Queens Of The Stone Age přijedou v červnu do Prahy

Queens Of The Stone Age přijedou v červnu do Prahy

Vydáno: 12.12.2017 12:56 v sekci Tiskové zprávy - Tisková zpráva | foto: facebook interpreta
Stovky úžasných koncertů, výpadky paměti, nevysvětlená zranění, rok dlouhá zajížďka s Iggym Popem a pěkná řádka nominací na Grammy. Queens Of The Stone Age se vynořili z pouště nově zjizvení a podivně krásnější na svém šťastném sedmém albu "Villains", které tuzemskému publiku představí živě 20. června 2018 ve Foru Karlín v Praze. Vstupenky za 990 Kč + poplatky budou v předprodejích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal od pátku 15. prosince 10:00. Na místě v den koncertu za 1 100 Kč.

"Název 'Villains (Darebáci)' není politické stanovisko. Nemá to co dělat s Trumpem ani s jinou podobnou sračkou. Je to jednoduše 1) slovo, které fantasticky vypadá a 2) komentář tří verzí každého scénáře: tvé, mé a o co ve skutečnosti šlo. Všichni potřebují něco nebo někoho, komu mohou nadávat - svého darebáka - tak to vždycky je. Ovládnout to nemůžete. Jediná věc, kterou můžete ovládnout, je, že vás pustí ta naštvanost," říká k názvu nového alba Queens Of The Stone Age jejich frontman Josh Homme.

Desku produkoval Mark Ronson, koprodukoval Mark Rankin a míchal Alan Moulder. "Villains" je první deskou kapely od alba z roku 2013. "…Like Clockwork" přineslo skupině #1 album v USA (a #1 v Austrálii, Belgii, Irsku, Portugalsku, Skotsku, #2 v Británii, Kanadě, Švýcarsku, Norsku, Novém Zélandu, Finsku atd.). "...Like Clockwork" vzala kolem světa skupina v tomto složení - zakladatel/kytarista/zpěvák/textař Josh Homme, Troy Van Leeuwen (kytara, klávesy), Michael Shuman (basová kytara), Dean Fertita (klávesy, kytara), Jon Theodore (bicí). Stejná sestava stojí i za novým albem, jen se snažila znít trochu jinak.

O Queens Of The Stone Age Ronson říká : "Queens byli a jsou moje nejoblíbenější rock'n'rollová kapela od doby, co jsem v létě 2000 zašel do krámu s deskama Tower na Sunset Boulevard a koupil si 'Rated R', takže to byl celkem surreálnej zážitek, když mě přivítali ve svém tajném pirátském klanu nebo podle Joshe v Jacuzzi. Ale já věděl, že jen fanouškovství mě v Jacuzzi neudrží. Účast na tvoření mého dosud nejoblíbenějšího alba Queens bylo jako sen - těžký, temný, krásný sen."


  • Parada! (ta152h, 12.12.2017 22:31) Reagovat

    Termin koncertu zatim nejde overit na jejich webu, ale rad verim!


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Pohled do českých hitparád - 1. týden 2026
První místo v rádiích i ve streamování. Taylor Swift se pyšní aktuálně největším hitem v Česku O zatím poslední studiovce Taylor Swift "The Life of a Showgirl" se navzdory prodejním a streamovacím rekordům většinou nepsalo moc lichotivě. Singl "The Fate of Ophelia" se nicméně stal velkým hitem, což dokládají i aktuální české... čtěte zde
Vydáno: 08.01.2026 08:00 v sekci Novinky | České hitparády
Radim Kopáč - Všechno je špatně, zpátky na stromy! (český punk a hardcore v textech 1979 - 1989) 7/10
Hudba v tisku: Kniha "Všechno je špatně, zpátky na stromy!" nás vrací do těžké doby normalizace, kdy i u nás začal vznikat punk Kdo by neznal skupiny jako Visací zámek, Plexis, SPS nebo Wanastowi Vjecy? Všechny začínaly v osmdesátých letech minulého století. Jak se český punk a hardcore ještě za minulého režimu rodily, se snaží přiblížit kniha "Všechno je... čtěte zde
Vydáno: 07.01.2026 08:00 v sekci Recenze | Hudba v tisku
Michal Hrůza - Samota slouží mně. Koncert je největší odměna pro muzikanta
Rozhovory: Michal Hrůza - Samota slouží mně. Koncert je největší odměna pro muzikanta Zpěvák a skladatel Michal Hrůza si pro své fanoušky po pěti letech připravil nové album. Autentická deska plná příběhů a bezprostředních emocí dostala jméno "Kouzlo samoty". V jedenácti písních můžeme slyšet hudebníkův... čtěte zde
Vydáno: 06.01.2026 08:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
Vítěze Cen Anděl poznáme v dubnu, vyhlášení se uskuteční na pražském Výstavišti
Vítěze Cen Anděl poznáme v dubnu, vyhlášení se uskuteční na pražském Výstavišti Po skončení kalendářního roku 2025 přichází čas bilancování. V pestré nabídce různých odborných hudebních anket nebude chybět ani ta nejznámější - Ceny Anděl. Okřídlené sošky doletí ke svým majitelům už 11.... čtěte zde
Vydáno: 05.01.2026 16:00 v sekci Novinky
Tom Smith - There Is Nothing In The Dark That Isn't There In The Light 9/10
Recenze: Tom Smith chce na "There Is Nothing In The Dark That Isn't There In The Light" slyšet, jak s ním rozmlouváte Tom Smith je jako nezaměnitelný hlas formace přes dvě dekády napevno spojen s Editors. Až nyní zjevně přišel ten správný čas na jeho sólový debut "There Is Nothing In The Dark That Isn't There In The Light". Název o něm prozrazuje... čtěte zde
Vydáno: 05.01.2026 00:00 v sekci Recenze
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Queens Of The Stone Age zdarma zveřejnili záznam svého intimního koncertu z pařížských katakomb (18.12.2025 14:51)
- Queens Of The Stone Age vydají počátkem června živák natočený v pařížských katakombách (17.05.2025 14:57)
- Naživo: Úvod Colours Of Ostrava zachraňovali hlavně kytaroví mistři (18.07.2024 17:37)
- Josh Homme míří na operaci. Queens of the Stone Age na Colours of Ostrava nahradí Tom Morello (09.07.2024 13:29)
- Queens Of The Stone Age zahrají jako první kapela v historii v pařížských katakombách (09.07.2024 10:25)
- Publicistika: Čtyřicet nejlepších zahraničních desek roku 2023 podle musicserveru (10-1) (02.02.2024 19:00)
- Hudba v tisku: Mark Lanegan je v syrové autobiografii "Zpívej pozpátku a plač" krutý k sobě i ke čtenáři (10.12.2023 09:00)
- Colours of Ostrava přivezou Queens of the Stone Age (15.11.2023 11:02)
- Naživo: Sam Smith se stali vládci Mad Cool Festivalu, sklonit se ve Španělsku museli i Mumfordi a Queens Of The Stone Age (09.08.2023 07:55)
- Recenze: Z vnitřních běsů vykřesali Queens Of The Stone Age povedené rockové album "In Times Of New Roman..." (26.06.2023 00:00)

ALBUM TÝDNE 01/2026

Tom Smith
There Is Nothing In The Dark That Isn't There In The Light

Tom Smith je jako nezaměnitelný hlas formace přes dvě dekády napevno spojen s Editors. Až nyní zjevně přišel ten správný čas na jeho sólový debut "There Is Nothing In The Dark That Isn't There In The Light". Název o něm prozrazuje mnohé. Jeho komorní pojetí vás naplno vtáhne a s emocemi jde až na dřeň.

9/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Ne 11.01.
Pocta Davidu Stypkovi (CZ) (O2 universum, Praha)
So 17.01.
Stodola Michala Tučného (O2 arena, Praha)
Út 20.01.
Gregory Porter (O2 universum, Praha)
Pá 23.01.
Andrea Bocelli (IT) (O2 arena, Praha)
Ne 25.01.
Lorna Shore (US) / Whitechapel (US) / Shadow Of Intent (US) / Humanity’s Last Breath (SWE) (O2 universum, Praha)
Ne 25.01.
Raye (UK) (O2 arena, Praha)
Út 27.01.
ZAZ (FR) (O2 universum, Praha)
So 31.01.
Benjamin Amaru (CH) (Café V lese, Praha)
Čt 05.02.
Béla Fleck / Edmara Castañedy / Antonio Sánchez (US/CO/MEX) (Archa+, Praha)
So 07.02.
Alfa Mist (UK) (MeetFactory, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Prince Justin Bieber Vladimír Mišík The Prodigy Beyoncé Madonna Lady Gaga Ewa Farna Coldplay Kryštof
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2026 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe