Elis je v "Unbelievable" nudná a průměrná. Bohužel

02.09.2015 19:06 - Honza Balušek | foto: facebook interpreta

Elis aka Eliška Mrázová je bezesporu velmi talentovaná mladá dívka, zpěvačka, skladatelka a vůbec. Je sympatická, má nevšední hlas, ale na opravdový průlom stále čeká. A pravděpodobně se ho nedočká ani se svým dalším singlem "Unbelievable".

Ten má podle tiskové zprávy "skutečně světový sound, na němž pracovala Elis ve studiu Startouch s producentem Madskillem (Rytmus, Majk Spirit, Dara Rolins) a rapperem Hi- Defem", ale pravda je někde jinde. Pánové si vybrali spíš slabší chvilku a podklad spíš spíchli za jedno odpoledne, aniž by se s ním snažili nějak vyhrát. A nepomůže ani jinak velmi příjemný saxofon. Nebo se možná jejich produkce totálně minula se samotnou písničkou, takže výsledek zní přinejlepším rozpačitě. Jde si totiž úplně snadno představit, jak by skladba zněla třeba jen za doprovodu akustických nástrojů. Víte jak? Mnohem lépe!

Doprovodný videoklip vypadá, jako by byl z velké části natočený na mobil se selfie tyčí (což asi opravdu byl), a jako takový funguje docela dobře, hlavně díky rozjásané zpěvačce a kupě jejích kamarádů a kamarádek. Ale dívat se na něj víckrát nemusíte.DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY