Názor na článek: Playback, Čína, Karel Gott a Guns N' Roses
:) (sakuL, 29.11.2008 18:48)
krasny clanek ... vtipny, strucny a jasna zprava
Názor na článek: No Name, Ewa Farna, Petr Bende, Tesla Arena, Praha, 27.11.2008
Souhlas:) (Iva Marešová, 29.11.2008 16:42)
Nemůžu víc, než souhlasit. Hezky napsaná reportáž! Timkovci mě taky dostali - prostě fajn lidi a navíc příjemný inteligentní popík... :) Mějte se krásně, Iva M.
Názor na článek: No Name, Ewa Farna, Petr Bende, Tesla Arena, Praha, 27.11.2008
Re: Solidní článek (Lukáš Benda (autor článku), 29.11.2008 16:38)
Dobrý den, děkuji za komentář, který mě však ničím neobohatil a nic mi nesdělil. Prosil bych o konkrétní výtky, co dle Vašeho názoru neodpovídá reálným skutečnostem. Co se objektivity týče, lze těžko napsat objektivní recenzi z koncertu... co člověk, to názor.
Názor na článek: No Name, Ewa Farna, Petr Bende, Tesla Arena, Praha, 27.11.2008
Solidní článek (L., 29.11.2008 16:25)
s jednou drobnou chybičkou - chybí mu objektivnost a neodpovídá skutečnostem. Ale aspoň se u něj člověk, který na tom koncertě byl, zasměje.
Tož, díky pane Bendo, zlepšil jste mi den :-)
Názor na článek: Stáhněte si "Invaders Must Die" The Prodigy
Fuckšos (JAKUB ARCHALOUS, 29.11.2008 16:16)
Fuck off NAZZI-VRAZI!!!!!
Názor na článek: Sunshine, Nemo, Roxy, Praha, 19.11.2008
špatná reportáž (Eliška, 29.11.2008 16:13)
Tahle "reportáž" na mě působí, jako kdyby autorka (a sama si naběhla tím, že to spojení použila) byla "tou z 9.A, která se ale na pódium během Keith Avenue nevydrápala"... ne, vážně... Konstatování, že nový basák je kus, čtenáře jistě příliš nezajímá, a to vesměs negativní (nebo spíš ignorantní) hodnocení Nemo je taky mimo. Musicserver jde zase dolů... Čeho se dočkáme příště?
Názor na článek: Makrorecenze "Black Ice" AC/DC
Nesouhlas (Garden, 29.11.2008 14:15)
Njn..většina recenzentů nemá ke kapele vztah, tak to taky vypadá... pokud byste se o AC/DC aspoň trochu zajímali, věděli byste, že tato skupina má svůj jedinečný styl, xicht nebo si tomu říkejte jinak. Nikdo od nich nechce a ani nečeká nějaké převratné změny jen proto, aby se podřídili dnešní době a aby to bylo in..co je na tom špatného hrát si svou hudbu bez větších změn, když to umějí špičkově a baví je to. Řeči o tom, jak se vykrádají a jak hrají celou kariéru jednu a tu samou písničku považuji za jedno velké klišé v hudební publicistice. Když kapela hraje pořád to samé, tak ji odstřelí. Když náhodou udělá experiment (např. Metallica), tak ji opět odsoudí. Tak co podle vás má teda hrát? Buďme rádi, že kluci nekoukají nalevo ani napravo a hrají pořád ten správný rock n roll… deska se mi líbí (ale najde se tam pár slabších míst), je zde i pár momentů, které předtím AC/DC neudělali..takže drobný posun zde je..za mě 7.5/10
P.S. pro příště svěřte makrorecenzi redaktorům (pokud ovšem na MS jsou) , kteří o AC/DC alespoň něco ví..a neslyšeli jen jejich nejznámější songy..taky bych se nevyjádřil např. ke kapele R.E.M. když se o ně nezajímám a nemám naposlouchanou celou jejich diskografii.
Názor na článek: Beyoncé - I Am... Sasha Fierce
kvalita (bugaboo, 29.11.2008 14:08)
Ja bych taky dal vic nez 6/10, mozna 75%, ty songy jsou povedene, nadprumerne na soucasne USA R'n'B, kde se mi uz vetsina desek zda celkem tuctova, pokud nemate hlas jako Usher, talent jako Ne-Yo, nebo sex-appeal jako Pussycat Dolls (Nicole)...Z pomale casti pro me jasne dominuje Dissapear, skvela pomala balada, da se i Broken-Hearted Girl s typickym soundem Stargate, ale za nejlepsi pecku a hit povazuju Radio ze Sashi od Jonsina, to je do nejmensiho detailu vychytany song, hlavne ty casti s typickymi beaty a'la Lollipop, jak uz ale napsal Doupik...Ja jsem zkousel poslouchat CD klasicky, prvni, pak druhe, i pak srovnavat pisnicky, ale dojem zustal stejny - vice nez dobry. Akorat u Ave Maria se mi zda, ze je na CD jaksi navic, i kdyz je kvalitne odzpivana a procitena..Jinak recenze opet trefna a presna!
Názor na článek: První singl roku 2009 bude mít Lauren Harris
Katy (Alex, 29.11.2008 13:26)
slečna Perry není Kate, ale KATY!!
Názor na článek: Crystal Castles - Crystal Castles
Re: nice (sissi, 29.11.2008 13:03)
tak tak , do Prahy !!!!