Mladé generaci jméno Neila Younga možná moc neřekne. Je to ale jeden z mála hudebníků generace šedesátých let, který kontinuálně vydává desky po celá desetiletí. Některé lepší, jiné horší a také nadčasové perly. Nová deska "Psychedelic Pill" patří k těm spíše slabším. Nebo je to jinak?
Vydáno: 29.10.2012
Celkový čas: 87:41
Skladby: CD1: Driftin' Back, Psychedelic Pill, Ramada Inn, Born In Ontario / CD2: Twisted Road, She's Always Dancing, For The Love Of Man, Walk Like A Giant, Psychedelic Pill (Alternate Mix)
Vydavatel: Warner Music
Chyby v článku (Ondřej Bouda, 17.02.2013 23:04) Reagovat
Chyby:
1. odstavec - album EverYbody Knows This Is Nowhere
2. odstavec - píseň CowGIRL In The Sand; basové kytary BillYho Talbota; sedmnáctiminutová Ramada INN
3. odstavec - autoBiografii Waging Heavy PEACE
Jinak recenze nic moc teda.
Nic moc (Jirka, 18.02.2013 12:50) Reagovat
recenze je slaby vyraz! Myslim, ze by o starych pardalech typu Young, Dylan, Waits, Petty apod. mel psat nekdo, kdo se tim zabyva... Mimochodem, pri cteni teto "recenze" mam pocit, ze autor napred cetl recenzi V. Lindaura na iDnes, popr. clanek O. Bezra k albu Americana tamtez. Snad se mylim! Ale takovyto clanek bych snad napsal za 10 minut!
ach jo (petr červ, 20.02.2013 20:22) Reagovat
odkázat se ve dvou odstavcích na 3 názvy a ani jeden nenapsat správně, tak to je opravdu síla. Předpokládám že pan recenzent v životě od Neila Younga nic neslyšel a ani možná o něm.
Jinak album je to perfektní, Ramada Inn je neuvěřitelná bomba. A taky Walk like a giant a Twisted road (hlavně akustická solo verze z koncertů).
Tweet