Paramore chtějí představit nové skladby během léta

20.02.2011 12:16 - Petra Hubáčková | foto: facebook interpreta

Hayley Williams (Paramore)
© sugarslam.com
Poté, co Paramore začali s nahráváním nové desky, se k médiím dostávají první informace o novém materiálu. Muzikanti pilně pracují a fanoušci by výsledek jejich snahy mohli otestovat už v letních měsících.

Nová deska bude první nahrávkou vydanou po odchodu Joshe a Zaca Farroových. Oba zakládající členové opustili Paramore v prosinci a ihned poté se zpěvačka Hayley Williams pustila do skládání nových písní. Serveru Music.aol.com zmínila název jednoho kousku - "In The Mourning".

K následujícím plánům kapely Hayley ještě řekla: "Čeká nás turné po Jižní Americe a pak, jak přijedem, se opět pustíme do práce. Nemáme vychytané ještě všechny detaily, ale některé z nových skladeb vypustíme do éteru ještě před vydáním studiovky."


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY