Magická houslistka Lindsey Stirling se vrátí do Prahy

13.09.2016 15:27 - Tisková zpráva | foto: facebook interpreta

Všestranná umělkyně Lindsey Stirling se v příštím roce vrátí do Prahy. Jedinečné vystoupení, kde kombinuje hru na housle s energií nabitými choreografiemi, proběhne 1. března 2017 v pražském Foru Karlín. Vstupenky budou za 840 Kč k dostání od 16. září v 10 hodin na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Lindsey Stirling je živoucím důkazem, že by se vždy mělo snít ve velkém. Možná proto inspirovala milióny fanoušků po celém světě. Začalo to v roce 2012, kdy vydala debutové album a rychle se stala zářivou hvězdou na hudebním nebi. Získala prestižní cenu Billboard Music Award v kategorii Top Dance/Electronic Album a dosáhla platinového ocenění v Německu, Rakousku, Švýcarsku, zlatého v Polsku a stříbrného ve Francii. Na YouTube mají její videa více než miliardu zhlédnutí, což ocenil i časopis Forbes, který Lindsey zařadil na čtvrté místo nejlepších YouTube umělců a učinil ji tak nejlépe hodnocenou ženou.

V srpnu letošního roku houslistka vydala své třetí studiové album s příznačným názvem "Brave Enough" a fanouškům vzkazuje: "Moc bych si přála, aby lidé měli dostatek odvahy a dělali to, po čem v životě touží."NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY