Keane vzpomenou na debut luxusní edicí

Vydáno: 30.09.2009 09:18 v sekci Novinky - Petra Hubáčková | foto: facebook interpreta
Keane - Hopes And Fears (deluxe)
© facebook interpreta
Britská formace Keane vydala v roce 2004 svou debutovou "Hopes And Fears" a nyní ji fanoušci opět najdou v obchodech. Tentokrát se však jedná o luxusní edici o dvou CD discích.

Obohacená verze vychází 9. listopadu. Kromě standardního tracklistu přinese balíček doposud nevydaný a raritní materiál včetně demonahrávky "Into The Light", béček a kromě dalšího také skladbu "Snowed Under", jež byla dostupná dříve jen na singlu "Somewhere Only We Know" a na japonské edici nahrávky. Své místo zde našly i příslušné singly, které Keane sami vydali.

Fanoušci si tuto rozšířenou verzi alba "Hopes And Fears" mohou objednat přes oficiální stránky kapely. K dostání je samozřejmě i edice pro opravdové fajnšmekry, která bude navíc obsahovat ještě tričko. Kompletní přehled všech verzí reedice najdete zde.

Tracklist CD1: Somewhere Only We Know, Bend And Break, We Might As Well Be Strangers, Everybody's Changing, Your Eyes Open, She Has No Time, Can't Stop Now, Sunshine, This Is The Last Time, On A Day Like Today, Untitled 1, Bedshaped, Somewhere Only We Know (Live), Bedshaped (Live), Bend And Break (Live), We Might As Well Be Strangers (Live), This Is The Last Time (Live), With Or Without You (Live), A Heart To Hold You (Live).

Tracklist CD2: Snowed Under, We Might As Well Be Strangers (DJ Shadow Remix), Into The Light (Demo), Call Me What You Like Demo (Zoomorphic single 1), Closer Now (Zoomorphic single 1), Rubbernecking (Zoomorphic single 1), Wolf At The Door (Zoomorphic single 2), She Has No Time Demo (Zoomorphic single 2), Call Me What You Like (Zoomorphic single 2), Everybody's Changing (Fierce Panda single 1), The Way You Want It (Fierce Panda single 1), This Is The Last Time Demo (Fierce Panda single 2), Bedshaped Demo (Fierce Panda single 2), Allemande (Fierce Panda single 2), Somewhere Only We Know (Live), We Might As Well Be Strangers (Live), This Is The Last Time (Live), Everybody's Changing (Live).

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Pohled do českých hitparád - 6. týden 2026
Zara Larsson se po jedenácti letech dočkala. Její hit "Lush Life" se stal nejstreamovanějším v Česku V českých rádiích a v albové hitparádě se ani tentokrát mnoho zásadního neudálo - další vítězství si připsali David Guetta a Buka. Zajímavější příběh přináší přehled digitálních singlů: do čela se dostala švédská... čtěte zde
Vydáno: 12.02.2026 08:00 v sekci Novinky | České hitparády
Nové desky 5/2026 - od Nicka Jonase přes Puscifer po Illenium
Nové desky 5/2026 - od Nicka Jonase přes Puscifer po Illenium Hudební novinky tentokrát přinesly poměrně pestrou žánrovou směsici. Vedle pop-rockového Nicka Jonase, experimentátorů Puscifer nebo houseových Illenium se zařadili rapper J. Cole, bluesová vzpomínka na B. B. Kinga plná hvězd, trip... čtěte zde
Vydáno: 11.02.2026 14:00 v sekci Novinky | Nové desky
Beata Hlavenková - Věřím, že hudba je léčivá a že nás může přenášet v čase a myšlenkách i do lepších míst
Rozhovory: Beata Hlavenková - Věřím, že hudba je léčivá a že nás může přenášet v čase a myšlenkách i do lepších míst Multitalentovaná hudebnice Beata Hlavenková žije naplno a během minulého roku jí vyšla rovnou tři alba. Ke každému se váže jiný příběh. Všechny nám postupně poodhalila v rozhovoru. Člověk jen žasne, kolik toho tato žena stihne... čtěte zde
Vydáno: 11.02.2026 08:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
Suicide Silence, Dying Fetus, Slaughter to Prevail, Forum Karlin, Praha, 8.2.2026
Naživo: Karlín pod palbou: Slaughter to Prevail rozpoutali rituál zkázy, Dying Fetus a Suicide Silence přiložili pod kotel Praha hostila večer, který představil tři zásadní proudy současného extrémního metalu. Technická brutalita Dying Fetus, groove orientovaný deathcore Suicide Silence a moderně produkovaná, monumentální masa Slaughter to Prevail... čtěte zde
Vydáno: 10.02.2026 18:00 v sekci Naživo
Rybičky 48 - Nebeská prána 9/10
Video: Kuba Ryba napsal vlastní pohřební píseň. Klip k "Nebeské práně" je nejlepší od Rybiček 48 vůbec Už je to pár pátků, co kapela Rybičky 48 vydala desku "BIG⚡️BÝT". Jako předposlední na ní najdeme "Nebeskou bránu" - skladbu, která u kutnohorské party vybočuje z řady. Nesází v ní totiž na humor, spíš na bilancování, které... čtěte zde
Vydáno: 10.02.2026 13:00 v sekci Audio / Video | Video
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Keane připomenou svůj debut "Hope And Fears" rozsáhlou reedicí s mnoha bonusy (22.02.2024 13:21)
- Audio: Keane málem měli song "Love Actually" ve stejnojmenném vánočním filmu. Dvacet let poté ho představují světu (03.12.2023 08:20)
- Keane připomenou své album "Strangeland" vinylovou reedicí (06.05.2022 09:44)
- Minirecenze: Keane si vás akustickým živákem "Live At Largo" podmaní (11.04.2021 08:45)
- Naživo: Keane po svém návratu na scénu vsadili na decentnost a hity (04.02.2020 16:29)
- Fotogalerie: Koncert Keane zachycený objektivem fotoaparátu (03.02.2020 21:10)
- Recenze: Keane se na "Cause and Effect" vrátili ve formě (10.01.2020 13:00)
- Keane přijedou do Prahy s novým albem (01.10.2019 09:38)
- Nové desky 39/2019 - od Liama Gallaghera přes Keane po Blink-182 (24.09.2019 13:30)
- Keane se vracejí s novým singlem i albem (08.06.2019 10:03)

ALBUM TÝDNE 06/2026

Alice Merton
Visions

Alice Merton svou kariéru před pár lety odpálila hitem "No Roots" a zlí jazykové by mohli tvrdit, že od té doby se na něj marně snaží navázat. Horší i lepší skladby, osahávání hudebního prostoru a snaha se tzv. najít ji ale dovedly až k její třetí řadovce "Visions". A ta se jí opravdu povedla.

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Čt 12.02.
Lenka Dusilová (CZ) (Archa+, Praha)
Ne 15.02.
BvdLvd (UK) / Changeline (FR) (Café V Lese, Praha)
Po 16.02.
Sombr (US) (Forum Karlín, Praha)
Út 17.02.
The Last Dinner Party (UK) (Forum Karlín, Praha)
St 18.02.
Hatari (ISL) (Fuchs2, Praha)
Pá 20.02.
Kensington (NL) (Rock Café, Praha)
So 21.02.
mgk (US) (O2 arena, Praha)
Ne 22.02.
Motionless In White (US) (Forum Karlín, Praha)
St 25.02.
The Kooks (UK) (Forum Karlín, Praha)
Pá 27.02.
Westerman (UK) (MeetFactory, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

The Prodigy Vladimír Mišík Justin Bieber Prince Beyoncé Ewa Farna Lady Gaga The Cure Madonna Adele
musicserver.cz na Facebooku musicserver.cz na Twitteru musicserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2026 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe