- musicserver.cz">

Eagles Of Death Metal: "Naše novinka bude sexy, jako když se srazí Brad Pitt a Antonio Banderas!"

03.08.2015 09:43 - Petra Hubáčková | foto: facebook interpreta

Fanoušci dua ve složení Josh Homme a Jesse Hughes jistě netrpělivě vyčkávají podzimu, protože oba pánové dokončují pod hlavičkou svého projektu Eagles Of Death Metal novou desku. Nahrávka ponese titul "Zipper Down" a podle slov autorů bude "neskutečně sexy".

Muzikanti se o chystané říjnové novince rozvykládali v rozhovoru pro magazín NME.com. "Jako by se na ní setkali Antonio Banderas v 'Interview s upírem' s Bradem Pittem," přesně tak o ní dvojice mluví. Homme, kterého můžete znát také z Queens Of The Stone Age, k albu ještě dodal: "Myslím, že jsme jen příliš nadšení. Na den, kdy deska vyjde, si chci nechat dovést domů pár holubic. Každá z nich na sebe bude mít vytetovaný název jedné písničky, což mě asi dostane do problémů, ale nakonec je vypustím zpět do přírody. Tak si nezapomeňte jednu chytit."

Přesný termín vydání nástupce předchozího "Heart On" z roku 2008 je 5. říjen. Kromě jiných písní bude obsahovat také předělávku skladby z arzenálu Duran Duran "Save A Prayer". Z rádií už můžete znát singl "Complexity", který formace dozdobila přebalem ve stylu Star Treku.

Tracklist "Zipper Down" je následující: Complexity, Silverlake (K.S.O.F.M.), Got A Woman, I Love You All The Time, Oh Girl, Got The Power, Skin Tight Boogie, Got A Woman (Slight Return), The Deuce, Save A Prayer, The Reverend.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY