J.A.R. vyeskalují dobro 17. listopadu tradičním koncertem v Lucerně

J.A.R. vyeskalují dobro 17. listopadu tradičním koncertem v Lucerně

Vydáno: 14.11.2017 09:55 v sekci Tiskové zprávy - Tisková zpráva | foto: facebook interpreta
I letos se J.A.R. vrací 17. listopadu do velkého sálu pražské Lucerny, aby koncertem oslavili výročí kapely, která letos čítá již 28 let na hudební scéně. Tentokrát navíc naživo představí album "Eskalace dobra" z jara letošního roku. Těšit se tak můžete na většinu nových písní s nezanedbatelným akcentem na největší hity.

Na nové album J.A.R. se čekalo dlouhých šest let. Dle nadšených reakcí hudebních novinářů, kteří nešetřili ve svých recenzích chválou, ale i posluchačů na sociálních sítích, se čekání vyplatilo. I díky nové desce se tak aktuální turné "Eskalace dobra 2017" těší velké návštěvnosti ze strany fanoušků. Na mnoha místech hlásí turné vyprodáno. K absolutní eskalaci letošního úspěšného roku pak dojde na největším koncertě turné právě v pražské Lucerně.

Naživo z nové desky zazní mimo jiné "Spral to ďas", "Zhublas", "Když ti před Moskvou dojde pervitin", "Hlídá nás satelit", "Žárlíme na Romana" a nebo oblíbená melancholická hymna "Sentimentu záchvat".

Po dlouhé době se J.A.R. letos připomněli i klipem. K singlu "Zhublas" natočil Zdeněk Suchý volební mikrodrama s mnoha známými herci a přáteli kapely.

Vstupenky na tradiční oslavu sametové revoluce a narozeniny J.A.R. lze zakoupit v předprodejích Ticketpro.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Martin Čupka - V MØNØDREAM nedělám umělecké kompromisy
Rozhovory: Martin Čupka - V MØNØDREAM nedělám umělecké kompromisy Martin Čupka, frontman jedné z nejvýraznějších česko-slovenských rockových kapel John Wolfhooker, přichází s novým autorským projektem MØNØDREAM. Otevírá tak zcela novou kapitolu své hudební cesty. S myšlenkou zkusit si vlastní... čtěte zde
Vydáno: 30.12.2025 08:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
Trny & Žiletky - Je nutné zabít beránka 8/10
Recenze: Trny & Žiletky na desce "Je nutné zabít beránka" přidávají na zlověstnosti Nová studiovka Trnů & Žiletek "Je nutné zabít beránka" přináší hutnou, emotivní a temnou jízdu. Na posluchače nečeká žádný med, ale ten asi nikdo z fanoušků Desedovy práce ani neočekává. Lídr Dark Gamballe znovu posouvá... čtěte zde
Vydáno: 29.12.2025 13:00 v sekci Recenze
Alibaba - Furt stejný 8/10
Recenze: Swingující blues-folk olomouckých Alibaba možná zůstává "Furt stejný", ale furt stejně skvělý a svůj Folk může být sofistikovaný i kýčovitý, židličkový, kotlíkářský, může tepat do společenských nešvarů, být zasněný, básnivý i výrazově dutý. V každém případě, ať už použijeme jakékoliv další adjektivum, měl by... čtěte zde
Vydáno: 29.12.2025 00:00 v sekci Recenze
Green Monster - Mutant Farm 8/10
Recenze: Mutanti i zombíci řádí v rytmu psychobilly na "Mutant Farm" veteránů Green Monster Páté desce domácích psychobilly legend Green Monster vévodí jedovatá zelená barva, která láká na hororovou projížďku farmou mutantů. Vedle ní hrají prim dunivý kontrabas a charakteristický, kousavý vokál lídra a zároveň... čtěte zde
Vydáno: 28.12.2025 14:30 v sekci Recenze
Dream of the Sun - What God Had Taken Once, He Can Always Take Twice 7/10
Recenze: Dream of the Sun zatím ohledávají terén, s "What God Had Taken Once, He Can Always Take Twice" ale debutují slibně Prvotina "What God Had Taken Once, He Can Always Take Twice" představuje pražské Dream of the Sun v okamžiku prvního velkého kroku. Cestu si k němu vybudovali pečlivě a očekávání nastavili poměrně vysoko. Jak to celé dopadlo a proč... čtěte zde
Vydáno: 28.12.2025 08:00 v sekci Recenze
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Naživo: Slavili J.A.R. pauzu, nebo konec? Lucerna každopádně praskala ve švech (18.11.2025 18:30)
- Dvě velké rány J.A.R. neustáli. Po šestatřiceti letech na neurčito končí (05.11.2025 19:29)
- Naživo: J.A.R. to v Praze zvládli i bez Dana Bárty. A ještě s Otou Klempířem (02.08.2025 08:59)
- Naživo: J.A.R. dirigovali povedený letní hudební večer v Telči (28.07.2025 10:30)
- Fotogalerie: Vyvrcholení Colours Of Ostrava ve všech jeho barvách (20.07.2025 22:12)
- Krásný ztráty Live odhalují první jména. Kromě Michala Prokopa vystoupí i Janek Ledecký či J.A.R. (17.11.2024 17:40)
- Fotogalerie: Třetí den Rock for People nabídl pestrou mozaiku (15.06.2024 13:56)
- Na okraj: Ceny Anděl se chtějí přiblížit mladým, u akademiků ale vítězí hlavně stálice (31.03.2024 20:46)
- Rozhovory: Robert Balzar (Robert Balzar Trio, Illustratosphere, J.A.R) - Muzika se začne dít ve chvíli, kdy pominou sportovní kritéria (09.02.2024 18:00)
- Publicistika: Dvacet nejlepších domácích desek roku 2023 podle musicserveru (5-1) (01.02.2024 19:00)

ALBUM TÝDNE 52/2025

Alibaba
Furt stejný

Folk může být sofistikovaný i kýčovitý, židličkový, kotlíkářský, může tepat do společenských nešvarů, být zasněný, básnivý i výrazově dutý. V každém případě, ať už použijeme jakékoliv další adjektivum, měl by být upřímný, na nic si nehrát. To rozhodně platí pro album "Furt stejný" olomouckých Alibaba.

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Ne 11.01.
Pocta Davidu Stypkovi (CZ) (O2 universum, Praha)
Út 20.01.
Gregory Porter (O2 universum, Praha)
Pá 23.01.
Andrea Bocelli (IT) (O2 arena, Praha)
Ne 25.01.
Lorna Shore (US) / Whitechapel (US) / Shadow Of Intent (US) / Humanity’s Last Breath (SWE) (O2 universum, Praha)
Ne 25.01.
Raye (UK) (O2 arena, Praha)
Út 27.01.
ZAZ (FR) (O2 universum, Praha)
So 31.01.
Benjamin Amaru (CH) (Café V lese, Praha)
Čt 05.02.
Béla Fleck / Edmara Castañedy / Antonio Sánchez (US/CO/MEX) (Archa+, Praha)
So 07.02.
Alfa Mist (UK) (MeetFactory, Praha)
Po 09.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Sono Centrum, Brno)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík Prince The Prodigy Justin Bieber Beyoncé Ewa Farna Madonna Lady Gaga Kryštof Coldplay
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe