DJ NEO založil elitní 'Klub zlomených srdcí'

Vydáno: 03.04.2007 17:50 v sekci Novinky - Radek Antl | foto: facebook interpreta
DJ NEO - Heartbreak Club
© facebook interpreta
Jeden z komerčně nejúspěšnějších DJů české a slovenské scény DJ NEO dokončil třetí sólové album "Heartbreak Club". Na něm se představuje také jako rapper a zpěvák. Stejně jako v případě minulých dvou nahrávek se to na desce po vzoru americké scény hemží dobře známými kolegy z branže.

Nahrávání se zúčastnili přední zástupci domácí hiphopové scény Orion (PSH) a James Cole (SuperCrooo), zpěvačky Martina Balogová, Dara Rolins a Victoria i acid-jazzman Komar z kapely Sunset BLVD. Nechybí samozřejmě ani blízcí spolupracovníci a přátelé Ondřej Brzobohatý (Bůhví, projekt NEO) a Samer Issa, který zde zpívá například ve skladbě "When I'm With Her", kterou předvedl v živém provedení v rámci národního finále soutěže Eurovision Song Contest.

Jiný song, pilotní singl "Housechild", se několik týdnů držel v hitparádě pražského Expresradia, přičemž dva týdny dokonce zastával první místo. Skladba se spolu s dalším singlem "Epic Love" objeví během jara v podobě maxisinglů na zahraničních pultech i na oficiální kompilaci tracků DJů z celého světa "Miami Winter Music Conference". "Housechild" navíc čeká videoklip a také remix z dílny Phats And Small aka dua Free Mason. Jiný remix, "Co je doma to se počítá" v úpravě Mika Trafika, je na "Heartbreak Club" mezi bonusy.

Ve speciální sekci svých webových stránek DJ NEO nabízí za 199 Kč (plus poštovné) fanouškovskou platinovou edici desky, obohacenou o osobní věnování, plakát velikosti A2, sadu samolepek a hlavně exkluzivní bonusový disk s vlastními remixy skladeb Jiřího Korna, Monkey Business, J.A.R., Michaela Jacksona či Depeche Mode.

DJ NEO vyrazí začátkem léta na velké klubové turné po celém Česku a Slovensku. Členové "Klubu zlomených srdcí" prý nebudou chybět.

  • hmmmm (já, 03.04.2007 22:10) Reagovat

    Jakoby sraček tady v Česku nebylo dost...

  • sr (Jana, 04.04.2007 08:46) Reagovat

    Tenhle nedělá sračky,tak když nevíš o čem mluvíš tak nic nepiš

  • Mně se CD líbí (Liba, 04.04.2007 09:19) Reagovat

    Mně se CD moc líbí , je opravdu skvělý :)) díky moc za ně :))

    Článek taky v pohodě :) díky :) v době bulvárních sr*aček konečně něco pěkného a pozotivního :) ještě jednou díky :D

  • Mám to CD (Tara, 04.04.2007 09:21) Reagovat

    To CD jsem si nechala poslat a je úžasné. Má to šťávu a na DJ Neovi oceňuji jeho nezávislost, která se projevuje i tím,že nemá předsudky proti zpěvákům ze Superstar. Ty, které si vybral, mám velice ráda a to platí i o Ondrovi Brzobohatém, Daře Rollins a Victorii. Tohle je trochu jiná hudební scéna než nám předkládají naše média a zaplať Pánbů za to !

  • je to dobrá hudba (lol, 04.04.2007 13:06) Reagovat

    obzvlášt martina balogová překvapila,podle mého!!!je to fakt kvalitka.....např. Housechild

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Alibaba - Furt stejný 8/10
Recenze: Swingující blues-folk olomouckých Alibaba možná zůstává "Furt stejný", ale furt stejně skvělý a svůj Folk může být sofistikovaný i kýčovitý, židličkový, kotlíkářský, může tepat do společenských nešvarů, být zasněný, básnivý i výrazově dutý. V každém případě, ať už použijeme jakékoliv další adjektivum, měl by... čtěte zde
Vydáno: 29.12.2025 00:00 v sekci Recenze
Green Monster - Mutant Farm 8/10
Recenze: Mutanti i zombíci řádí v rytmu psychobilly na "Mutant Farm" veteránů Green Monster Páté desce domácích psychobilly legend Green Monster vévodí jedovatá zelená barva, která láká na hororovou projížďku farmou mutantů. Vedle ní hrají prim dunivý kontrabas a charakteristický, kousavý vokál lídra a zároveň... čtěte zde
Vydáno: 28.12.2025 14:30 v sekci Recenze
Dream of the Sun - What God Had Taken Once, He Can Always Take Twice 7/10
Recenze: Dream of the Sun zatím ohledávají terén, s "What God Had Taken Once, He Can Always Take Twice" ale debutují slibně Prvotina "What God Had Taken Once, He Can Always Take Twice" představuje pražské Dream of the Sun v okamžiku prvního velkého kroku. Cestu si k němu vybudovali pečlivě a očekávání nastavili poměrně vysoko. Jak to celé dopadlo a proč... čtěte zde
Vydáno: 28.12.2025 08:00 v sekci Recenze
Death In Rome - Angel (Karel Kryl - Cover) 7/10
Video: "Anděl" Karla Kryla v angličtině? Poslechněte si coververzi od německých Death In Rome Death In Rome je německý hudební projekt, který si na neofolkové a alternativní scéně získal pozornost svou jedinečnou estetikou a přístupem k hudbě. Namísto vlastních skladeb se kapela zaměřuje na reinterpretace známých popových... čtěte zde
Vydáno: 27.12.2025 16:00 v sekci Audio / Video | Video
Krojeny - Zlatá 8/10
Video: Písnička o břidlici, video o naději. Petr Uvira představuje projekt Krojeny skladbou "Zlatá". Pusťte si ji v premiéře Kytaristu Petra Uviru jste mohli zahlédnout v doprovodné kapele Marie Puttnerové, v řadách prakticky spících Ladě i v afrojazzových Heimat. Nyní zkušený muzikant a producent míří do sólových vod a stojí na začátku cesty se svým... čtěte zde
Vydáno: 27.12.2025 10:00 v sekci Audio / Video | Video
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Naživo: Slunce, seno, jahody a šmytec. Vyrovnal se muzikál legendární komedii? (24.11.2025 18:30)
- Naživo: Mistrovství republiky v přihřívání polívčiček aneb Jaký byl Český slavík přímo na místě (22.11.2025 13:22)
- Naživo: Čtvrteční Metronome Prague žil rapem (20.06.2025 17:50)
- Recenze: James Cole a Idea na společné desce "Done" ukazují, že i rap může dospět (26.05.2025 00:00)
- Publicistika: Český rap v roce 2024 (28.02.2025 09:00)
- Ondřej Brzobohatý se už v pondělí po dvaceti letech vrátí na pódium s kapelou Bůhví (04.10.2024 09:19)
- Fotogalerie: Prvnímu dni festivalu Metronome Prague vládli Kosheen (22.06.2024 17:20)
- Nové desky 23/2024 - od Bon Jovi přes Charli XCX po Auroru (12.06.2024 08:00)
- Publicistika: Český rap v roce 2023 (02.04.2024 08:00)
- Publicistika: Český rap v roce 2022 (24.02.2023 12:01)

ALBUM TÝDNE 52/2025

Alibaba
Furt stejný

Folk může být sofistikovaný i kýčovitý, židličkový, kotlíkářský, může tepat do společenských nešvarů, být zasněný, básnivý i výrazově dutý. V každém případě, ať už použijeme jakékoliv další adjektivum, měl by být upřímný, na nic si nehrát. To rozhodně platí pro album "Furt stejný" olomouckých Alibaba.

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Út 20.01.
Gregory Porter (O2 universum, Praha)
Pá 23.01.
Andrea Bocelli (IT) (O2 arena, Praha)
Ne 25.01.
Lorna Shore (US) / Whitechapel (US) / Shadow Of Intent (US) / Humanity’s Last Breath (SWE) (O2 universum, Praha)
Ne 25.01.
Raye (UK) (O2 arena, Praha)
So 31.01.
Benjamin Amaru (CH) (Café V lese, Praha)
Čt 05.02.
Béla Fleck / Edmara Castañedy / Antonio Sánchez (US/CO/MEX) (Archa+, Praha)
So 07.02.
Alfa Mist (UK) (MeetFactory, Praha)
Po 09.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Sono Centrum, Brno)
Po 09.02.
All Time Low (US) (SaSaZu, Praha)
Út 10.02.
Marcus & Martinus (SWE) (Forum Karlín, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík Prince The Prodigy Justin Bieber Beyoncé Ewa Farna Madonna Lady Gaga Kryštof Coldplay
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe