bondovce - musicserver.cz">

"Mirror Man" Elly Henderson zní i vypadá jako soundtrack k další bondovce

10.03.2015 15:47 - Josef Martínek | foto: facebook interpreta

Po nemastném neslaném třetím singlu "Yours", který podle očekávání příliš nezabodoval, tasí Ella Henderson ze svého loňského úspěšného debutu "Chapter One" už čtvrtý kousek. A volba tentokrát dopadla skvěle - song "Mirror Man" patří díky retro nádechu, nakažlivému riffu i zpěvaččině sytému vokálu k tomu úplně nejzdařilejšímu, co kolekce oceněná v Británii platinovou deskou obsahuje.

"Song je o nejsobečtějším člověku, jakého jsem poznala. Možné takové typy také znáte - milují jen sebe," prozradila už dříve devatenáctiletá hvězda, která o sobě dala před třemi lety vědět v ostrovním X Factoru. Už tak podmanivou atmosféru podtrhuje nově představený klip, ve kterém se prochází černý panter a vidíme v něm vkusně zařazené grafické efekty i tajemně vystajlovanou zpěvačku. Výsledek trochu působí, jako bychom sledovali soundtrack k některému z filmů o agentovi 007, pomineme-li samozřejmě osobní text.

Další důkaz, že Ella Henderson svou muzikálností i hlasovým nadáním při nadbytku diskošek skvěle vyplňuje prázdné místo v dnešním ženském popu.DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY