Interpret: Joy DivisionOficiální web
MySpace.com
Wikipedia
YouTube.com
Posledních 5 článků

Joy Division - Closer (Zaprášenosti) New Order, Forum Karlín, Praha, 3.10.2019 (Naživo) Post-rockeři Fotocrime na Sedmičce odhalí nová území (Novinky) Joy Division a New Order zazní v Praze v podání Petera Hooka And ... (Tiskové zprávy) Fanoušci Iana Curtise vybírají pomocí sbírky peníze na koupi ... (Novinky)

Poslední novinky

Post-rockeři Fotocrime na Sedmičce odhalí nová území Joy Division a New Order zazní v Praze v podání Petera Hooka And ... Fanoušci Iana Curtise vybírají pomocí sbírky peníze na koupi ... Pásky s tvorbou Joy Division se našly v odpadkovém koši Peter Hook And The Light zahrají Praze na počest Joy Division jejich ... Nové desky pro 26. týden Poctu Joy Division vystaví v Praze formace Closer To Curtis The Killers předělali Joy Division Zemřel Tony Wilson Hudbu k filmu o Ianu Curtisovi dodají i The Killers New Order pracují 'na oživení' Iana Curtise Moby poradcem při natáčení o Ianu Curtisovi New Order otevřeli výstavu svého grafika novou skladbou Dvě dosud nezveřejněné skladby Joy Division

Recenze

Joy Division - The Best Of Různí - Control (soundtrack) Interpol - Our Love To Admire Různí - 24 Hour Party People (soundtrack)

Ostatní články

Joy Division - Closer (Zaprášenosti) New Order, Forum Karlín, Praha, 3.10.2019 (Naživo) White Lies, Lido, Berlín, Německo, 12.3.2009 (Naživo) Objektivní kritika neexistuje. A je to dobře! (Na okraj) Co poslouchá musicserver (22.) (Publicistika) Kožené bundy dneška a jejich fascinace (Publicistika) Deset nejlepších obalů všech dob (Publicistika) Jukebox 22/2006 - speciál s coververzemi 'Love Will Tear Us Apart' (Audio)