TOPlist

Eskmo se o pódium podělí s Philipem TBC

08.06.2011 10:53 - Tisková zpráva | foto: facebook interpreta

Philip TBC
© facebook interpreta
Poslední Conference před letními prázdninami přivítá super talentovaného amerického producenta Eskma, který přijede už 14. června a v pražském Lucerna Music Baru vystoupí v rámci svého prvního velkého turné po Evropě. Druhým koncertem Conference bude live vystoupení Philipa TBC, závěr večera obstará Josef Sedloň a jeho speciální set.

Na Eskmovu audiovizuální show jdou ze všech klubů, kde už hrál, výborné ohlasy. Však si na projekci dal záležet. Přestože na samostatném turné takového rozsahu je poprvé, s početným publikem má relativně dost zkušeností. Vždyť v severní Americe předskakoval Amonu Tobinovi, projektům Flying Lotus, STS9 nebo The Glitch Mob. A stačilo mu jen pět let, aby dosáhl takového úspěchu. Jeho český předskokan Philip TBC je na elektronické scéně přibližně stejně dlouho. První breakbeatové desky roztáčí už v roce 1998, jungle přidal o rok později. Fanoušky si získal skvělou mixovací technikou, nápaditým scratchováním a používáním dalších hiphopových technik při živém hraní. Díky tomu je pravidelným hostem velkých festivalů od dnes už neexistujícího Cosmic Tripu nebo Summer Of Love po stále populárnější Let It Roll.

Vstupenky na Conference prodává Ticketportal a Ticketpro. Nejlevnější lístky bez manipulačního poplatku má na pokladně Lucerna Music Bar.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím