"Autopohádky" plné písniček od Chinaski si odbudou filmovou premiéru

15.03.2011 11:45 - Petra Hubáčková | foto: facebook interpreta

Chinaski Autopohádky flyer
© facebook interpreta
Avizovaný snímek "Autopohádky" s hudbou Chinaski je tady. Fanoušci se mohou těšit na filmovou premiéru naplánovanou na 21. března. Hned poté se na pultech objeví set písniček ze snímku ve slidepackovém balení.

Kromě soundtrackové části bude na albu navíc spousta dalších kousků, které ve filmu neuslyšíte. Celkem se jedná o osmnáct skladeb včetně titulní písně a singlu "Duše z gumy", přičemž v některých z nich si zahostovala Lucie Bílá. Speciální edice alba navíc obsahuje i karaoke verze tří písní pro ty nejmenší fanoušky Chinaski.

V těchto dnech se Chinaski připravují na koncertní turné Amarok Tour. Kromě nových skladeb se návštěvníci koncertů mohou těšit také na osvědčené songy. Muzikanti zavítají během turné i do míst, kde zatím nekoncertovali. Šňůra začíná na Slovensku a pak se přesune do Česka. Součástí vystoupení budou i projekce, světelná show a spousta překvapení. Kompletní přehled plánovaných koncertů najdete na webu kapely.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY