Křehký popový gladiátor Jann se chystá na svůj dosud největší koncert v Česku

22.05.2024 09:38 - Tisková zpráva | foto: Fource PR

I gladiátoři mohou nosit croptop. Jeho český koncertní debut se vyprodal za pár minut, nedlouho poté se v Praze představil spolu s Madison Beer. Teď polská star Jann přijede na svou dosud největší sólovou show. Čekejte jednu z nejzajímavějších popových hvězd na vzestupu, zpěváka s unikátním hlasem.

V pražském klubu Roxy Jann vystoupí 17. října 2024. Vstupenky za 590 korun budou na webu fource.cz a portálech GoOut a Ticketmaster v prodeji od 24. května, členstvo Fource Friends se k nim dostane už o dva dny dříve.

Charismatický polský hudebník začínal jako zpěvák v Národní opeře ve Varšavě, pak se ale rozhodl věnovat popu - a jeho jedinečný vokální rozsah z něj okamžitě udělal nepřehlédnutelnou osobnost. Upozornil na sebe už debutovým singlem "Do You Wanna Come Over" (2021) a nejpozději od megahitu "Gladiator" (2022) se z něj nejen doma v Polsku stalo jméno, které zná každý.

Za úspěchem hudebníka, který měl ke zpěvu, tanci a hudbě blízko odmalička, stojí i mimořádný vztah s fanynkami a fanoušky. Ti sledují každý krok muzikanta, jehož strhující stage presence dává jednoznačně najevo, jak moc ho baví vystupovat naživo. Jak zpívá ve svém singlu "Charisma": "Oh damn / He's everything I want in men / I want to keep him to myself".DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY