Rapper Big Sean se představí jako součást Excelent Jukebox série

11.03.2015 17:57 - Tisková zpráva | foto: facebook interpreta

Koncertní série Excelent Jukebox se opět může pyšnit zajímavým přírůstkem. Americký rapper Big Sean se totiž v rámci této série představí 14. června v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky budou k dostání v sítích GoOut.cz a Ticketpro od pátku 13. března.

Big Sean je ve světě rapu pojem, kluk z Detroitu, který neváhal jet před budovu rádia, kde dělal rozhovor Kanye West, aby mu vnutil své demo, který to dotáhl na celosvětově uznávaného rappera, který má na kontě tři alba a několik nominací a výher v prestižních anketách - Grammy, MTV, BET, Billboard. Právě jeho neodbytnost Westa zaujala a nakonec Big Seana zrekrutoval pro svůj label GOOD Music.

Big Sean navíc přiváží i novou nahrávku s názvem "Dark Sky Paradise", která vyšla 24. února. Okamžitě po vydání se deska vyšplhala na vrchol žebříčku časopisu Billboard a není se čemu divit , stačí zmínit jména jako Kanye West, Drake, Ty Dolla Sign, DJ Mustard, Ariana Grande nebo Travi$ Scott - ti všichni se na desce podíleli a pracovali.

Rozhodně je tedy na co se těšit, protože koncerty Big Seana jsou proslavené přívalem energie. Lucerna Music Bar se bude otřásat v základech - už 14. června v rámci série Excelent Jukebox. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut a Ticketpro za 570 Kč. Event na Facebooku najdete zde.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY