Norska. Začínal jako YouTuber, pak se ale na stejné platformě začal koukat na tutoriály a dle... čtěte zde
Vydáno: 16.03.2025 12:00 v sekci Naživo
Becoming Led Zeppelin 8/10
Hudba v TV: Snímek "Becoming Led Zeppelin" důkladně mapuje vzestup slavné skupiny ke slávě, hladí ale příliš po srsti a nepřekvapí Led Zeppelin, inovátoři, kteří s aristokratickou vznešeností dokázali překovat rockovou muziku do čehosi těžko nahraditelného a nesmírně inspirativního, potřebovali pouhý rok na to, aby dokázali vystřelit ke slávě. Právě na... čtěte zde
Vydáno: 16.03.2025 08:00 v sekci Recenze | Hudba v TV
Avantasia - Here Be Dragons 6/10
Recenze: Avantasia na "Here Be Dragons" nabídla jen stín sebe sama Po třech letech se německý principál Tobias Sammet vrací se svou metalovou operou Avantasia. A jak je u něj zvykem, pozval si celou řadu zvučných jmen. Nechybí Bob Catley, Geoff Tate nebo Michael Kiske. Jak se jubilejní desátá řadovka... čtěte zde
Vydáno: 15.03.2025 16:00 v sekci Recenze
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Video: Halsey v emotivním klipu "Lucky" odkazuje na Britney Spears. To zpěvačku rozlítilo a chtěla ji zažalovat (02.08.2024 12:18)
- Recenze: Justin Timberlake se na "Everything I Thought It Was" trochu zacyklil. Ale to nevadí (27.03.2024 08:30)
- Britney Spears: "Do hudebního průmyslu už se nikdy nevrátím" (06.01.2024 13:28)
- Britney Spears v nové knize šokuje: "S Justinem Timberlakem jsem čekala dítě" (22.10.2023 16:26)
- Audio: Britney Spears a will.i.am znovu spojili síly. Singl "Mind Your Business" ale velká očekávání nesplní (24.07.2023 17:25)
- Britney Spears vydá v říjnu knihu "The Woman In Me". Popíše v ní i mnohaleté opatrovnictví (17.07.2023 10:18)
- Fanoušci zavolali na Britney Spears policii. Zpěvačka si totiž zrušila instagramový účet (30.01.2023 16:23)
- Video: V novom klipe letného hitu Eltona Johna a Britney Spears "Hold Me Closer" interpretov neuvidíte. Zato je plný tanca a farieb (29.09.2022 16:16)
- Audio: Hořkosladký návrat - ve společném singlu "Hold Me Closer" nejsou Elton John ani Britney Spears skoro slyšet (27.08.2022 09:07)
- Elton John a Britney Spears chystají duet "Hold Me Closer". Na obalu jsou oba jako malí (21.08.2022 17:53)

ALBUM TÝDNE 11/2025

Youth Lagoon
Rarely Do I Dream

Jmenuje se Trevor Powers a svoje předposlední album posluchačům představil po osmileté pauze. Řeč je o hudebníkovi, který si říká Youth Lagoon. Jeho nejnovější deska nese název "Rarely Do I Dream" a dost možná jde o nejintimnější počin v celé muzikantově kariéře.

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Pá 21.03.
Sofian Medjmedj (CZ) (Forum Karlín, Praha)
Po 31.03.
Benjamin Clementine (UK) (Lucerna Music Bar, Praha)
Út 01.04.
Baby Lasagna (CH) (MeetFactory, Praha)
Út 08.04.
Dizzee Rascal (UK) (Roxy, Praha)
So 12.04.
Twenty One Pilots (US) (O2 arena, Praha)
Út 15.04.
Chase Atlantic (AUS) (Sportovní hala FORTUNA, Praha)
St 16.04.
Nemo (CHE) (Roxy, Praha)
St 16.04.
Bernard Allison (US) (Jazz Dock, Praha)
St 16.04.
P.O.D. (US) (Roxy, Praha)
Čt 17.04.
Composers Summit Prague - Galavečer filmové hudby (Obecní dům - Smetanova síň, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík Prince The Prodigy Justin Bieber ADONXS Lady Gaga Beyoncé Madonna Taylor Swift Lucie Vondráčková Queen Coldplay Viktor Sheen The Weeknd Mirai Vypsaná fiXa Pink Floyd Kabát Hugo Toxxx Gaia Mesiah
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím